Březen: Novoluní ve znamení Ryb přinese důležité poselství

 

Novoluní v březnu se na obloze objeví 2. března 2022 ve znamení Ryb s velmi příjemným a silným poselstvím.

Co je to novoluní?

Ve fázi novoluní se Měsíc nachází mezi Zemí a Sluncem. Jeho osvětlená polokoule je v tuto dobu kompletně otočená od Země, takže z naší planety je Měsíc nyní neviditelný. Je to pravidlený čas, kdy se čistí stará energie a blokády. Vše co nefunguje necháváme být a nastavujeme si nové cíle. Je to velmi silné a plné emocí, které jsou nedílnou součástí našeho života. 

Hlavní poselství novoluní

Novoluní v březnu 2022 je ve znamení klidných a vyrovnaných Ryb, které však bojují s neprůbojností a zažitými ideály, které brání v rozkvětu a dosažení životních cílů. Máte v plánu začít něco nového a nebo byste rádi rozšířili vaše dosavadní cíle během novoluní, kdy je to nejvhodnější? Nebojte se slabých stránek vlivných Ryb, protože máte možnost mít u sebe kameny, které dokonale pomohou k dosažení vašeho cíle a zvýšení kreativity.

Být více kreativní a úspěšný

Karneol velmi silně buduje vaši sebedůvěru, tvořivost a obnovuje vitalitu. Podporuje analytické myšlení a pozitivní pohled na svět. Karneol je obecně známý jako talisman úspěchu.

Rešit to rychle

Jaspis červený přináší klid, oporu a pomoc ve stresu. Pohlcuje negativní energii a dodává odvahu při řešení konfliktů. Zvyšuje organizační schopnost, podporuje rychlé uvažování a představivost. 

 

Sebevědomí a otevřenost

Apatit je velmi silný kámen plný podpory při nových začátcích. Kladně působí na komunikaci, otevřenost, sebevědomí a odstraňuje negativní pohledy a postoje. Apatit patří mezi kameny, který tzv. "dobíjí životní baterky".

Další články, které by Vás mohly také zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení