Harmonické prostředí doma i v zaměstnání za pomoci minerálů

Obrázek článku

Napadlo vás někdy, že většinu času trávíme ne dvou místech – doma a v práci? V obou místech by ideálně měla být pohoda, měli bychom se soustředit na odpočinek a čas s rodinou a na práci. Udělejte si z těchto prostor dokonale harmonické prostředí. 

Pomohou vám s tím minerály, respektive nejrůznější dekorace z nich. Vy tak můžete čerpat jejich ohromnou sílu a využít prospěch, který nám nabízejí. Navíc svůj domov nebo pracovní prostor zásadně zatraktivníte, protože na dekorace z krystalů je opravdu příjemný pohled.

Krystaly disponují různou energetickou silou, vybírejte proto takový kámen, který se nejlépe hodí k problému, který vás trápí. Vybrat můžete třeba ametyst, který do vaší domácnosti přinese klid, energii posílí citrín a další kameny zase zajistí ochranu domova.

Ozdobte si domov

Propůjčit domovu originální atmosféru můžete třeba díky soškám z kamenů. Volit můžete podle toho, co si od kamenů slibujete. Velmi atraktivně vypadají v interiéru achátové půlky. Ty svým majitelům dodávají fyzickou a duševní sílu, zvyšují také kreativitu a posilují intelekt. Ovlivňují i to, zda budeme v životě šťastní. V prostoru vyvažují energii jin a jang. Sáhnout můžete také po kamenných těžítkách a nechat tak na sebe minerály působit i v kanceláři.

KOUPIT SOŠKY Z MINERÁLŮ ZDE

Velký den v životě

Volit doplňky z minerálů můžete i pro výjimečné životní okamžiky. Třeba na svatbu. Tu tak vyladíte opravdu k dokonalosti. Vybírejte dekorace s ohledem na to, který minerál co dokáže a celkově tak ovlivněte svatební atmosféru. Svatební tabule může díky krystalům vypadat opravdu originálně a neodolatelně.

KOUPIT SVATEBNÍ DEKORACE ZDE

Drúzy a geody

Proměnit váš domov mohou i drúzy a geody. Drúzy jsou minerály neopracované ve své naturální podobě. A geody vás možná na první pohled ani nezaujmou. Vypadají totiž docela obyčejně, pokud se ale otevřou, uvidíte obrovské překvapení, skrývají totiž dutou jeskyni s krystaly. Dovedou udržet energii uvnitř a zjemnit ji, díky tomu proudí ven přirozeně a rovnoměrně se rozptyluje.

KOUPIT DRÚZY A GEODY ZDE

Svícny a lampy

Příjemné světlo může s interiérem udělat divy, ať už v podobě svícnu či lampy. Oproti klasickým svícnům a lampám ale vám ty k kamenů mohou dát mnohem víc. Například solný svícen dokáže uklidňovat a ionizuje vzduch, takže ho dělá zdravějším.

KOUPIT SVÍCNY ZDE

Pro každý den

Možná se společně jako rodina dostanete ke stolu jen výjimečně a večeře v rodinném kruhu je tak vzácnost. I když na ni dojde málokdy, můžete si ji o to víc užít. Volte doplňky z minerálů určené ke stolování. Všední jídlo se tak stane nevšedním zážitkem. Navíc i v tuto chvíli na vás budou účinkovat minerály svými vlastnostmi.

KOUPIT MISKY ZDE

  • Související články

Zjistěte své andělské číslo a nechte si od něj v životě pomoci

Vsaďte na fialovou. Je to barva moci a magie

Den Matek: Tipy na dárky, které vykouzlí úsměv na tváři každé mamince

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět minerálů