Uveďte své tělo a mysl do rovnováhy pomocí drahých kamenů

Zdroj fotografie: Pixabay

Rovnováha těla a mysli je důležitým aspektem našeho života. Pokud naše tělo a mysl spolu nesouzní můžeme pociťovat smutek, únavu, nechuť cokoliv dělat a obecně pociťovat nedostatek energie. My vám v tomto článku poradíme, jak pomocí minerálů této vyváženosti docílit.

Zdraví a bohatý život

Žít zdravý a bohatý život znamená především mít správné návyky a žít vyvážený život ve všech směrech. Mezi minerály, které Vám pomohou nastolit zdravý životní styl patří například Ametyst, Krišťál, Labradorit aj.

 

ametyst

KOUPIT MINERÁLY PRO ZDRAVÝ A BOHATÝ ŽIVOT

 

Láska a štěstí

Láska je nejsilnější energie. Když cítíme lásku, jsme šťastní. Minerály, které pomohou otevřít srdce a přijmout lásku ve všech jejích podobách - nejen k partnerovi, rodině, dětem, ale i k sobě a všemu co je na Zemi jsou růženín, opál, rodonit, prehnit aj.  

růženín

KOUPIT MINERÁLY PRO LÁSKU A ŠTĚSTÍ

 

Sebevědomí a sebedůvěra

Pokud se potýkáte s pocity, kdy vaše sebedůvěra je nízká, vybrali jsme pro Vás minerály, které zvýší vaše sebevědomí a sebehodnocení. Když získáte důvěru v sebe, můžete dosáhnout svého plného potenciálu a být tou nejlepší verzí pro sebe. Mezi minerály podporující sebevědomí a sebedůvěru patří například Achát, Onyx, Karneol, Láva aj.

achat

KOUPIT MINERÁLY PRO SEBEVĚDOMÍ A SEBEDŮVĚRU

 

Relax

Umět zrelaxovat mysl je nároční úkol, který není snadné zvládat. Duševní rovnováha nám pomáhá fungovat v mnoha směrech našeho života. Je-li naše duše a mysl v rovnováze podáváme lepší výkony jak pracovní, tak fyzické. Jsme-li rozhození a nevyrovnaní, klesá naše výkonnost, koncentrace a odráží se to na naší náladě. S koncentrací a odpočinkem vám pomohou například Láva, Turmalín, Achát, Ametyst aj.

láva

KOUPIT MINERÁLY PRO ROVNOVÁHU

 Autor článku: Svět minerálů
 Zdroj hlavního obrázku: Canva