Novoluní ve znamení Panny - čas nových začátků

novoluní září

V úterý 7. září 2021 se Měsíc dostává do Novoluní ve znamení Panny. Jde o čas, který nás vede k tomu, abychom se na chvíli zastavili a podívali na se na to, kam náš život směřuje.

Tento měsíc je tady, aby nám pomohl se zvednout a podporovat bez ohledu na to, čím právě procházíme. Je to začátek nového lunárního a osobního cyklu, který přináší velké množství energie. Je to úžasný čas, který nás povzbuzuje k opuštění své komfortní zóny a zároveň nám pomáhá změnit svůj postoj k práci a zdraví. To nám dává pocit dobrodružství, zvědavosti a iniciativy.

Zlozvyky

První dva týdny nového měsíce jsou nejsilnější, proto své rozhodnutí již déle neodkládejte a udělejte to ihned! V kombinaci s náramkem z krystalů záhnědy, bude váš cíl neuvěřitelně posílen.

kyvadlo záhněda

KOUPIT ZÁHNĚDU ZDE

Rodina a nová početí

Nečekejte! Novoluní ve znamení Panny je silný a sexy, protože je v silné blízkosti Marsu. Díky této blízkosti se také mísí energie z Venuše, která přidává náklonnost a citlivost k syrové, prvotní sexuální touze na Marsu. Podpořte tento nový krok v životě kameny mateřství nebo náramkem Plodnosti.

Náramek Plodnosti

PROHLÉDNOUT MINERÁLY VHODNÉ NA PLODNOST

Nová pracovní strategie

Není nutné ihned toužit po dokonalosti, ale stačí se jen zaměřit na své vnitřní nastavení a objevit své neprobuzené možnosti. Využijte energie do spolupráce s novými lidmi a realizujte se!

Během takového rozhodnutí se neobejdete bez minerálu sokolí oko, který svou energií pomáhá odstraňovat různá omezení včetně negativních myšlenkových stereotypů a zároveň svou nádhernou barvou přitahuje peníze a bohatství.

Sokolí oko troml

 

Pročištění energií

Kalcit zesiluje a čistí energie. Stačí ho mít položený v místnosti a kámen odvede z okolního prostředí veškerou negativní energii. 

srdce z kalcitu
 
Nebojte se tedy udělat v příštích dnech velká rozhodnutí a vykročte do nových začátků, ale mějte vždy na paměti, že vše začíná ve Vašem srdci!
 

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva