Posilte svou sebedůvěru a dosáhněte větších věcí než ostatní

Sebedůvěra je vlastnost, která se formuje spolu s naší osobností již v útlém dětství. Některé děti mají to štěstí, že si jejich rodiče důležitost tohoto období uvědomují a dítěti sebevědomí dodávají, jiní možná takové štěstí nemají nebo neměli. Dnešní dravá společnost však často preferuje osobnosti cílevědomé a s vírou v samy sebe.

Všichni ovšem víme, že někdy je těžké uvědomit si všechny naše hodnoty. Jsme unavení nebo nás postihl nějaký neúspěch. To však není omluva. Sebejistotu potřebujeme a musíme jí umět přivolat na povel. K jejímu udržení a rychlejšímu navození nám mohou pomoci magické kameny.

Onyx je kamenem ochrany, sebedůvěry a síly. Dodává síluochraňuje před negativitou mířenou proti vám a neštěstím. Vede nás k opatrnosti a disciplíně. Pomáhá v těžkých obdobích, vyhání smutek a zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu. Dodává nadhled při konfrontaci. Posiluje egologické a analytické myšlení. Skvěle působí při mimořádném fyzickém i citovém vypětí. Zaměřuje naši energii jedním směrem a dodává nám vytrvalost a ráznost.

onyx

PROHLÉDNOUT

K vyšší sebedůvěře vám dopomůže i  chalcedon. Jeho vibrace ve vás probouzí dětskou zvědavost, ochotu učit se novým věcem a podporují sebedůvěru vyvoláváním myšlenek na všechny vaše předešlé úspěchy. Spolu s nimi má i zajímavou vlastnost a to, že podporuje vyprávění příběhů. I k těm je samozřejmě ve společnosti potřeba sebedůvěry.

chalcedon

PROHLÉDNOUT


Vločkový obsidián je často nazýván také sněhovou vločkou. Jedná se o kámen zosobňující čistotu, zajišťující rovnováhu mezi myslí, tělem a duchem. Sněhová vločka vám pomůže rozpoznat „špatné myšlenky" a oprostit se od nich. Díky čemuž se přenesete přes pochybnosti zaseté do vaší mysli jinými lidmi. Přináší sebevědomí, vnitřní klid na soustředění a pomáhá zbavit se chybných způsobů uvažování.

obsidián

PROHLÉDNOUT

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení