Potlačte strach i nejistotu. Zvládněte velké změny v životě s přehledem

V těchto případech můžeme vřele doporučit kámen, který se nazývá Labradorit. Jde o vysoce mystický a ochranný krystal, vnášející světlo do života. Labradorit odklání nežádoucí energie od aury a brání úniku vaší vnitřní energie.

Krystal podporuje rozvoj intuice a duševních darů včetně umění „správného načasování", které je často v období velkých změn zásadní. Vynáší z podvědomí na povrch různá poselství a umožňuje jejich pochopení. V duševním životě potlačuje labradorit strach, nejistotu a zbytky minulých zklamání.

S tímto magickým kamenem získáte víru v sami sebe a celý vesmír získá nový punc přehlednosti a jednoduchosti. Váš vhled do problémů se rozšíří a snáze tak v sobě objevíte řešení, která vás před tím ani nenapadla.

Máte-li příliš aktivní mysl a myšlenky se vám v hlavě točí rychleji, než míčky ve Sportce, právě labradorit dokáže tento chaos napravit a uklidnit mysl. Neocenitelně působí i při rozbíjení neopodstatněných iluzí. Ty nám často brání v prvním kroku do neznáma a zcela zbytečně nás brzdí. Často jsou tyto iluze jen stereotypem naprogramovaným našimi rodiči nebo přáteli.

Labradorit dokáže proniknout až ke kořenu věcí a odhalit skutečné úmysly skrývající se za konkrétními myšlenkami a činy. V době změn přináší sílu a vytrvalost. Jakožto kámen proměny připravuje tělo a duši na další růst.

Meditace s tímto kamenem napomáhá hlubším zážitkům a snazší komunikaci s vyšším já. Položíme-li v tomto stavu otázku, na jejíž odpověď již dlouho hledáme marně odpověď, naše vyšší já nám jí pošle srozumitelněji a jasněji.