Mějte rádi sami sebe. Jedině tak se na sebe budete moci spolehnout

 

Máte rádi sami sebe? Možná vám to zní moc namyšleně, sebestředně, dokonce až arogantně. Jenže kdo jiný na světě by vás měl mít raději, než vy samotní? Jen když se budete mít rádi, budete si věřit, budete moci být sami sebou.

V souladu s hodnotami

Dříve to bylo jinak. A můžeme debatovat nad tím, zda to bylo lepší nebo horší. Dřív se prostě žilo mnohem víc komunitně. Každý měl ve skupině své místo a jasně byla dána jeho role. V době dnešní jsme však stále více nuceni být sólisty, jsme vedeni k tomu, že máme být nezávislí. A z toho jasně plyne, že nám nekryjí záda ostatní členové komunity, ale musíme spoléhat na sebe, na své znalosti, vědomosti, na svoji sílu a zkušenosti.

Faktem ale zůstává, že pouze pokud budeme více spoléhat sami na sebe, budeme mít rádi sami sebe, budeme spokojenější, budeme vědět, co chceme, budeme umět být k sobě upřímní a budeme mít šanci žít v souladu s vlastními hodnotami. Sebeláska nás navíc učí posílit sebedůvěru a zároveň nám umožňuje navázat citové vztahy s jinými lidmi.

Proto nikdy nezapomínejte na to, že na tom mít se rád, není nic špatného! Podpořit lásku v sebe sama, ale i posílit city k blízkým, můžete pomocí pečlivě vybraných krystalů. Které jsou pro citové záležitosti nejlepší?

Takové, které vám pomohou otevřít svá srdce a přijmout lásku ve všech jejích podobách – tedy k sobě, dětem partnerům, rodině i přátelům. Protože přece všichni dobře víme, že když milujeme, žije se nám krásně!

KOUPIT MINERÁLY PODPORUJÍCÍ LÁSKU ZDE 

Které minerály podporují lásku

Růženín

Růženín je pro nalezení sebelásky jako stvořený, je přímo specialistou na sebelásku! Pomáhá nám totiž projevit city, umožňuje nám být mnohem vnímavější. Navíc má vliv na naši schopnost odpouštět, a to v citové oblasti občas určitě potřebuje každý z nás.

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE  

 Čaroit

Chybu neuděláte ani v případě, že sáhnete po čaroitu. Kromě toho, že jde o kámen, který nás nakopne energií a potlačí obavy a stres, umí přetavit negativní emoce do energie a harmonie. Probouzí navíc právě lásku s nám samotným.

KOUPIT ČAROIT ZDE 

Granát

I granát umí povzbudit lásku a emoční záležitosti. Kromě toho jde o krystal, který nám dodává klid a energii a pomáhá nám v životních situacích, v nichž si nevíme rady. Koneckonců naši předci granát používali jako amulet, který měl upozornit na blížící se nebezpečí.

KOUPIT GRANÁT ZDE 

  • Související články

Nechte pracovat svoji představivost. Může vám pomoci s budoucností

Spolehni se na svou intuici! Podpoř svá rozhodnutí pomocí minerálů

Udržujte vztahy s pomocí minerálů. Vyzkoušejte tyto tipy!

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva