5 tipů na Den Matek, které zaručeně potěší

 
 
 

Letošní Den Matek spadá na neděli 9. května 2021.

Historie svátku

Den Matek je dnem, kdy vzdáváme hold mateřství. Slaví se v mnoha zemích světa, přičemž vychází z různých tradic. Jeho moderní historie je spjata se jménem bojovnice za práva žen (a mnohonásobné maminky) Anny Reeves Jarvis. K příležitosti tohoto krásného svátku jsme pro vás připravili několik tipů na dárky, se kterými uděláte radost.

Darujte lásku, radost i ochranu

Ametyst je kamenem klidu a ochrany. Je to mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou. Ametyst svého nositele ochraňuje a dodává mu optimismus do života. Posiluje věrnost a lásku.

 
 

KOUPIT AMETYST ZDE

Darujte ochranu a rovnováhu

Vyrobili jsme stylové náramky na červené šňůrce se srdcem z hematitu, který potěší každou maminku. Náramek je velmi elegantní a na ruce dokonale ladí samotný nebo s ostatními náramky. Hematit je kamenem uzemnění, který zabraňuje negativním energiím vstoupit do aury, proto všechny mámy uvede do rovnováhy. Pomáhá také se špatnými návyky, zlepšuje paměť a zvyšuje sebevědomí ❤️.

náramek červená šňůrka den matek

KOUPIT HEMATIT ZDE

Podle čeho kameny vybírat:

          

Související články:

Darujte štěstí, sílu a harmonii

Chalcedon je kamenem harmonie - uvádí naše tělo, mysl i duši do vzájemné harmonie. Přináší štěstí, úspěch a dodává sílu, krásu, radost i energii. Navozuje poklidné pocity a podporuje mezilidské vztahy. Přináší lásku a laskavost všem.

KOUPIT CHALCEDON ZDE

Zlepšete vztah a upevněte své přátelství

Růženín je kamenem lásky, přátelství, krásy a uzdravování. Růženín nás učí sebelásce, podporuje něžnost, přátelství a lásku k sobě samému i ostatním. Pomáhá projevovat city a vnímavost.  Učí nás trpělivosti a dává nám sílu odpouštět. Dodává životní energii. Je symbolem Velké Matky, která spojuje Zemi a Vesmír. Je skvělý i v mateřství, kdy upevňuje vztahy a důvěru.

den matek růženín

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

Jedním slovem Děkuji

Čaj je dokonalým doplňkem během rituálů s minerály, proto jsme oživili nabídku o čaje v BIO kvalitě. Přikupte k dárku ke Dni Matek také čaj Děkuji, který se skládá z mixu bylinek, květin a voňavého lesního ovoce.

den matek dárek čaj

KOUPIT ČAJ ZDE

Dárkově zabaleno

Nabízíme dárkové krabičky české kvality s ručně lepenou mašlí pro kameny, náramky, náušnice i pro celé sety šperků.

KOUPIT KRABIČKY ZDE

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva