Vsaďte na fialovou. Je to barva moci a magie

Zajímá vás tajemno a magie nebo je vám v životě blízká lehkost a romantika? V obou případech sáhněte po fialové, pro první variantu vyberte tmavý odstín, pro druhou světlý. Zvolte si některý z krystalků ve fialové barvě a spolehněte se na jejich účinky.

Fialová barva je dále barvou síly a moci, občas melancholie. Naši předci fialovou vnímali coby barvu bohatství a moci. Fialové kameny nám mohou „vydláždit“ naši životní cestu ke komunikaci s vyššími bytostmi, pomáhají při rozhodování, usnadňují rozhodování a vedou nás tak, abychom dosáhli svého.

Proti bolesti hlavy i úzkostem

Nejlepší volbou, jak čerpat sílu z fialových kamenů, je vsadit na šperky s minerály. Tím, že je máte přímo na těle, můžete velmi silně cítit a přijímat jejich energii a využívat jejich ochranu. Každý kámen totiž přináší svou vlastní léčivou energii a sílu. Ty působí na naše tělo, mysl i duši.

Kameny ve fialových odstínech jsou i pomocníkem s naším blahobytem, protože působí na to, aby naše ambice byly naplněny a abychom dosáhli svých cílů.

Konkrétně fialové kameny mají velmi silný vliv na naše zdraví, odpuzují bolesti hlavy, pomáhají s kvalitním spánkem, působí na epifýzu a hypofýzu, sáhnout by po nich měli ti z nás, kteří mají sklony k depresím či úzkostem. Chrání nás totiž i před negativními myšlenkami.

Achát

Achát umí vyrovnávat energie a je velmi uklidňující. Zkuste ho vzít jen tak do ruky a pocítíte, jak vás stres a obavy opouštějí. Působí totiž na sladění dechu a tlukotu srdce. Fialové odstíny achátu jsou opravdu velmi příjemné a můžete se spolehnout i na to, že odežene negativní energii, kterou nechtěně každý z nás přijímá ze svého okolí.

KOUPIT ACHÁT ZDE  

Ametyst

ametyst náramek

Ametystové krystaly jsou také velmi uklidňující. Mají silné duchovní vibrace a působí na korunní čakru. Vybírat můžete z mnoha odstínů fialové, od téměř vínových až po levandulové. Ametyst dokáže prohloubit naše sny, ulevuje od bolesti hlavy a napětí, i tento kámen volte, pokud pro vás spánek není chvílemi odpočinku, ale spíš se kvůli jeho špatné kvalitě nebo proto, že ne a ne večer přijít, stresujete.

KOUPIT AMETYST ZDE 

Ametrín

Ametrín v sobě spojuje dokonce dvě silné energie, střetává se v něm totiž slunečná povaha citrínu a léčitelské schopnosti ametystu. Budete-li mít amterín při sobě, dostaví se příjemné pocity, lehkost bytí, smích a podobně. Je to navíc krystal, díky němuž budete mít šanci posílit vztahy, na kterých vám záleží.

KOUPIT AMETRÍN ZDE 

Čaroit

 

Čaroit je kámen s fialovými paprsky, který svému nositeli vysílá silné vibrace. Čaroit nám dodá tolik potřebnou energii, ale i klid a naopak odežene stres. Hodí se i proto, že nám pomáhá vyrovnat se s našimi špatnými vlastnostmi, a ty má, pochopitelně, každý z nás. Pořiďte čaroit i svým dětem, velmi jim pomůže s dobrým usínáním. Pro zajímavost, čaroit je přiřazen planetě Jupiter, Neptun a elementu vody.

KOUPIT ČAROIT ZDE 

Fluorit

Kámen vznešené ochrany je fialový fluorit. Čistí krční čakru, uvádí nás život do rovnováhy a zvyšuje naše vibrace. Tento krystal pomáhá i s nastolením rovnováhy v našich životech a vliv má na obě strany mozku.

KOUPIT FLUORIT ZDE 

Kunzit

Kunzit ve fialovém odstínu je opravdu silný. Mějte ho u sebe a přijdete o všechny obavy, strach a nervozitu. Posiluje pozitivní energii a pročišťuje naši mysl. Dětem je velmi prospěšný, protože jim pomáhá se zklidněním. I kunzit je kámen vhodný pro dobrý spánek.

KOUPIT KUNZIT ZDE 

  • Související články

3 silné kameny pro úspěch

Žluto-oranžové minerály: Rozzáří vám život a nakopnou vás energií

Jak poznat, že je pro vás krystal ten pravý? Sledujte tato znamení

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Svět minerálů