Spokojený spánek: Díky těmto minerálům se vám nevyspání vyhne obloukem

 

Tak schválně, s čím jste vstoupili do nového roku? Máte seznam přání a snů, které byste si letos rádi splnili? A věříte si nebo to berete tak, že představy sice máte, ale jejich splnění neočekáváte.

Myslete pozitivně

Věřte si trošku! Pokud jsou vaše sny alespoň trochu reálné, nic není nemožné. Přesně to, co od života chcete, vám mohou pomoci získat správně vybrané krystaly. Musíte však také pozitivně myslet, věřit si, spoléhat na zdravé sebevědomí a naslouchat svému já!

Tygří oko

 

Tygří oko je velmi silně ochranný kámen, už naši předci ho využívali jako talisman proti nepřátelským myšlenkám a kletbám. A také podporuje naši osobní sílu a povzbuzuje naši odvahu jít si za svým. Díky tygřímu oku nasměrujeme pozitivní energii tím správným směrem, zbavíme se negativních myšlenek, toxického myšlení, ale i sebeomezování, která nám možná brání plni si to, co chceme.

 KOUPIT TYGŘÍ OKO ZDE

Topaz

Topaz pomáhá při hledání nových cest a dává nám sílu opustit staré návyky. Také nás inspiruje a dodává odvahu převzít kontrolu nad svým životem. Je dobré se na něj spolehnout, pokud potřebujete vytyčit své hranice, být slyšet a žít život podle svých představ. Topaz v modrém odstínu navíc pomáhá v komunikaci tak, aby byla efektivní a smysluplná. 

KOUPIT TOPAZ ZDE

Granát

Granát je kámen, který dovede navodit klid a dodat energii. Kromě toho je spolehlivým partnerem ve chvílích, kdy si v životě nevíme rady a netušíme, kudy dál. Je to kámen, který umí podpořit naši sebedůvěru a odvahu. Granát nás dokáže nasměrovat na cestu, na nichž máme šanci získat přesně to, co hledáme a po čem toužíme. 

KOUPIT GRANÁT ZDE

Pyrit

Pyrit přináší do našich životů vitalitu a chuť do života a pomáhá nám uskutečnit všechny úkoly a plány. Je to kámen, který opravdu má moc podpořit nás v naplnění našich představ, věřit v sama sebe, otevírá nám cestu k přijímání prosperity a růstu.

KOUPIT PYRIT ZDE

Hematit

Hematit je také velmi silný ochranná minerál, který zabraňuje všemu negativnímu vstoupit do naší aury. Je to kámen uzemňující, ochranní nás v okamžicích, kdy se pustíme do něčeho velkého a neznámého. Navíc dodává velmi silný pocit sebedůvěry a jakoby nás nakopává a zajišťuje dostatek odvahy.

KOUPIT HEMATIT ZDE

Ametyst

Ametyst je jako stvořený pro naši duši, je totiž uklidňující, zahání negativní emoce, stres, nespavost a noční můry. Pokud jste se rozhodli plnit si své sny, ale ovládají vás obavy a strach, ametyst vás zbaví pochybností a úzkostných myšlenek. A protože posiluje intuici, věřte tomu, že vás po vaší cestě spolehlivě povede.

KOUPIT AMETYST ZDE

Citrín

Citrín je obdařen štěstím a je kamenem jako dělaným pro zajištění hojnosti. Uchovává v sobě sluneční energii a svému majiteli tak předává teplo, energii a zvyšuje tvůrčí schopnosti. A co je velmi důležité, citrín pohlcuje, proměňuje a rozptyluje negativní energii. Rozptyluje pochybnosti, které o sobě každý z nás čas od času má. Probouzí osobní sílu a vyzývá nás, abychom naplno využili svůj potenciál.

KOUPIT CITRÍN ZDE

  • Související články

Důvěřujte kyvadlu. Pomůže vám s rozhodováním

3 silné kameny pro úspěch

Motivace: Zvyšte ji a dosáhněte svých snů!

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva