Den Matek: Tipy na dárky, které vykouzlí úsměv na tváři každé mamince

 
 

Den matek letos oslavíme v neděli 12. května 2024.

Proč se slaví Den matek?

Den matek je dnem, kdy vzdáváme hold mateřství. Slaví se v mnoha zemích světa, přičemž vychází z různých tradic. Jeho moderní historie je spjata se jménem bojovnice za práva žen (a mnohonásobné maminky) Anny Reeves Jarvis. K příležitosti tohoto krásného svátku jsme pro vás připravili několik tipů na dárky, se kterými uděláte radost.

Darujte lásku, radost i ochranu

Ametyst je kamenem klidu a ochrany. Je to mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou. Ametyst svého nositele ochraňuje a dodává mu optimismus do života. Posiluje věrnost a lásku.

magazin clanek (700x550)

KOUPIT AMETYST ZDE

Darujte energii 

Křišťál je ideální volbou, symbolizuje vaši lásku a vděčnost. Jeho schopnost podporovat trpělivost, moudrost přispívá k dosažení vnitřní harmonie a rovnováhy duše a těla. Ať už se rozhodnete pro elegantní šperk nebo stylovou dekoraci, tento krystal je dokonalým vyjádřením vašich citů.  Překvapte svou maminku něčím, co ji neustále připomene vaši lásku a oceňování všeho, co pro vás dělá.
 

KOUPIT ZDE KŘIŠŤÁL ZDE

Podle čeho kameny vybírat:

Darujte štěstí, sílu a harmonii 

Měsíční kámen - přitahuje lásku a zklidňuje emoce. Udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii. Jadeit přináší štěstí, úspěch a dodává sílu, krásu, radost i energii. Navozuje poklidné pocity a podporuje mezilidské vztahy. Přináší lásku a laskavost všem. Selenit - má schopnost přinášet klid, mír a harmonii do prostoru a do životů těch, kteří jej vlastní.
 

KOUPIT MINERÁLY PRO ŠTĚSTÍ ZDE:

Zlepšete vztah a upevněte své přátelství

Růženín je kamenem lásky, přátelství, krásy a uzdravování. Růženín nás učí sebelásce, podporuje něžnost, přátelství a lásku k sobě samému i ostatním. Pomáhá projevovat city a vnímavost.  Učí nás trpělivosti a dává nám sílu odpouštět. Dodává životní energii. Je symbolem Velké Matky, která spojuje Zemi a Vesmír. Je skvělý i v mateřství, kdy upevňuje vztahy a důvěru.

růženín svícen

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

Nevybrali jste a potřebujete pomoc?

Sestavili jsme set náramku, který potěší každou maminku. Set je sestaven tak, aby jednotlivé náramky tvořili ladící celek, je ale možné sáhnout po jednom, dvou či třech z celého setu. Chcete-li maminku ochránit proti stresu a negativním vlivům z okolí, zároveň podpořit její vnitřní sílu a dodat energii, pak je tento set to, co jste hledali. 

náramky 

 

KOUPIT SET NÁRAMKŮ ZDE:

Dárkové zabalení

Nechcete už mít s dárkem žádné starosti? Přikupte si dárkové balení a náramky, tromly nebo drúzy budou připravené jen na předání.

               

 

Jestliže si chcete zboží zabalit sami, nabízíme dárkové krabičky české kvality s ručně lepenou mašlí pro kameny, náramky, náušnice i pro celé sety šperků.

KOUPIT KRABIČKY ZDE

Nestihli jste provést objednávku včas? Nic není ztraceno! Vše zachrání dárkový poukaz, který vám dorazí do e-mailu. 

KOUPIT DÁRKOVÝ POUKAZ ZDE

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva