Novoluní ve znamení Panny - čas nových začátků

Zdroj: Pixabay.com

Dne 30.8. se Měsíc dostává do Novoluní ve znamení Panny. Jde o čas, který nás vede k tomu, abychom se na chvíli zastavili a podívali na se na to, kam náš život směřuje.

Tento měsíc je tady, aby nám pomohl se zvednout a podporovat bez ohledu na to, čím právě procházíme. Je to začátek nového lunárního a osobního cyklu, který přináší velké množství energie.
Je to úžasný čas, který nás povzbuzuje k opuštění své komfortní zóny a zároveň nám pomáhá změnit svůj postoj k práci a zdraví. To nám dává pocit dobrodružství, zvědavosti a iniciativy.

Osvoboďte se od omezení a rutin, které v sobě máte! 


Chcete přestat kouřit?
První dva týdny nového měsíce jsou nejsilnější, proto své rozhodnutí již déle neodkládejte a udělejte to ihned!
V kombinaci s náramkem z krystalů záhnědy, bude váš cíl neuvěřitelně posílen.

Náramek Záhněda

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ZÁHNĚDY

Plánujete miminko a přivést do vaší rodiny malý uzlíček radosti?

Nečekejte! Novoluní ve znamení Panny je silný a sexy, protože je jeden stupeň od Marsu. Díky této blízkosti se také mísí energie z Venuše, která přidává náklonnost a citlivost k syrové, prvotní sexuální touze na Marsu.

Podpořte tento nový krok v životě s náramkem Plodnosti.

Náramek Plodnosti

PROHLÉDNOUT MINERÁLY VHODNÉ NA PLODNOST


Přemýšlíte o změně práce a nebo o uskutečnění nových projektů?

Tento čas je plný možností svého druhu. Není nutné ihned toužit po dokonalosti, ale stačí se jen zaměřit na své vnitřní nastavení a objevit své neprobuzené možnosti. Využijte energie do spolupráce s novými lidmi a realizujte se!

Během takového rozhodnutí se neobejdete bez minerálu sokolí oko, který svou energií pomáhá odstraňovat různá omezení včetně negativních myšlenkových stereotypů a zároveň svou nádhernou barvou přitahuje peníze a bohatství.

Sokolí oko troml

 
 
Nebojte se tedy udělat v příštích dnech velká rozhodnutí a vykročte do nových začátků, ale mějte vždy na paměti, že vše spočívá ve vašem srdci!