Květnové novoluní může přinést lásku na první pohled!

 

Měsíc stojící mezi Zemí a Sluncem, kdy osvětlená polokoule míří od Země, takže na obloze není vidět. Víte, o co jde? Přece o novoluní.

Nastane 8. května a bude ve znamení Býka. Přinese spoustu možností, po kterých by byla škoda nesáhnout! Můžete se klidně zamilovat na první pohled. Ale popořadě. Květnové novoluní je ve znamení majetku a stability.

Stabilita a klid

S prvním jmenovaným může pomoci třeba amazonit. Pomáhá totiž ustát tlak související s finančními záležitostmi a posiluje intuici, což se při nakládání s penězi a majetkem může hodit.

Se stabilitou asistuje chryzokol, který pomáhá při komunikaci, přináší klid a vyrovnanost a vyhání negativní energie všeho druhu. Má navíc blahodárný účinek na vztahy, které se stávají stabilními a pevnými.

KOUPIT CHRYZOKOL ZDE   

Láska je tady

Co se lásky týče, tedy té na první pohled, pokud vám to během novoluní vyjde, věřte tomu, že ji má na svědomí spojení Venuše a Uranu, kteří se spojí ve vrcholícím novoluní.

Minerály mohou milostné vztahy velmi příznivě ovlivnit. Pomohou otevřít vaše srdce a užít si lásku ve všech jejích podobách. Správně vybrané kameny totiž dovedou otevřít a aktivovat čakru lásky. 

KOUPIT MINERÁLY LÁSKY ZDE  

Které minerály pomáhají s láskou

Houževnatý Býk

Novoluní je ve znamení Býka, nejsilnější bude jeho energie 18. května, kdy ho začne ovlivňovat Jupiter. Jací jsou ti z nás, kteří se narodili ve znamení Býka? Přemýšlejí, než udělají rozhodnutí, když už se však rozhodnou, jsou houževnatí a důslední. V práci jim sedí pečlivost a praktičnost, ve společnosti jsou vtipní a příjemní. Možná ne úplně pozitivní pro Býka je, že mu velmi záleží na majetku a penězích.

KOUPIT MINERÁLY PRO BÝKA ZDE  

Které kameny jsou vhodné pro Býka

Související články

 

 

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva