Kamenem roku 2022 je tygří oko. Jeho účinky nám pomohou zůstat silní

Rokem tygra je v čínském kalendáři rok 2022. Slibuje zrychlení, turbulentní dobu, rychlý vývoj. Jednoduše události, které změní svět i nás. A tak je dobré být připraven! Tygr symbolizuje emoce, nepředvídatelnost, ale také sílu, vůli a odvahu. A abychom tohle všechno zvládli, je třeba, abychom byli silní.

Vlastnosti tygřího oka

Každý minerál má své vlastní účinky. Ideálním parťákem pro těžké životní zkoušky je tygří oko, které je dokonce kamenem letošního roku. Tradičně se nosil coby talisman proti kletbám. Jeho účinky jsou neuvěřitelné – pomáhá nám zůstat odvážnými jako tygr, přináší nám rozhodnost a asistuje při hledání vnitřních zdrojů, podporuje psychickou harmonii a pozitivní myšlení. Kritiku pomáhá zvládat jako láskyplnou lekci, překonává zklamání a mobilizuje sílu jednat hned. Přeměňuje strach v sílu.

Které oblasti tygří oko posílí? 

Méně žárlivosti, více peněz!

A pozor, i když samozřejmě platí, že úspěch není všechno, i na naší finanční situaci má tygří oko pozitivní vliv. Podporuje totiž dovednosti, které jsou klíčové pro úspěch a kariérní postup, inspiruje nás zkusit nové věci, pomáhá zvládat situace jako jsou prezentace, zkoušky a podobně.

Dokáže ale nositele také udělat lepším ve vztahu ke svému okolí. Posiluje totiž empatii a varuje nás před samolibostí a usnadňuje vnitřní boje při žárlivosti a umíněnosti. 

Co se zdravotní stránky týče, tygří oko prospívá duši, působí totiž na obě mozkové hemisféry, harmonizující voda z tygřího oka má navíc vliv na problémy kostí a kloubů a celkově na pohybový aparát. Kromě dalšího také stimuluje plodnost a pomáhá při problémech s početím.

KOUPIT TYGŘÍ OKO

Které minerály vám také pomohou s plodností a mateřstvím?

Tygří oko není pro každého

Jak už bylo řečeno, tygří oko je obrovský pomocník. Ale pozor, není pro každého. Vyberte si jiný minerál s obdobnými účinky v případě, že jste se narodili pod vlivem Býka, Vah, Kozoroha nebo Vodnáře. Nevolte ho také, trpíte-li nespavostí. Tygří oko disponuje totiž natolik silnými vibracemi, že by vaše potíže se spánkem mohlo ještě zhoršit. Pokud vás nespavost trápí, vsaďte třeba na lapis lazuli, sodalit nebo achát.

MINERÁLY PODLE ZNAMENÍ KOUPIT ZDE 

Minerály, které mohou nahradit Tygří oko

 

  • Související články

Životní víra je neodmyslitelnou součástí našeho života. Věříte v lepší zítřky?

Co je vlastně podvědomí a jakou sílu má?

Žárlivost může být někdy až příliš na překážku. Dejte jí stopku díky minerálům.

Jak pečovat o minerály?

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva