Mohou krystaly těm, kteří na ně spoléhají, škodit?

Věříte krystalům a jejich velké síle a spoléháte se na to, že vám pomohou s tím, co vás momentálně trápí? Nastudovali jste si pečlivě účinky všech možných kamenů a jen žasnete nad tím, co dokážou? Hrozí vám snad nějaké riziko v případě, že své léčivé kameny nebudete používat správným způsobem?

Můžete být v klidu - odpověď na otázku v nadpisu je jednoduchá – ne. Podle odborníků totiž všechny krystaly vyzařují pozitivní energii.

Někdy si energie nerozumí

Minerály vám tedy záměrně nikdy neublíží. Podtrhujeme slovo „záměrně“, protože každý kámen i člověk má poněkud jinou energii a tyto energie se někdy mohou dostat do vzájemného konfliktu.

Někteří lidé například nemohou nosit vltavíny – pokud si je vezmou, cítí silné závratě a nevolnosti. To však není důsledkem toho, že vltavín by jim tímto způsobem chtěl škodit. Zkrátka si s dotyčnými jen nerozumí.

Pokud si však majitel se svým kamenem „sedne“, mohou se dít velké věci! Spolehnout se na krystal můžete třeba v případě, že vás trápí nějaký zdravotní neduh a potřebujete pomoc.

KOUPIT MINERÁLY PODLE NEMOCI ZDE 

Které minerály pomáhají s imunitou

Zlu nevyhoví

Stává se pochopitelně, že někteří jedinci se magickou moc krystalů snaží zneužít k tomu, aby ublížili druhým. Podle většiny odborníků však kameny na takové snahy „neslyší“ a reagují stejně, jako pří každém jiném kontaktu s negativitou – absorbují ji a přemění na pozitivní síly.

Zbavit se negativní energie je přitom velmi důležité. Dejte si na výběru minerálu záležet a volte takový, který podpoří zdravý proud energie v celém těle a ve vašem prostoru, který je pro vaše zdraví a blahobyt zásadní.

KOUPIT MINERÁLY, KTERÉ CHRÁNÍ PŘED NEGATIVNÍ ENERGIÍ ZDE 

Které minerály chrání

Související články:

Špatná reakce na nový minerál? Co vás může potkat a jak reagovat?

Posilte svou sebedůvěru a dosáhněte větších věcí než ostatní

7 minerálů, které pomohou s vnitřní sílou a zvládnete cokoli!

Autor článku: Svět minerálů
Autor hlavního obrázku: Svět minerálů