Panny: Které kameny se nejvíce hodí k pozorným a pracovitým Pannám?

TPanna Pixabay

Jestliže jste se narodili ve znamení Panny, pak jste pravděpodobně převzali kontrolu nad každým detailem ve svém životě. Váš nadcházející rok bude úžasný! Můžete se těšit na spousty změn a to ve všech směrech. Ať už mluvíme o romantice, kariéře nebo jen o všeobecném štěstí.

Romantika

Pravděpodobně máte pocit, že najít lásku je skličující úkol, ale najít lásku není pro nikoho snadné. Vaše znamení však ovlivňuje vaše volby, chování a určuje s kým budete nejvíce soudržní.
Proto využijte síly ametystu, který vám pomůže k vyrovnanosti a mentální rovnováze a snadněji tak dosáhnete pochopení toho vnitřního půvabu, který si díky své pečlivosti umíte udržet dlouho do pozdního věku.


PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETYSTU

Nepřehlédněte:    
Působení kamenů podle čínského znamení!

Kariéra

I když se snažíte mít v životě vše uspořádané a přehledné, tak se vždy spoléháte především na svůj rozum. Neženete se za nereálnými sny a v životě dáváte přednost tomu, co je reálně dosažitelné. I když jste velcí realisté, tak zároveň očekáváte negativní výsledky a to vás velmi ovlivňuje v rozvoji a kariéře. Zažeňte tento chmur pomocí tygřího oka, jehož vlastností je nejen ochrana, ale zároveň přináší svému majiteli integritu osobnosti a napomáhá při dosažení cílů a hledání vnitřních zdrojů.


Tygří oko
 

PROHLÉDNOUT NABÍDKU TYGŘÍHO OKA

Všeobecné štěstí

Vyčistěte si ve svém životě tu zásuvku plnou nevyžádaného negativního postoje. Popřemýšlejte nad doladěním svých každodenních návyků a sepište si je. Teprve poté je uveďte do vašeho života.

A protože máte rádi dokonalost, připravili jsme pro vás jedinečný balíček minerálů přímo všechny pozorné a pracovité Panny. Toto jedinečné složení obsahuje jaspis červený, jaspis obrázkový, jaspis leopard, tygří oko, citrín, ametyst a je pro vás nyní dostupný za zvýhodněnou cenu, který je zároveň úžasnou volbou jako narozeninový dárek.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ŠPERKŮ PRO PANNY

Autor článku: Svět Minerálů

Zdroj hlavního obrázku: Canva