Žluto-oranžové minerály: Rozzáří vám život a nakopnou vás energií

 

Optimismus, energii, pozitivní vidění světa, ale i povzbuzení. Ale hlavně! Hlavně příchod léta? O čem je řeč? Co nám přináší ty všechna výše popsaná pozitiva? Žlutá barva! A proč příchod léta? Podívejte se kolem sebe. Jaro sice přichází pomalu, ale i tak, už všechno kvete! A navíc žlutá je přece barva slunce. Spolehněte se na žluté minerály a načerpejte od nich vše, co nám nabízejí.

Úspěch i vztahy

Se sluncem toho mají žluté krystaly hodně společného. Mají dostatek energie, kterou mohou předat svému nositeli, povzbuzují naši energii a vůli, jako by skoro dokázaly zahřát. Vliv mají na naše zdraví, právě díky tomu, jak silnou energii dovedou předat. Sáhněte po nich, pokud vám hrozí vyhoření, potřebujete se soustředit, jste vyčerpaní.

Pozitivně ale ovlivňují i třeba zažívání nebo krevní tlak. Žluté krystaly jsou ale dobré i pro posílení vztahů, pomáhají být sebevědomější, nezávislejší a ovlivňují i intimitu. A co určitě nejde opomenout je vliv žlutých kamenů na hojnost, bohatství. Přitahují úspěch!

Kalcit

Krásně žlutý je kalcit. Je to kámen naděje a uklidnění. Čistí pupeční čakru, díky čemuž může volně proudit naše moudrost a sebedůvěra, ale i sakrální čakru, která ovlivňuje vášeň, sexualitu a radost. Kalcit podporuje intuici a rychlé rozhodování, posiluje naši duši a uvádí nás do rovnováhy. Také zklidňuje, zbavuje nás vzteku a zlosti.

KOUPIT KALCIT ZDE   

 Topaz

Žlutý topaz umí zesilovat to, na čem nám záleží, naše malé plány dokáže dovést ve velké akce! Pomáhá nám také, když máme tvůrčí nebo jiný zásek, díky topazu dojde k uvolnění přesně tam, kde je to potřeba. Tento kámen navíc umožňuje nám všem uskutečnit naše tajná přání. Nakopává také naše sebevědomí.

KOUPIT TOPAZ ZDE  

Karneol

Karneol můžeme najít ve žluté, červené a oranžové barvě, krásných, jasných a zářivých odstínech. Je to minerál, který oplývá smyslem pro odvahu a rovnováhu. Osvobozuje od úzkosti a dává nám naději do dalších dní. Karneol podporu naše sebevyjadřování a nebojácnost.

KOUPIT KARNEOL ZDE  

 Citrín

Citrín, dokonale žlutý kámen! Přináší nám do životů radost, veselost, naději a dobrou náladu. Naopak té špatné nás umí zbavit. Podporuje také naši představivost a sny. Naopak špatné myšlenky, deprese a smutek citrín dovede odehnat. Co se jistě hodí nám všem, citrín umí pomoci snáze přijmout kritiku.

KOUPIT CITRÍN ZDE  

Jadeit

Jadeit je silně ochranný kámen, který chrání před neštěstím. Podporuje sebevědomí a sebejistotu. Má vliv na náš nervový a imunitní systém. Jadeit ale také přitahuje štěstí a podporuje naše kouzlo osobnosti. Mějte ho stále u sebe, má vliv na ochranu před nemocemi!

KOUPIT JADEIT ZDE  

  •  Související články

Motivace: Zvyšte ji a dosáhněte svých snů!

Nechte pracovat svoji představivost. Může vám pomoci s budoucností

Ohnivá znamení: Beran, Lev, Střelec - cílevědomá a energická znamení

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva