Novoluní v listopadu přinese odpočinek a počítání zásob na zimu.Listopadové Novoluní
bude ve znamení Střelce, kdy se budeme soustředit na velikost a hojnost sklizně. Máte již usušené bylinky na přípravu čajů? Zavařili jste dostatek marmelád? Naplnili jste sklep jablky? Nemáte ještě vše připraveno? Nevadí! Během novoluní, které spadá na úterý 26.11. žádnou z těchto činností nedělejte a jen o ní v klidu přemýšlejte. Po Novoluní začne Měsíc dorůstat a to je ta správná doba se znovu pustit do příprav na zimu! Užijte si tedy tento silný den v klidu a harmonii.

Dejte dostatek klidu nejen Vaší mysli, ale také Vašemu tělu. Horoskop říká, že se začnou ozývat bolavé klouby a to zejména kyčle a kolena. Pořiďte si kámen (troml) nebo placičku z tygřího oka, kterou přiložíte na postižené místo a necháte účinně působit. Tygří oko do sebe vtáhne bolest a uleví Vám.

tygří oko

PROHLÉDNOUT VARIANTY TYGŘÍHO OKA

Pro dokonalou domácí pohodu si na stůl pořiďte svícen z kalcitu surového. Kalcit je krásný přírodní minerál je úžasný zesilovač a čistič energie. Stačí ho mít položený v místnosti a kámen odvede z okolního prostředí veškerou negativní energii. 

kalcit svícen

PROHLÉDNOUT VARIANTY KALCITU

Zkuste se během úterního Novoluní posadit k výborné kávě, jejíž vůně Vás zalochtá v nose. Můžete si sednout do místní kavárny, připravit si kávu z kancelářského automatu, doběhnout si pro kávu s sebou do Mc Donadl nebo Starbucks. Ale až se posadíte, tak se několikrát zhluboka a pomalu nadechněte a vydechněte. A protože je káva obecně velmi populární nápoj, tak jsme pro Vás přidali na e-shop nádherný náramek a náhrdelník z achátu, který má barvu cappuccina a dodá Vám nekonečnou citovou rovnováhu.

achát káva

PROHLÉDNOUT VARIANTY ACHÁTU

Novoluní je známé pro přemýšlení o nečem novém. Otevřete svou fantazii díky obsidiánu. Je velmi silný v čase, kdy Vás čeká nějaké rozhodnutí, nebo se potřebujete soustředit na zkoušku. Zvolte dámskou variantu pro silné a milující ženy a pánskou variantu pro silné a milující muže.

obsidián


PROHLÉDNOUT VARIANTY OBSIDIÁNU

Napiště nám plánujete strávit a nebo strávili Novoluní? Povedlo se Vám na chvíli zastavit a užít si sebe samotného?

JIž brzy budeme publikovat úžasný nový článek, který Vám prozradí, co má Vaše znamení zvěrokruhu na Vánocích nejraději. Odebírejte Newsletter ať Vám článek, akce a slevy už nikdy neutečou!
Nezapomeňte, že většina Newsletteru je automaticky přesunuto do e-mailové složky Hromadné.

Autor článku: Svět Minerálů