Důvěřujte kyvadlu. Pomůže vám s rozhodováním

Orientovat se na své životní cestě, to občas pro nikoho z nás není jednoduché. Musíme dnes a denně činit rozhodnutí, některá snadná, některá tak složitá, že nám nedají spát. Tak se spolehněte na pomocníka, která vám život usnadní – na kyvadlo.

Obecně největšího průtoku energie a spětí s uživatelem dosahují kyvadla křišťálová, každému však bude vyhovovat jiný materiál a musí si své první kyvadlo vzít do ruky a pocitově vycítit, zda je pro něj to správné. V tomto ohledu je třeba dát na svou intuici. Ostatně lidé se na pomoc kyvadel spoléhají už po staletí.

Vždy záleží na tom, na jaké otázky hledáte odpovědi. Chcete-li například otevřít svoji srdeční čakru, sáhněte po růženínu. Pokud potřebujete vyčistit svůj život od všeho negativního, je třeba povolat selenit. Vždy musíte jednoduše volit minerál, který má přesně ty vlastnosti, které chcete využít.

KOUPIT SELENIT ZDE

Postupujte pomalu

Nemůžete očekávat, že jako naprostý laik hned začnete s kyvadlem stoprocentně spolupracovat. Dejte si navzájem čas, poznejte se. To, že ne vždy porozumíte na první dobrou pohybům kyvadla, neznamená, že je vše ztraceno. Vždy, když ho žádáte o radu, soustřeďte se a vnímejte ho, klidně dýchejte. Kyvadlo držte pevně, zabraňte třesu prstů a uzemněte se a ideálně volte klidné prostředí, kde je větší naděje, že se na sebe napojíte.

Až se sblížíte, můžete klást složitější otázky, třeba zda je vaše intuice ohledně dané situace správná, nebo zda byste měli počkat na větší objasnění. Vyvarujte se toho používat kyvadlo ve spěchu, spíš ho začleňte do vašich meditací.

Práce s kyvadlem je velmi individuální. Zásadní je pro vás zjistit, které pohyby symbolizují ano a které ne. Obecně pohyb ze strany na stranu bývá ano, pohyb tam a zpět ne. U každého je to však jinak, musíte sami vysledovat, jaký vztah se svým kyvadlem máte. Ostatně i minerál, byť jsou jeho účinky jasně dané, nemusí vyhovovat každému. Proto i když hledáte krystal podle konkrétního účelu, dopřejte si společný čas.

KOUPIT MINERÁLY PODLE ÚČELU ZDE 

Nezapomeňte na očistu

Stejně jako minerály, která nám v životě velmi pomáhají díky svým schopnostem, je třeba i kyvadlo pravidelně a pečlivě čistit. Díky tomu bude neustále čisté a připravené pomáhat vám. V opačném případě se nezbaví nabrané negativní energie.

Možnosti očisty jsou podobné jako u kamenů, můžete použít čistou vodu, využít okamžik úplňku nebo sluneční svit. Vždy však záleží na tom, jakým minerálem je kyvadlo tvořeno. Po očistě kyvadlo zabalte do látky nebo sáčku a uložte na bezpečné místo.

Minerály můžete vybírat i v jiných tvarech, mají moc zesílit jednotlivé účinky kamenů. Třeba minerál ve tvaru srdce vám pomůže udržet vaše srdce čisté, přináší lásku, přátelství, zvolíte-li krychli, můžete se spolehnout, že dobře funguje s uzemněním energií a záměrů, protože její energie je obsažena a rovnoměrně zesílena uvnitř kamene.

KOUPIT MINERÁLY PODLE TVARU ZDE 

  •  Související články

Pomáhají nám, tak jim to oplaťme. Nezapomeňte krystaly čistit!

Jak poznat, že je pro vás krystal ten pravý? Sledujte tato znamení

Nenechte se otrávit od negativních lidí. Bojujte s nimi pomocí minerálů

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět minerálů