Fluorit – kámen mysli a síly

Dnes si představíme krásný fluorit, který je v našich končinách znám i pod jménem kazivec. Fluorit těžili a zpracovávali už staří Římané. Ti z něj mj. vyráběli úchvatné nádoby – takzvané „murrhinské vázy“.

Účel, síla a podpora

Pohlcuje a neutralizuje negativní energii a stres. Fluorit je skvělá učební pomůcka, zvyšuje naši schopnost soustředění, sebevědomí a pomáhá nám při rozhodování. Posiluje naši mysl, myšlenky a zahání úzkost. Zvyšuje koncentraci a zlepšuje paměť. Je vhodný pro studenty. Dokonce se říká, že může zvýšit IQ. Odhaluje pravdu a zvyšuje sebedůvěru a náš potenciál. Skvěle působí proti elektromagnetickému záření z počítače a mobilu. Pomáhá obnovit sexuální rozkoš. Fluorit také posiluje účinky ostatních minerálů.

KOUPIT FLUORIT ZDE

Fluorit a jeho působení na nemoce a zdraví

Fluorit udržuje naše zdraví v ideální kondici. Čistí a odstraňuje v těle vše špatné, likviduje viry a pomáhá při infekcích, rýmě a nachlazení. Regeneruje kůži, odstraňuje vrásky, sliznici a dýchací cesty. Pomáhá při zánětu dutin, průdušek, suchém kašli, zápalu plic. Výborně působí na zuby, kosti, klouby i bolesti zad. Fluority jsou vhodné při léčbě infekčních chorob a doporučují se pro ty, kteří pracují s infikovanými pacienty.

Druhy a barvy fluoritu

Jedním z hlavních důvodů velké popularity fluoritu je skutečnost, že tento krásný kámen se vyskytuje v mnoha barevných odstínech. Mezi nejrozšířenější patří zelený fluorit, žlutý fluorit, fialový fluorit, modrý fluorit a čirý fluorit:

Znamení zvěrokruhu

Fluorit je velmi vhodný pro tato znamení zvěrokruhu, kterým podpoří silné stránky a pomůže potlačit ty slabé:

Fluorit a čakra

Ke každé čakře, které jsou umístěny podél dráhy mozkového kmene a míchy, je přiřazena jedna odpovídající barva. Existuje sedm hlavních čakerale pro fluorit je přiřazena tato čakra:

Nezapomeňte kameny očistit a nabít za úplňku nebo na slunci, aby vám mohly předat silnou energii ve všech směrech. 

KOUPIT FLUORIT ZDE

Související články, které by Vás mohly o kalcitu také zajímat:

Nevíte si rady s výběrem? Poradíme Vám:

Autor článku: Svět Minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení