♥ ♥ Máme Vás rádi a nadělujeme slevu 10% do 19.2! Kód pro uplatnění v košíku: val19

5 tipů na Den Matek, které zaručeně nezklamou

Přemýšlíte o tom, čím letos potěšíte svou maminku? Máme pro vás několik výborných tipů a navíc 30% slevu na veškeré nezlevněné zboží.

Den Matek je dnem, kdy vzdáváme hold mateřství. Slaví se v mnoha zemích světa, přičemž vychází z různých tradic. Jeho moderní historie je spjata se jménem bojovnice za práva žen (a mnohonásobné maminky) Anny Reeves Jarvis. K příležitosti tohoto krásného svátku jsme pro vás připravili několik tipů na dárky, se kterými zaručeně nešlápnete vedle – a mimořádnou 30% slevu na veškerý sortiment.* Stačí vyrazit do některé z našich kamenných prodejen, případně vybrat si z bohaté nabídky e-shopu a při vyplňování objednávky zadat následující kód: matky15

Pozor, tato akce platí pouze do neděle 10. května!

Opál růžový náramek sekaný – opál přináší štěstí a zesiluje city. Je tradičně spojován s vášní, láskou a touhou. Ulehčuje porod.

Křišťálové srdíčko mini 2 cm - křišťál je jedním z vůbec nejmocnějších léčivých a ochranných kamenů.

Selenit pyramida – selenit navozuje hluboký klid a mír. Jde o vynikajícího pomocníka při meditacích. Často bývá doporučován kojícím maminkám.

Achát 90 cm náhrdelník – achát podporuje sebedůvěru a navozuje pocit bezpečí. Mj. se používá k léčbě různých nemocí dělohy.

Růženín anděl – růženín je kamenem lásky, který má blahodárný vliv na lidskou psychiku. Odstraňuje negativní energii a údajně zvyšuje plodnost.

*Neplatí pro zboží ve výprodeji.