Březen: Novoluní ve znamení Ryb přinese důležité poselství

 

Novoluní v březnu se na obloze objeví 2. března 2022 ve znamení Ryb s velmi příjemným a silným poselstvím.

Co je to novoluní?

Ve fázi novoluní se Měsíc nachází mezi Zemí a Sluncem. Jeho osvětlená polokoule je v tuto dobu kompletně otočená od Země, takže z naší planety je Měsíc nyní neviditelný. Je to pravidlený čas, kdy se čistí stará energie a blokády. Vše co nefunguje necháváme být a nastavujeme si nové cíle. Je to velmi silné a plné emocí, které jsou nedílnou součástí našeho života. 

Hlavní poselství novoluní

Novoluní v březnu 2022 je ve znamení klidných a vyrovnaných Ryb, které však bojují s neprůbojností a zažitými ideály, které brání v rozkvětu a dosažení životních cílů. Máte v plánu začít něco nového a nebo byste rádi rozšířili vaše dosavadní cíle během novoluní, kdy je to nejvhodnější? Nebojte se slabých stránek vlivných Ryb, protože máte možnost mít u sebe kameny, které dokonale pomohou k dosažení vašeho cíle a zvýšení kreativity.

Být více kreativní a úspěšný

Karneol velmi silně buduje vaši sebedůvěru, tvořivost a obnovuje vitalitu. Podporuje analytické myšlení a pozitivní pohled na svět. Karneol je obecně známý jako talisman úspěchu.

Rešit to rychle

Jaspis červený přináší klid, oporu a pomoc ve stresu. Pohlcuje negativní energii a dodává odvahu při řešení konfliktů. Zvyšuje organizační schopnost, podporuje rychlé uvažování a představivost. 

 

Sebevědomí a otevřenost

Apatit je velmi silný kámen plný podpory při nových začátcích. Kladně působí na komunikaci, otevřenost, sebevědomí a odstraňuje negativní pohledy a postoje. Apatit patří mezi kameny, který tzv. "dobíjí životní baterky".

Další články, které by Vás mohly také zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva