Novoluní v listopadu přinese odpočinek a počítání zásob na zimu.Listopadové Novoluní
bude ve znamení Štíra, kdy se budeme soustředit na velikost a hojnost sklizně. Máte již usušené bylinky na přípravu čajů? Zavařili jste dostatek marmelád? Naplnili jste sklep jablky? Nemáte ještě vše připraveno? Nevadí! Během novoluní, které spadá na neděli 15. listopadu. žádnou z těchto činností nedělejte a jen o ní v klidu přemýšlejte. Po Novoluní začne Měsíc dorůstat a to je ta správná doba se znovu pustit do příprav na zimu! Užijte si tedy tento silný den v klidu a harmonii.

Zdravotní problémy

Dejte dostatek klidu nejen Vaší mysli, ale také Vašemu tělu. Horoskop říká, že se začnou ozývat bolavé klouby a to zejména kyčle a kolena. Pořiďte si kámen (troml) nebo placičku z tygřího oka, kterou přiložíte na postižené místo a necháte účinně působit. Tygří oko do sebe vtáhne bolest a uleví Vám.

tygří oko

PROHLÉDNOUT VARIANTY TYGŘÍHO OKA

Pro dokonalou domácí pohodu si na stůl pořiďte svícen z kalcitu surového. Kalcit je krásný přírodní minerál je úžasný zesilovač a čistič energie. Stačí ho mít položený v místnosti a kámen odvede z okolního prostředí veškerou negativní energii. 
PROHLÉDNOUT VARIANTY KALCITU

Zkuste se během víkendového Novoluní posadit k výborné kávě, jejíž vůně Vás zalochtá v nose. Ale až se posadíte, tak se několikrát zhluboka a pomalu nadechněte a vydechněte. Posilte své myšlenky pomocí silného achátu.
PROHLÉDNOUT VARIANTY ACHÁTU

Novoluní je známé pro přemýšlení o nečem novém. Otevřete svou fantazii díky obsidiánu. Je velmi silný v čase, kdy Vás čeká nějaké rozhodnutí, nebo se potřebujete soustředit na zkoušku. Zvolte dámskou variantu pro silné a milující ženy a pánskou variantu pro silné a milující muže.

obsidián


PROHLÉDNOUT VARIANTY OBSIDIÁNU

Již brzy budeme publikovat nové články, které Vám prozradí více o přicházejících akcích.

Odebírejte magazín ze Světa Minerálů!

Nezapomeňte, že většina Newsletterů a článků, je automaticky přesunuta do e-mailové složky Hromadné, kde je vždy snadno najdete.

Autor článku: Svět Minerálů