Novoluní ve znamení Panny - čas nových začátků

Dne 17.9. se Měsíc dostává do Novoluní ve znamení Panny. Jde o čas, který nás vede k tomu, abychom se na chvíli zastavili a podívali na se na to, kam náš život směřuje.

Tento měsíc je tady, aby nám pomohl se zvednout a podporovat bez ohledu na to, čím právě procházíme. Je to začátek nového lunárního a osobního cyklu, který přináší velké množství energie. Je to úžasný čas, který nás povzbuzuje k opuštění své komfortní zóny a zároveň nám pomáhá změnit svůj postoj k práci a zdraví. To nám dává pocit dobrodružství, zvědavosti a iniciativy.

Zlozvyky

První dva týdny nového měsíce jsou nejsilnější, proto své rozhodnutí již déle neodkládejte a udělejte to ihned! V kombinaci s náramkem z krystalů záhnědy, bude váš cíl neuvěřitelně posílen.

Náramek Záhněda

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ZÁHNĚDY

Rodina a nová početí

Nečekejte! Novoluní ve znamení Panny je silný a sexy, protože je jeden stupeň od Marsu. Díky této blízkosti se také mísí energie z Venuše, která přidává náklonnost a citlivost k syrové, prvotní sexuální touze na Marsu. Podpořte tento nový krok v životě kameny mateřství nebo náramkem Plodnosti.

Náramek Plodnosti

PROHLÉDNOUT MINERÁLY VHODNÉ NA PLODNOST

TIP: Kalendář úplňků na rok 2020

Nová pracovní strategie

Není nutné ihned toužit po dokonalosti, ale stačí se jen zaměřit na své vnitřní nastavení a objevit své neprobuzené možnosti. Využijte energie do spolupráce s novými lidmi a realizujte se!

Během takového rozhodnutí se neobejdete bez minerálu sokolí oko, který svou energií pomáhá odstraňovat různá omezení včetně negativních myšlenkových stereotypů a zároveň svou nádhernou barvou přitahuje peníze a bohatství.

Sokolí oko troml

 

Citlivé orgány

V tomto období je dobré se soustředit na citlivé orgány, kterými jsou slinivka břišní, tenké a tlusté střevo a trávicí ústrojí. Dopřejte si očistu pomocí harmonizující vody "vnitřní čistota" za podpory bio čaje pro spokojené bříško nebo bio čaj pro dokonalou očistu.

 
Nebojte se tedy udělat v příštích dnech velká rozhodnutí a vykročte do nových začátků, ale mějte vždy na paměti, že vše spočívá ve vašem srdci!
 
Autor článku: Svět Minerálů