Rašící úplněk je předzvěstí jara. Opatrujte během něj ledviny

 

Už 24. dubna nastane dubnový úplněk. Říká se mu také rašící, protože jaro už je opravdu tady, i když to tak třeba venku ještě nevypadá. Rostliny se přesto snaží prodrat na povrch a nás čekají krásné jarní dny plné květů.

Tyhle kameny pomohou

Kdy nastanou další letošní úplňky? Podívejte se do našeho kalendáře. Dubnový úplněk je ve znamení Štíra a kamenem měsíce je křišťál. V dubnu opatrujte své ledviny a močové cesty. Platí, že v době úplňku není vhodné plánovat si lékařské zákroky.

Pokud vás trápí potíže s močovými cestami, sáhněte po opálu. Do života vnáší světlo, citovou a duševní úlevu a klid. Jadeit zase skvěle čistí celé močové ústrojí. Správnou funkci ledvin podpoří medový kalcit a karneol, ale také citrín, který pomáhá bojovat proti ledvinovým infekcím.

Ve Štírovi se bouří emoce

Jak už bylo řečeno, úplně bude ve znamení Štíra. Lidé v tomto znamení narození mají složitou povahu, Štír je ctižádostivý, vášnivý, citlivý, mlčenlivý, obětavý, ale umí být i labilní a zlomyslný. Bouří se v něm všechny emoce – pozitivní i negativní. Ve vztahu ke svým blízkým je loajální a své bližní chrání a brání.

KOUPIT KAMENY PRO ŠTÍRA ZDE  

Které minerály jsou vhodné pro Štíra

Křišťál bojuje s negativní energií

Silný energetický posilovač, který dovede ochránit naši auru proti negativním vlivům z okolí. To je křišťál. Má vliv na naše sebevědomí, pomáhá se sebezdokonalováním, samostatností, vytrvalostí a podporuje trpělivost, moudrost a dokonalost. Velký vliv má na dobrý spánek. Křišťál stimuluje imunitní systém, ovlivňuje funkci štítné žlázy, srdce, krevní oběh, plíce, zažívací ústrojí, ovlivňuje i bolesti hlavy, závratě či horečku.

KOUPIT KŘIŠŤÁL ZDE 

Při úplňku nabíjejte

Ne každý se na čas úplňku těší, na některé z nás působí negativně. Kdo na ně ale vyloženě čeká jsou minerály. Jde pro ně totiž o jedinečný okamžik, kdy jim můžeme vrátit péči, kterou nám věnovaly. Potřebují nabít! Minerály je třeba důkladně očistit a osušit a potom je nechat přes noc nabít. Nejlepší je vložit je do nádoby z přírodního materiálu nebo volně venku na přímém měsíčním světle. Pokud nemáte možnost nabíjet venku, položte je třeba na okenní parapet. Nabíjet je třeba všechny minerály - šperky, surové kameny, dekorace z minerálů, ale třeba i minerály do ruky.

  • Související články

Porazte jarní únavu. S těmito minerály nemá šanci!

5 kamenů pro ničím nerušený spánek

Mějte rádi sami sebe. Jedině tak se na sebe budete moci spolehnout

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva