Naučte se říkat ne! Proti manipulaci zabojujte s minerály

 

Někdy je to strašně těžké, ale zároveň tak potřebné! Umět říct ne, to je opravdu velká věda. S kým máte tenhle problém nejčastěji – s rodinou, v práci, s kamarády nebo tak nějak s každým?

Někdo je přímo mistrem manipulace a snadno vycítí, že u vás má šanci, že ho určitě neodmítnete. Jenže mít nastavené hranice je pro každého z nás tak zásadní! Jinak se časem může stát, že děláme pro své okolí vše, co mu na očích vidíme, ale na sebe nám už čas a síly nestačí.

Dá se to v podstatě pochopit. Tím, že řekneme na nějakou vyslovenou žádost ne, si říkáme o konflikt, zklamání, výčitky, někdy s dalekosáhlými důsledky. Jak tomu tedy zabránit? Vezměte si na pomoc přírodu, konkrétně minerály, které disponují obrovskou silou.

Buďte sebevědomí!

Vědět, co chcete a o co naopak nestojíte a říct ne v situaci, která vám není po chuti, to chce pořádnou dávku sebejistoty a sebevědomí. Jenže kde ho brát, když ho v sobě tak nějak přirozeně nemáte?

Každý z nás o sobě občas pochybuje, nevěří si a potom jsme ke zmanipulování náchylnější. Pochybování o sobě samém nám přitom může pošramotit sakrální čakru. To potom vyvolává nejistotu a sebepochyby. Pro podporu sakrální čakry jsou vhodné třeba karneol, měsíční kámentygří okotopaz.

KOUPIT MINERÁLY PODPORUJÍCÍ SEBEVĚDOMÍ ZDE  

Které minerály podporují sebedůvěru

Podpořte cílevědomost

Máte v životě nějaký cíl, za kterým si jdete? Tak se ho držte, říct ne pro vás potom bude jednodušší, protože přece nikdo nemá právo vám ve splnění vašich představ bránit! Cílevědomost podpoříte krystaly, které vám budou stát bok po boku při cestě k úspěchu.

KOUPIT MINERÁLY PRO CÍLEVĚDOMOST ZDE  

Které minerály podpoří cílevědomost

Chce to odvahu

Všeho předešlého docílíte tím, že budete odvážní! Ale jak se zbavit strachu? I s tím vám mohou pomoci kameny, obklopte si jimi ve všech možných situacích. Kameny vám svojí silou dopomohou nejen k tomu naučit se říkat ne, ale také říkat pravdu.

Pořiďte si je ve formě šperku, sáhněte po minerálu do ruky nebo si vyberte nějakou pěknou ozdobu do domácnosti. „Protistrachové“ kameny jsou třeba sardonyx, achát nebo jaspis.

KOUPIT JASPIS ZDE 

Které kameny vás zbaví strachu

Negativní energie

Důležité je každopádně zbavit se negativní energie. A v tom jsou minerály přímo mistři! Zbavují nás škodlivé energie, podporují tu zdravou a zajistí, aby jak my, tak prostředí, v němž žijeme, bylo příjemné a vhodné. Negativní energii umí přemoci třeba rubín, safír, beryl, růženín, tygří železo nebo olivín.

KOUPIT OLIVÍN ZDE  

  • Související články

Nenechte se napálit! Jak poznat fake minerály?

Špatná reakce na nový minerál? Co vás může potkat a jak reagovat?

Málo nebo víc? Kolik krystalů mít u sebe tak, aby správně fungovaly?

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva