Uveďte své tělo a mysl do rovnováhy pomocí drahých kamenů

Zdroj fotografie: Pixabay

Rovnováha těla a mysli je důležitým aspektem našeho života. Pokud naše tělo a mysl spolu nesouzní můžeme pociťovat smutek, únavu, nechuť cokoliv dělat a obecně pociťovat nedostatek energie. My vám v tomto článku poradíme, jak pomocí minerálů této vyváženosti docílit.

Zdraví a bohatý život

Žít zdravý a bohatý život znamená především mít správné návyky a žít vyvážený život ve všech směrech. Mezi minerály, které Vám pomohou nastolit zdravý životní styl patří například Ametyst, Krišťál, Labradorit aj.

 

ametyst

KOUPIT MINERÁLY PRO ZDRAVÝ A BOHATÝ ŽIVOT

 

Láska a štěstí

Láska je nejsilnější energie. Když cítíme lásku, jsme šťastní. Minerály, které pomohou otevřít srdce a přijmout lásku ve všech jejích podobách - nejen k partnerovi, rodině, dětem, ale i k sobě a všemu co je na Zemi jsou růženín, opál, rodonit, prehnit aj.  

růženín

KOUPIT MINERÁLY PRO LÁSKU A ŠTĚSTÍ

 

Sebevědomí a sebedůvěra

Pokud se potýkáte s pocity, kdy vaše sebedůvěra je nízká, vybrali jsme pro Vás minerály, které zvýší vaše sebevědomí a sebehodnocení. Když získáte důvěru v sebe, můžete dosáhnout svého plného potenciálu a být tou nejlepší verzí pro sebe. Mezi minerály podporující sebevědomí a sebedůvěru patří například Achát, Onyx, Karneol, Láva aj.

achat

KOUPIT MINERÁLY PRO SEBEVĚDOMÍ A SEBEDŮVĚRU

 

Relax

Umět zrelaxovat mysl je nároční úkol, který není snadné zvládat. Duševní rovnováha nám pomáhá fungovat v mnoha směrech našeho života. Je-li naše duše a mysl v rovnováze podáváme lepší výkony jak pracovní, tak fyzické. Jsme-li rozhození a nevyrovnaní, klesá naše výkonnost, koncentrace a odráží se to na naší náladě. S koncentrací a odpočinkem vám pomohou například Láva, Turmalín, Achát, Ametyst aj.

láva

KOUPIT MINERÁLY PRO ROVNOVÁHU

 Autor článku: Svět minerálů
 Zdroj hlavního obrázku: Canva

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení