Angelit - kámen klidu a míru

Slyšeli jste už o angelitu? Ve skutečnosti jde o variantu anhydritu - měkkého minerálu, který se při ponoření do vody může přeměnit na sádru.  Kámen představuje klid a mír. Angelit může také usnadnit kontakt s anděly a vodítky ducha, stejně jako pomoci při spojení s vyšším já.

Účel, síla a podpora

Angelit  podpoří v těžkých situacích a navodí hluboký pocit klidu a míru. Pomáhá smířit se v situacích, které nejdou změnit. Mírní duševní bolest a pomáhá zvládat krutost okolí. 

 

Kontakt s anděly

Kromě toho, že je rozpoznatelný díky své nádherné modré barvě, je také nejsilnějším kamenem pro duchovní vědomí a vytváření spojení do vyšších sil vesmíru, ať už tyto síly definujete jako andělské či nikoli.

Angelit a jeho působení na nemoce a zdraví

Ve zdraví udržuje v rovnováze štítnou žlázu a močový systém. Podporuje funkci plic a pomáhá s redukcí hmotnosti. Pomáhá při spáleninách od slunce. Kdykoli zjistíte, že se cítíte přemoženi stresem nebo se pohybujete v úzkostných myšlenkách, obraťte se na Angelite, aby vám přinesl mír a klid.

Znamení zvěrokruhu

Angelit je velmi vhodný pro tato znamení zvěrokruhu, kterým podpoří silné stránky a pomůže potlačit ty slabé:

angelit přívěsek

Angelit a čakra

Ke každé čakře, které jsou umístěny podél dráhy mozkového kmene a míchy, je přiřazena jedna odpovídající barva. Existuje sedm hlavních čaker.
Pokud se cítíte odříznuti od své intuice nebo nejste schopni se vyjádřit, máte zablokovanou hrdelní modrou čakru.
Angelit se vás bude snažit zbavit ucpání hrdla a korunních čaker.

 

Nezapomeňte kameny očistit a nabít za úplňku nebo na slunci, aby vám mohly předat silnou energii ve všech směrech. 

Autor článku: Svět Minerálů