Tipy na dárky, které vykouzlí úsměv na tváři každé mamince

 
 
 

Den matek letos oslavíme v neděli 8. května 2022.

Proč se slaví Den matek?

Den matek je dnem, kdy vzdáváme hold mateřství. Slaví se v mnoha zemích světa, přičemž vychází z různých tradic. Jeho moderní historie je spjata se jménem bojovnice za práva žen (a mnohonásobné maminky) Anny Reeves Jarvis. K příležitosti tohoto krásného svátku jsme pro vás připravili několik tipů na dárky, se kterými uděláte radost.

Darujte lásku, radost i ochranu

Ametyst je kamenem klidu a ochrany. Je to mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou. Ametyst svého nositele ochraňuje a dodává mu optimismus do života. Posiluje věrnost a lásku.

Naprostou novinkou jsou lahvové zátky s minerálem. Darováním tak spojíte krásu a praktičnost do jedné věci. 

magazin clanek (700x550)

KOUPIT AMETYST ZDE

Darujte ochranu a rovnováhu

Vyrobili jsme stylové náramky na červené šňůrce se srdcem z hematitu, který potěší každou maminku. Náramek je velmi elegantní a na ruce dokonale ladí samotný nebo s ostatními náramky. Hematit je kamenem uzemnění, který zabraňuje negativním energiím vstoupit do aury, proto všechny mámy uvede do rovnováhy. Pomáhá také se špatnými návyky, zlepšuje paměť a zvyšuje sebevědomí ❤️.

náramek červená šňůrka den matek

KOUPIT HEMATIT ZDE

Podle čeho kameny vybírat:

          

Související články:

Darujte štěstí, sílu a harmonii

Chalcedon je kamenem harmonie - uvádí naše tělo, mysl i duši do vzájemné harmonie. Přináší štěstí, úspěch a dodává sílu, krásu, radost i energii. Navozuje poklidné pocity a podporuje mezilidské vztahy. Přináší lásku a laskavost všem.

magazin clanek (700x550) (2)

KOUPIT CHALCEDON ZDE

Zlepšete vztah a upevněte své přátelství

Růženín je kamenem lásky, přátelství, krásy a uzdravování. Růženín nás učí sebelásce, podporuje něžnost, přátelství a lásku k sobě samému i ostatním. Pomáhá projevovat city a vnímavost.  Učí nás trpělivosti a dává nám sílu odpouštět. Dodává životní energii. Je symbolem Velké Matky, která spojuje Zemi a Vesmír. Je skvělý i v mateřství, kdy upevňuje vztahy a důvěru.

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

Nevybrali jste a potřebujete pomoc?

Sestavili jsme set náramku, který potěší každou maminku. Set je sestaven tak, aby jednotlivé náramky tvořili ladící celek, je ale možné sáhnout po jednom, dvou či třech z celého setu. Chcete-li maminku ochránit proti stresu a negativním vlivům z okolí, zároveň podpořit její vnitřní sílu a dodat energii, pak je tento set to, co jste hledali. 

 

Jedním slovem Děkuji

Čaj je dokonalým doplňkem během rituálů s minerály, proto jsme oživili nabídku o čaje v BIO kvalitě. Přikupte k dárku ke Dni Matek také čaj Děkuji, který se skládá z mixu bylinek, květin a voňavého lesního ovoce.

den matek dárek čaj

KOUPIT ČAJ ZDE

Dárkové zabalení

Nechcete už mít s dárkem žádné starosti? Přikupte si dárkové balení a náramky, tromly nebo drúzy budou připravené jen na předání.

               

 

Jestliže si chcete zboží zabalit sami, nabízíme dárkové krabičky české kvality s ručně lepenou mašlí pro kameny, náramky, náušnice i pro celé sety šperků.

KOUPIT KRABIČKY ZDE

Nestihli jste provést objednávku včas? Nic není ztraceno! Vše zachrání dárkový poukaz, který vám dorazí do e-mailu. 

KOUPIT DÁRKOVÝ POUKAZ ZDE

Upozornění:

Tím, že Den matek je v neděli, je třeba objednat včas. Abyste měli jistotu, že u vás bude dárek do pátku, doporučujeme objednat formou express nejpozději do 4.5. 2022. Express možnost najdete v 1. kroku košíku.

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení