Bronzit – kámen ztišení

zdroj: energymuse
 
Potřebujete dodat odvahu, jistotu či stabilitu? Pak rozhodně vyzkoušejte bronzitJe to ohromující kámen čokoládově hnědé barvy s nádhernými zlatými odstíny. Pokud je bronzit v dokonalé leštěné formě, bezpochyby je to jeden z nejúžasnějších kamenů, které na Zemi uvidíte.
 

Účel, síla a podpora

Bronzit v sobě ukrývá energii, která pomáhá podporovat mí, harmonii a napomáhá růstu soucitu a odpuštění. Ve stresových situacích pomáhá zůstat v klidu a neztrácet nervy, když vás ohrožují životní situace.

Bronzit a jeho působení na nemoce a zdraví

Skvěle působí na kožní problémy a vyrážky. Pomáhá při předčasnému stárnutí pleti a pomáhá vyhlazovat vrásky. Podporuje funkci srdce a ledvin. Zmírňuje bolesti zad a používá se při chronickém únanovém syndromu.

Znamení zvěrokruhu

Bronzit je velmi vhodný pro tato znamení zvěrokruhu, kterým podpoří silné stránky a pomůže potlačit ty slabé:

  • Lvům podporuje dokonalé partnerství

Bronzit a čakra

Ke každé čakře, které jsou umístěny podél dráhy mozkového kmene a míchy, je přiřazena jedna odpovídající barva. Existuje sedm hlavních čakerale pro bronzit jsou přiřazeny tyto čakry:

Nezapomeňte bronzit očistit a nabít za úplňku nebo na slunci, aby vám mohl předat silnou energii ve všech směrech. 

Autor článku: Svět Minerálů

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení