Podlehněte energii extra zářícího sněhového úplňku!

uplnek unor

Kdy je úplněk v únoru 2022?

Úplněk v únoru 2022 se na obloze objeví 16. února ve znamení Lva. Nazývá se sněhový, který mu určili indiáni kmene Mohawk a je odrazem zimy, která dopadá v podobě sněhu na zem. V kontrastu s bílým sněhem a zimní tmou dosahuje vysokého světelného odrazu, a proto se můžeme těšit na extra zářící úplněk.

Co je to úplněk?

Úplňky jsou obdobím, kdy jsou lidé velmi emotivní, citlivější a celkově ovlivněny znamením zvěrokruhu, ve kterém se Měsíc v daném úplňku nachází. S minerály a krystaly budete na tato období připraveni. Kameny pomáhají zvládat emoce a probouzí ve vás vnitřní klid a harmonii

Co nás během úplňku čeká?

Letošní únorový úplněk je o odstranění nezdravých návyků a začít přemýšlet o tom, jak vše zvládat jiným způsobem. Může to být velmi náročné, ale pokud budete mít u sebe ty správné kameny, tak může být taková změna i příjemná. 

Který kámen je nejvhodnější?

Pro sněhový extra zářící úplněk je velmi vhodné přidat magnezit a křišťál. Tato kombinace dokonale splňuje požadavky na příchozí energie, které nás čekají.

Kámen magnezit

Magnezit zahání stres a dodává klidnadhledpozitivní myšlení a rozvahu. Dokáže významně pomoci při nepodmíněné lásce v situacích, kdy jsou v vztahy s jinými lidmi problematické. Učí nás radovat se z toho co máme a neřešit co nám schází. Posiluje sebevědomí, naši vůli a pomáhá při boji se zlozvyky. Celkově nás duševně očišťuje - pomáhá mysli komunikovat s našim srdcem. 

kámen magnezit

Křišťál je to energetický posilovač, čističharmonizující a silný kámen. Chrání auru proti negativním vlivům z okolí. Podporuje trpělivostmoudrost a dokonalost. Je to univerzální krystal, který zesiluje energii a dále ji uvolňuje a reguluje, aby dosáhl harmonie. Působí na všechny neduhy. Zajišťuje klidný spánek.

křišťál kámen

Měsíční kámen

Vlastnosti a účinky měsíčního kamene:
Posiluje intuiciempatii, naši vnitřní sílu a rozmanitost. Přitahuje lásku a zklidňuje emoce. Udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii. Pokud se cítíte ztraceni, nebo vám chybí inspirace, pomůže vám měsíční kámen, který vás vrátí do rovnováhy a klidu. Nalaďte se na frekvenci měsíce pomocí tohoto kamene a přijměte energii z vesmíru.

kamen mesicni kamen

Kámen labradorit

Zklidňuje mysl a podporuje nás v uskutečňování snů. Uklidňuje hyperaktivní mysl a podporuje představivostnové nápady. Navrací do života radost a spontánnost.

kámen labradorit srdce

Související články, které by Vás mohly o kalcitu také zajímat: