Červí úplněk je tady. Přichystejte se s ním na blížící se jaro

Březen, to je měsíc, od kterého si mnohé slibujeme. I když nás ještě mohou překvapit mrazy a sychravé počasí, jedno je jisté. Jaro je tady! Ostatně i březnový úplněk, respektive jeho přízvisko, k jaru odkazuje.

Pomoc najdete u krystalů

Březnovému úplňku se totiž říká červí či postní. Proč? No přece proto, že i brouci, respektive červi a larvy se už nemohou dočkat tepla! A postní proto, že období půstu je tady. Letošní třetí úplněk nastane 7. března 2023. Kdy nás letos čekají další úplňky? Podívejte se do našeho kalendáře.

Úplňky jsou rozporuplným obdobím. Můžeme být mnohem emotivnější a citlivější, může nás trápit problém se spánkem, jednoduše nemáme své pocity zcela pod kontrolou. Povolejte si na pomoc minerály, které vám tuhle fázi měsíce pomohou zvládnout.

Pozor na žaludek

Každý měsíc ovlivňuje úplněk kromě emocí i některou část lidského těla či vnitřní orgány. A ještě důležité připomenutí, v době úplňku se důrazně nedoporučuje plánovat si žádný lékařský zákrok.

Ale zpět k březnovému úplňku, je ve znamení slinivky břišní, střev a trávícího ústrojí. Právě na tyto orgány proto buďte opatrní, využijte klidně toho, že je období půstu a buďte střídmí v jídle a pití.

Bolí vás často žaludek a trápí žaludeční potíže? Tyto minerály vám pomohou trávicí ústrojí posílit, ať už se trápíte s neurózou, křečemi, nevolnostmi či něčím dalším.

Ostatně každý minerál dovede příznivě ovlivňovat naše zdraví jinak. Které minerály jsou vhodné pro který zdravotní neduh?

KOUPIT MINERÁLY VHODNÉ PRO ZDRAVÝ ŽALUDEK ZDE 

Které minerály ovlivňují trávicí ústrojí

Březen patří Pannám

Každý úplněk patří jinému znamení zvěrokruhu. Ten březnový patří Pannám. Jací jsou ti, kteří se narodili v období mezi 23. 8. - 22. 9.? Panny jsou důsledné, pracovité a vyrovnané osobnosti. Ke cti jim je třeba připsat i to, že jsou pilné a koncentrované. Někdy ale jejich kladné vlastnoti překračují rozumnou mez a jsou až zbytečně pedantské. Panny potřebují pochvalu a pozornost, mívají strach z neúspěchu a sklony k přetížení.

KOUPIT MINERÁLY PODLE ZNAMENÍ ZDE 

Které minerály jsou vhodné pro Pannu

Seznamte se s akvamarínem

Minerálem března je akvamarín, což je velmi prospěšný a energický krystal. Má vliv na naši náladu, podpoří nás tak, abychom byli spokojení a naopak pomůže potlačit agresivní pocity a podrážděnost, které se většina z nás sem tam prostě nevyhne. Když vsadíme na akvamarín, zmírníme stres a budeme v klidu.

Sáhněte po něm i v případě, že vás trápí kašel nebo astma. Příznivě ovlivní i bolavá záda, zmírňuje totiž napětí v šíji. Nikdo z nás si to nepřeje, ale občas každého z nás potká bolest zubů, i s těmi akvamarín umí pomoci a ulevit může také další krystal, a to fluorit.

KOUPIT AKVAMARÍN ZDE 

  • Související články

Krystaly vhodné do auta. Chraňte se na cestách!

Posilte svou sebedůvěru a dosáhněte větších věcí než ostatní

Proč se můj krystal změnil? Co znamená jiná barva, tvar či prasklina?

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj obrázků: Svět Minerálů