Září: Měsíc plný úkolů a nekonečného babího léta

Září je krásné období, které je plné školních, pracovních i osobních úkolů. Příroda však ví, že abychom tento nápor zvládli, tak nás bude dokonale nabíjet energií ze slunce v podobě nádherného babího léta.

Dosáhněte domácí pohody, klidu a příjemného naladění pomocí minerálů!

Oživte prázdninové zážitky

Určitě napočítáte stovky hodin strávených s rodinou, najdete krásnou dovolenou, kde se vám dokonce povedlo zapózovat pro fotku roku nebo první nadšení z nalezené maliny, která byla sice napůl oďobaná vosou, ale byla první. Vyvolejte si krásné vzpomínky pomocí labradoritu a zároveň podpořte vaši vnitřní intuici, které je v tomto měsíci nejvíce potřeba.PROHLÉDNOUT VARIANTY LABRADORITU

Jak na stres

Řádky v kalendáři se začínají plnit a vy tam musíte někam vměsnat nákup nových holínek, zapsat se do hodin jógy nebo stihnout v termínu očkovat psa proti vzteklině. Vybalancujte úkoly a povinnosti s náramkem z jaspisu, který nejenže poskytuje obrovskou podporu ve stresu, ale zároveň podporuje trávení a přináší harmonii do vašeho vnitřního těla.

Jaspis náramek

Máme ho nyní v nabídce v mnoha barevných odstínech, které budou úžasně ladit k vašemu letnímu opálení a zároveň ve více jak dvaceti nádherných variantách přesně ve vašem stylu.

PROHLÉDNOUT VARIANTY JASPISU

Žít v harmonii

A abychom celé to uběhané září uklidnili, potřebujeme k tomu zároveň úžasnou energii z jadeitu, který přináší do života harmonii. Tento ochranný kámen v podobě například placičky, je úžasným řešením pro uložení do kabelky a čerpat jeho silnou energii po celý den


Jadeit

PROHLÉDNOUT VARIANTY JADEITU

Babí léto napořád

Přivolejte nekonečné babí léto pomocí achátové zvonkohry, která vás naladí na tón pohody a harmonie.

PROHLÉDNOUT VŠECHNY ZVONKOHRY

Nezapomeňte, že se věci nezmění či nezlepší, pokud do změn nedáte kousek své iniciativy a energie. Dočerpávejte vnitřní sílu společně s minerály!

Poradíme Vám:


Autor článku: Svět Minerálů