5 kamenů pro ničím nerušený spánek

Místem klidu, bezpečí, oázou, z které budeme odcházet ve formě a odpočatí. O čem je řeč? Přece o naší ložnici! Jde prostor, na jehož zařízení bychom si měli dát extra záležet, protože spánek je zásadní pro naše zdraví.

Přitom zrovna spánek je pro řadu z nás problém, spíme málo, špatně, část noci se nešťastně převalujeme ze strany na stranu a místo vytouženého spánku nám hlavou jedou všechny starosti a problémy, s kterými se momentálně potýkáme.

A ráno se horko těžko dokážeme probrat a zkoncentrovat na všechno, co nás čeká. Z nedostatku nebo špatné kvality spánku navíc pramení i řada zdravotních obtíží. Sáhněte po minerálech, které se pro vás mohou stát tím nejlepším pomocníkem s kvalitním odpočinkem.

1. Ametyst

Ametyst má silnou uklidňující energii, potlačuje stres a obavy a dovede naši mysl dovést k vytouženému spánku. Je propojen s korunní čakrou a pomáhá nám tak i se zpracováním našich snů. Klidně si ametyst vložte pod polštáře, ať je vám co nejblíž.

KOUPIT AMETYST ZDE

2. Růženín

Růženín je propojen pro změnu se srdeční čakrou a mimo jiné nám dokáže vnuknout pocit, že vše bude v pořádku. Navíc vás dovede před ulehnutím do postele zklidnit a zbavit pocitů hněvu a frustrace. I pro růženín je nejlepší najít místo přímo pod polštářem, nebo si ho položte na noční stolek. Hodí se i pro děti!

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

3. Citrín

 

Citrín má velkou moc, je totiž zdrojem pozitivních vibrací. Má rád slunce, proto ho ideálně položte na okenní parapet. Tento kámen má sílu vyčistit náš domov před vším negativním, bojuje za nás s nočními můrami a do postele jdeme díky němu pozitivní.

KOUPIT CITRÍN ZDE

4. Fluorit

Fluorit je přímo specialista na noční můry, které mohou nejednoho z nás v noci pořádně potrápit. Dovede nám naopak do mysli vpustit jen pěkné myšlenky a příběhy. Jde v podstatě o lapač snů v podobě kamene. I fluorit by nám měl být při spánku co nejblíže, aby mohl celou noc nerušeně pracovat a pomohl nám spát.

KOUPIT FLUORIT ZDE

5. Selenit

I selenit by měl najít domov v naší ložnici, umí totiž odvést z místnosti stagnující energii. A ta se najde v každé místnosti, kterou někdo obývá. Střádají se zde různé druhy energie, včetně té negativní. Selenit nám tak do místa odpočinku přinese klid a harmonii. Krásně náš domov připraví na spánek a udělá z ní místo, kde si skutečně odpočineme a nebereme potřebné síly.

KOUPIT SELENIT ZDE

  • Související články

Spokojený spánek: Díky těmto minerálům se vám nevyspání vyhne obloukem

Zajistěte si šťastný život, zkuste metodu 80/20!

Nechte pracovat svoji představivost. Může vám pomoci s budoucností

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva