Den Matek: Tipy na dárky, které vykouzlí úsměv na tváři každé mamince

 
 
 

Den matek letos oslavíme v neděli 14. května 2023.

Proč se slaví Den matek?

Den matek je dnem, kdy vzdáváme hold mateřství. Slaví se v mnoha zemích světa, přičemž vychází z různých tradic. Jeho moderní historie je spjata se jménem bojovnice za práva žen (a mnohonásobné maminky) Anny Reeves Jarvis. K příležitosti tohoto krásného svátku jsme pro vás připravili několik tipů na dárky, se kterými uděláte radost.

Darujte lásku, radost i ochranu

Ametyst je kamenem klidu a ochrany. Je to mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou. Ametyst svého nositele ochraňuje a dodává mu optimismus do života. Posiluje věrnost a lásku.

Naprostou novinkou jsou lahvové zátky s minerálem. Darováním tak spojíte krásu a praktičnost do jedné věci. 

magazin clanek (700x550)

KOUPIT AMETYST ZDE

Darujte ochranu a rovnováhu

Vyrobili jsme stylové náramky na červené šňůrce se srdcem z hematitu, který potěší každou maminku. Náramek je velmi elegantní a na ruce dokonale ladí samotný nebo s ostatními náramky. Hematit je kamenem uzemnění, který zabraňuje negativním energiím vstoupit do aury, proto všechny mámy uvede do rovnováhy. Pomáhá také se špatnými návyky, zlepšuje paměť a zvyšuje sebevědomí ❤️.

náramek červená šňůrka den matek

KOUPIT HEMATIT ZDE

Podle čeho kameny vybírat:

           

Související články:

Darujte štěstí, sílu a harmonii

Chalcedon je kamenem harmonie - uvádí naše tělo, mysl i duši do vzájemné harmonie. Přináší štěstí, úspěch a dodává sílu, krásu, radost i energii. Navozuje poklidné pocity a podporuje mezilidské vztahy. Přináší lásku a laskavost všem.

magazin clanek (700x550) (2)

KOUPIT CHALCEDON ZDE

Zlepšete vztah a upevněte své přátelství

Růženín je kamenem lásky, přátelství, krásy a uzdravování. Růženín nás učí sebelásce, podporuje něžnost, přátelství a lásku k sobě samému i ostatním. Pomáhá projevovat city a vnímavost.  Učí nás trpělivosti a dává nám sílu odpouštět. Dodává životní energii. Je symbolem Velké Matky, která spojuje Zemi a Vesmír. Je skvělý i v mateřství, kdy upevňuje vztahy a důvěru.

KOUPIT RŮŽENÍN ZDE

Nevybrali jste a potřebujete pomoc?

Sestavili jsme set náramku, který potěší každou maminku. Set je sestaven tak, aby jednotlivé náramky tvořili ladící celek, je ale možné sáhnout po jednom, dvou či třech z celého setu. Chcete-li maminku ochránit proti stresu a negativním vlivům z okolí, zároveň podpořit její vnitřní sílu a dodat energii, pak je tento set to, co jste hledali. 

 

Jedním slovem Děkuji

Čaj je dokonalým doplňkem během rituálů s minerály, proto jsme oživili nabídku o čaje v BIO kvalitě. Přikupte k dárku ke Dni Matek také čaj Děkuji, který se skládá z mixu bylinek, květin a voňavého lesního ovoce.

den matek dárek čaj

KOUPIT ČAJ ZDE

Dárkové zabalení

Nechcete už mít s dárkem žádné starosti? Přikupte si dárkové balení a náramky, tromly nebo drúzy budou připravené jen na předání.

               

 

Jestliže si chcete zboží zabalit sami, nabízíme dárkové krabičky české kvality s ručně lepenou mašlí pro kameny, náramky, náušnice i pro celé sety šperků.

KOUPIT KRABIČKY ZDE

Nestihli jste provést objednávku včas? Nic není ztraceno! Vše zachrání dárkový poukaz, který vám dorazí do e-mailu. 

KOUPIT DÁRKOVÝ POUKAZ ZDE

Upozornění:

Tím, že Den matek je v neděli, je třeba objednat včas. Abyste měli jistotu, že u vás bude dárek do pátku, doporučujeme objednat formou express nejpozději do 7.5. 2022. Express možnost najdete v 1. kroku košíku.

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva