Apatit – kámen tvořivosti a intelektu

 

Apatit dostal svůj název podle řeckého slova „apatao“, což znamená „klamat“. V minulosti byl totiž často zaměňován za jiné drahé kameny. Patří do skupiny fosfátových minerálů. Je to kámen projevu a je naladěn na budoucnost, ale navazuje také na minulé životy.

Účel, síla a podpora

Apatit podporuje sebevědomíotevřenost a kontakt s ostatními lidmi. Potlačuje lhostejnostnepřátelství a odstraňuje negativní postoje.. Pomáhá při hyperaktivitě a autismu u dětí. Apatit zvyšuje kreativitu a intelekt. Odstraňuje zmatek a frustraci, snižuje podrážděnost a probouzí vnitřní já. Apatit rozšiřuje znalosti a pravdu a zmírňuje zármutek, apatii a hněv.

KOUPIT APATIT ZDE

Apatit a jeho působení na nemoce a zdraví

V oblastí zdraví je prospěšný při problémech s kostí, kloubů a křivici. Napomáhá pohlcování vápníku a prospívá chrupavkách, kostem, zubům a pohybovému ústrojí. Podporuje tvorbu nových buněk. Podněcuje ke zdravému stravování, potlačuje pocit hladu a zvyšuje účinnost metabolismu. Je vhodný pro lidi, kteří bojují s vysokým tlakem.

Znamení zvěrokruhu

Apatit je velmi vhodný pro tato znamení zvěrokruhu, kterým podpoří silné stránky a pomůže potlačit ty slabé:

Apatit a čakra

Ke každé čakře, které jsou umístěny podél dráhy mozkového kmene a míchy, je přiřazena jedna odpovídající barva. Existuje sedm hlavních čaker, ale pro apatit je přiřazena tato čakra:

KOUPIT APATIT ZDE

Nezapomeňte kameny očistit a nabít za úplňku nebo na slunci, aby vám mohly předat silnou energii ve všech směrech. 

Upozornění: Mějte prosím na paměti, že my ze Světa minerálů nejsme lékaři a neposkytujeme lékařskou pomoc. Účinky minerálů nenahrazují pokyny lékaře. Pokud máte zdravotní potíže, navštivte odborníka. Naším cílem je být vám nápomocni především na spirituální rovině a rozvíjet vnitřní sílu a energii, kterou máme každý v nás.
Autor článku: Svět Minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení