Jak zvládnout úkoly nabité září?

Kalendář Pexels.com
Zdroj obrázku: Pexels.com

Září je přeplněné různými úkoly, které nás vnitřně svírají!

Ať už je to začátek školy, kdy se nastoluje v domácnostech poprázdninový režim nebo jste se skutečně během Novoluní pustili do úžasného nového projektu - září je zkrátka nabité.

Věřím, že si v těchto dnech v hlavě promítáte svou statistiku představ, které jste o prázdninách měli.

Zjišťujete, že vaše očekávaní byly větší a ta koupená kniha není stále dočtená, vaše aplikace na běhaní svítí červeně a stále nabádá k pohybu, vyklizení skříně, která obsahuje poklady i pět let staré, se také nepovedlo, ale .....

Vraťte se do prázdninových myšlenek ještě jednou. Určite napočítáte stovky hodin strávených s rodinou, najdete krásnou dovolenou, kde se vám dokonce povedlo zapozovat pro fotku roku nebo první nadšení z nalezené maliny, která byla sice napůl oďobaná vosou, ale byla první.

Přineste si zpět do domácnosti prázdninovou pohodu pomocí minerálů.

Vyvolejte si krásné vzpomínky pomocí labradoritu a zároveň podpořte vaši vnitřní intuici, které je v tomto měsíci nejvíce potřeba.

Labradorit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU LABRADORITU


Řádky v kalendáři se začínají plnit a vy tam musíte někam vměsnat nákup nových holínek, zapsat se do hodin jógy nebo stihnout v termínu očkovat psa proti vzteklině.

Vybalancujte úkoly a povinnosti s náramkem z jaspisu, který nejenže poskytuje obrovskou podporu ve stresu, ale zároveň podporuje trávení a přináší harmonii do vašeho vnitřního těla.

Jaspis náramek

Máme ho nyní v nabídce v mnoha barevných odstínech, které budou úžasně ladit k vašemu letnímu opálení a zároveň ve více jak dvaceti nádherných variantách přesně ve vašem stylu.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU JASPISU


A abychom celé to uběhané září uklidnili, potřebujeme k tomu zároveň úžasnou energii z jadeitu, který přináší do života harmonii. Tento ochranný kámen v podobě například placičky, je úžasným řešením pro uložení do kabelky a čerpat jeho silnou energii po celý den.


Jadeit

 
PROHLÉDNOUT NABÍDKU JADEITU

Nezapomeňte, že věci se nezmění či nezlepší, pokud do změn nedáte kousek své iniciativy a energie. Dočerpávejte vnitřní sílu společně s minerály!

Autor článku: Svět Minerálů