Září: Tyto minerály vám pomohou dodat chybějící energii

dekorace z kamenů

Září je krásné období, které je plné školních, pracovních i osobních úkolů. Příroda však ví, že abychom tento nápor zvládli, tak potřebujeme dostatek ukryté energie, po které budeme moci kdykoli sáhnout.

Dosáhněte domácí pohody pomocí dekorace z minerálů!

Oživte prázdninové zážitky

Vyvolejte si krásné vzpomínky pomocí labradoritu a zároveň podpořte vaši vnitřní intuici, které je v tomto podzimním měsíci nejvíce potřeba.

dekorace z kamenů minerálů labradorit

KOUPIT LABRADORIT ZDE

Jak na stres

Řádky v kalendáři se začínají plnit a vy tam musíte někam vměsnat nákup nových holínek, zapsat se do hodin jógy nebo stihnout v termínu očkovat psa proti vzteklině. Vybalancujte úkoly a povinnosti s kameny z jaspisu, které nejenže poskytují obrovskou podporu ve stresu, ale také přináší harmonii do vašeho vnitřního těla.

kameny jaspis dekorace do bytu

KOUPIT JASPIS ZDE

Žít v harmonii

A abychom celé to uběhané září uklidnili, potřebujeme k tomu zároveň úžasnou energii z jadeitu, který přináší do života harmonii a vede nás správným směrem. Tento ochranný kámen, v podobě například placičky, je úžasným řešením pro uložení do kabelky, čímž můžeme jeho silnou energii čerpat po celý den.


Jadeit
..

KOUPIT JADEIT ZDE

Babí léto napořád

Přivolejte nekonečné babí léto pomocí achátové zvonkohry, která vás naladí na tón pohody a harmonie.

zvonkohra dekorace z minerálu

KOUPIT ZVONKOHRU ZDE

Nezapomeňte, že se věci nezmění či nezlepší, pokud do změn nedáte kousek své iniciativy a energie. Dočerpávejte vnitřní sílu společně s minerály!

Poradíme Vám:


Autor článku: Svět Minerálů