5 tipů na Den Matek, které zaručeně nezklamou

 
 

Letošní Den Matek spadá na neděli 10. května 2020. Přemýšlíte, čím letos potěšíte svou maminku? Máme pro Vás několik nádherných dárků.

Historie svátku

Den Matek je dnem, kdy vzdáváme hold mateřství. Slaví se v mnoha zemích světa, přičemž vychází z různých tradic. Jeho moderní historie je spjata se jménem bojovnice za práva žen (a mnohonásobné maminky) Anny Reeves Jarvis. K příležitosti tohoto krásného svátku jsme pro vás připravili několik tipů na dárky, se kterými zaručeně nešlápnete vedle.

Darujte lásku, radost i ochranu

Ametyst je kamenem klidu a ochrany. Je to mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou. Ametyst svého nositele ochraňuje a dodává mu optimismus do života. Posiluje věrnost a lásku.

 
ametyst
 

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETYSTU

Darujte ochranu a rovnováhu

Vyrobili jsme krásné a stylové náramky na červené šňůrce se srdcem z hematitu, který potěší každou maminku. Náramek je velmi elegantní a na ruce dokonale ladí samotný nebo s ostatními náramky. Hematit je kamenem uzemnění, který zabraňuje negativním energiím vstoupit do aury, proto všechny mámy uvede do rovnováhy. Pomáhá také se špatnými návyky, zlepšuje paměť a zvyšuje sebevědomí ❤️.

náramek červená šňůrka den matek

PROHLÉDNOUT NABÍDKU HEMATITU

Darujte štěstí, sílu a harmonii

Chalcedon je kamenem harmonie - uvádí naše tělo, mysl i duši do vzájemné harmonie. Přináší štěstí, úspěch a dodává sílu, krásu, radost i energii. Navozuje poklidné pocity a podporuje mezilidské vztahy. Přináší lásku a laskavost všem.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CHALCEDONU

Zlepšete vztah a upevněte své přátelství

Růženín je kamenem lásky, přátelství, krásy a uzdravování. Růženín nás učí sebelásce, podporuje něžnost, přátelství a lásku k sobě samému i ostatním. Pomáhá projevovat city a vnímavost.  Učí nás trpělivosti a dává nám sílu odpouštět. Dodává životní energii. Je symbolem Velké Matky, která spojuje Zemi a Vesmír. Je skvělý i v mateřství, kdy upevňuje vztahy a důvěru.

den matek růženín

PROHLÉDNOUT NABÍDKU RŮŽENÍNU

Jedním slovem Děkuji

Čaj je příjemným doplňkem během rituálů s minerály, proto jsme oživili nabídku o příjemné čaje v BIO kvalitě. Přikupte k dárku ke Dni Matek také čaj Děkuji. který se skládá z příjemného mixu bylinek, květin a voňavého lesního ovoce.

den matek dárek čaj

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ČAJŮ

 

Autor článku: Svět minerálů