Celestin - kámen lásky a klidného spánku

Celestin je atraktivní minerál, který se tvoří v dobře tvarovaných krystalech s výraznou jemně modrou barvou. Celestin je pojmenován z latinského termínu caelestis, což znamená nebeský jako je typicky modrá barva nebes. Celestin se také používá k výrobě skla, keramiky, barev a gumy.

Účel, síla a podpora

Celestin svou barvou přitahuje štěstí, radost a navozuje hluboký klid. Pomáhá nám překonat veškeré životní situace a zvládnout život jaký je. Pomáhá v boji proti  stresu a úzkostem, kdy navozuje harmonii. Posiluje komunikaci a je vhodný pro meditace.  Je také užitečné pro zapamatování si snů a je považován za skvělý kámen pro kreativní lidi, protože pomáhá majiteli získat přístup k jeho intuitivní kreativitě. 

Celestin a jeho působení na nemoce a zdraví

Ulevuje od všech bolestí a má velmi silný vliv na oči a sluch, které mouhou být také spojeny s bolestí hlavy. 

Znamení zvěrokruhu

Celestin je velmi vhodný pro tato znamení zvěrokruhu, kterým podpoří silné stránky a pomůže potlačit ty slabé:

Celestin a čakra

Ke každé čakře, které jsou umístěny podél dráhy mozkového kmene a míchy, je přiřazena jedna odpovídající barva. Existuje sedm hlavních čakerale pro celestin je přiřazena tyto čakra:

Nezapomeňte celestyn očistit a nabít za úplňku, aby vám mohl předat silnou energii ve všech směrech. 

Autor článku: Svět Minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení