Panny: Které kameny se nejvíce hodí k pozorným a pracovitým Pannám?

TPanna Pixabay
Zdroj obrázku: Pixabay.com


Jestiže jste se narodili ve znamení Panny, pak jste pravděpodobně převzali kontrolu nad každým detailem ve svém životě. 
Váš nadcházející rok bude úžasný! Můžete se těšit na spousty změn a to ve všech směrech. Ať už mluvíme o romantice, kariéře nebo jen o všeobecném štěstí.

Romantika

Pravděpodobně máte pocit, že najít lásku je skličující úkol, ale najít lásku není pro nikoho snadné. Vaše znamení však ovlivňuje vaše volby, chování a určuje s kým budete nejvíce soudržní.
Proto využijte síly ametystu, který vám pomůže k vyrovnanosti a mentální rovnováze a snadněji tak dosáhnete pochopení toho vnitřního půvabu, který si díky své pečlivosti umíte udržet dlouho do pozdního věku.


PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETYSTU

Nepřehlédněte:    
Působení kamenů podle čínského znamení!

Kariéra

I když se snažíte mít v životě vše uspořádané a přehledné, tak se vždy spoléháte především na svůj rozum. Neženete se za nereálnýmmi sny a v životě dáváte přednost tomu, co je reálně dosažitelné. I když jste velcí realisté, tak zároveň očekáváte negativní výsledky a to vás velmi ovlivňuje v rozvoji a kariéře. Zažeňte tento chmur pomocí tygřího oka, jehož vlastností je nejen ochrana, ale zároveň přináší svému majiteli integritu osobnosti a napomáhá při dosažení cílů a hledání vnitřních zdrojů.


Tygří oko
 

PROHLÉDNOUT NABÍDKU TYGŘÍHO OKA

Všeobecné štěstí

Vyčistěte si ve svém životě tu zásuvku plnou nevyžádaného negativního postoje. Popřemýšlejte nad doladěním svých každodenních navyků a sepište si je. Teprve poté je uveďte do vašeho života.

A protože máte rádi dokonalost, připravili jsme pro vás jedinečný balíček minerálů přímo všechny pozorné a pracovité Panny. Toto jedinečné složení obsahuje jaspis červený, jaspis obrázkový, jaspis leopard, tygří oko, citrín, ametyst a je pro vás nyní dostupný za zvýhodněnou cenu, který je zároveň úžasnou volbou jako narozeninový dárek.

Balíček Panna

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ŠPERKŮ PRO PANNY

Autor článku: Svět Minerálů