Životní víra je neodmyslitelnou součástí našeho života. Věříte v lepší zítřky?

Co si představíte pod pojmem víra? Pokud to není víra v určité náboženství. Myslíme tím naše přesvědčení, že se nám věc, po které toužíme, při dostatečném úsilí vyplní. Bezesporu patří  k našemu životu. Věříte v to, že najdete partnera na celý život, že získáte práci snů, narodí se vám krásné a zdravé děti a mnoho dalších věcí. Víra v nás udržuje sílu hledět dopředu a naplňovat nás optimistickým pohledem do budoucnosti. Je v dnešní uspěchané době, kdy je každý zahleděný sám do sebe, těžší věřit? Pokud i vám určitá dávka víry chybí, pak vám pomohou následující drahé kameny.

Ametyst je již od starověku užíván jako kámen proti špatným myšlenkám. Ty nám pomáhá zahánět spolu s negativní energií a špatnou náladou, které se objevují spolu s prvními nezdary. Jeho vliv působící ve všech rovinách nám pomáhá s duchovní čistotou, důležitou pro soustředění se na naše cíle a v posílení naší víry. Skvělým společníkem se vám stane v podobě prstenu, který budete nosit vždy u sebe a kámen vás tak bude provázet na každém kroku. Zdravotně ametyst působí především proti bolestem všeho druhu, hlavně hlavy a migrénám.

Sardonyx ostří naše smysly a koncentraci. Dává nám radost, životní elán, zahání starosti, melancholii a deprese. Pomáhá nám v upevnění naší víry. Zdravotně posiluje nervový systém, pomůže vám se uklidnit a tím se zbavit stresu a klidně usnout. Dále dokáže hojit jakékoliv záněty, plísně a průjmy. Sardonyxová voda pomáhá na kožní problémy. Získáte ji vložením několika kamenů do nádoby s vodou. Nechte několik hodin působit a pak kameny vyjměte. Vodu pak pijte každý den na lačný žaludek.

Modrý chalcedon je kámen, jehož světle modré tóny mají značný vliv na naši mysl a pocity. Učí nás brát život takový jaký je a nezatěžovat se malichernostmi. Je považován za kámen komunikace, kámen řečníků a politiků. Podporuje inspiraci v řeči, správnost a životnost vyjadřování. Zdravotně modrý chalcedon hojí záněty horních a dolních cest dýchacích. Snižuje krevní tlak a pomáhá při cukrovce.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení