Vrstvy aury. Udržujte své energetické pole čisté

Energií a světlem je tvořeno naše tělo, respektive buňky v něm. Kolem těla potom „pracuje“ energetické pole, kterému říkáme aura. Je to ve své podstatě štít, který nás den, co den chrání proti špatnému. Proto je nutné, aby naše aura byla v kondici.

Aura, to je zkrátka záře či právě energetické pole. Že je naše aura zdravá značí, že má světlou, respektive bílou či zlatou barvu. Normálním zrakem je aura neviditelná, někteří však říkají, že mají dar ji vidět a poznat tak, zda je v pořádku.

Aura a čakry

Aura má sedm energetických vrstev – je to éterické tělo, emocionální tělo, mentální tělo, astrální tělo, karmické tělo a andělské tělo. Každá vrstva naší aury se vztahuje k jedné z čaker, těch máme podle čínské medicíny na těle až bezmála devadesát tisíc. Hlavních energetických center je sedm.

Energii mohou jak přijímat, tak ji vysílat. Harmonizování a otevření všech sedmi čaker pak vede k dokonalé vyrovnanosti člověka a jeho duševní vyspělosti. Každá ze sedmi nejdůležitějších čaker je zacílena na určitou část lidského těla. Když se čakry zablokují, může nás trápit řada obtíží.

KOUPIT MINERÁLY PODLE ČAKER 

Čističi jsou krystaly

Naši auru i naše čakry můžeme udržovat v kondici díky správně vybraným minerálům. Velmi účinným čističem aury je kyanit. Umí naše energetické pole navíc zaplnit příjemnou pozitivní energií.

Zapomenout nesmíme na další krystal, který má na auru velmi blahodárný vliv, je to křišťál. Umí významně zesílit vibrace ostatních kamenů, pohltí špatnou energii a udrží naše životní prostředí čisté.

Regulujte tok myšlenek

Je tady ale také liberit, kámen harmonie, klidu a radosti. Velmi významně posiluje naši auru a umí regulovat tok energií a myšlenek. 

Labradorit, to je kámen intuice, meditace a… Aury! Jak už bylo řečeno, aura jde ruku v ruce s čakrami, a právě ty labradorit stimuluje. Tenhle minerál navíc navrací do života radost a spontánnost a eliminuje emocionální únavu z každodenního života.

Velmi nápomocen může být také olivín. Kromě toho, že přitahuje štěstí, peníze i lásku je také účinný čistič a chrání auru. Zmínit je třeba i to, že zlepšuje spánek.

Chryzopál je nejen krystalem otevřenosti a dobré nálady, i ten totiž na auru mý pozitivní vliv. Je také talismanem štěstí a pomáhá svému nositeli přitahovat úžasné věci do své aury.

KOUPIT LIBERIT ZDE 

Které minerály pomohou se spánkem

 

Přečtěte si také:

Další články:

Křišťál - kámen čistoty a energie

Mohou krystaly těm, kteří na ně spoléhají, škodit?

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva