Kolekce modrých kamenů, která uvolňuje pocity klidu a uvolnění

modre kameny

Modrá barva a její význam

Modrá barva má pozitivní účinky na celé tělo i mysl. Představuje odpočinek a může způsobit, že tělo produkuje chemické látky, které uklidňují a uvolňují pocity klidu. Modrá barva je často spojována s inteligencí a komunikací.

Modré kameny

Mezi nejznámější a nejdostupnější modré kameny patří:

Kámen akvamarín

Krásný náramek z akvamarínu v nejvyšší AAA kvalitě, přináší naději a lásku. Vnáší do naší mysli pocit spokojenosti a pomáhá vysvětlit účel života.

kámen akvamarin

KOUPIT AKVAMARÍN ZDE

Kámen chalcedon

Tromlovaný kámen z chalcedonu napomáhá z našeho těla vyhnat strach, deprese a smutek. Je přiřazen Měsíci a elementu vody.

kamen chalcedon

KOUPIT CHALCEDON ZDE

Kámen apatit

Apatit ve tvaru jumbo pomáhá dobíjet "životní baterky" a pročistit energie ve vašem okolí. Zmírňuje emoce jako je hněvpodrážděnost, smutek i citovou vyčerpanost.

kamen jumbo apatit

KOUPIT APATIT ZDE

Kámen lapis lazuli

Přívěsek z lapisu lazuli přináší svému majiteli klid, mír a příjemnou ochranu. Kámen lapis lazuli působí proti depresi a rychle odstraňuje stres.

kámen lapis lazuli

KOUPIT LAPIS LAZULI ZDE

Achát modrý

Tromlovaný kámen achátu v lehkém dobarvení je velice stálý kámen, jenž nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu. Podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. 

kámen achát modrý

KOUPIT ACHÁT ZDE

Avanturín modrý

Avanturín je kamenem radosti, rozvahy a vnitřního klidu. Ničí negativní pocity, zlé myšlenky a tiší nadměrmé emoce jakou jsou hněv a vztek.

kamen avanturin srdce

KOUPIT AVANTURÍN ZDE

Korál modrý

Přívěsek z korálu ochraňuje svého majitele před násilím, nehodami a negativními energiemi. Vyhání paniku a strach z vašeho okolí.

koral modry privesek

KOUPIT KORÁL ZDE

Kámen angelit

Náramek z angelitu v nejvyšší AAA kvalitě tiší, uklidňuje a navozuje hluboký pocit klidu a míru. Pomáhá navázat kontakt s říší andělů.

kámen angelit

KOUPIT ANGELIT ZDE

Modrá barva a patá krční čakra

Pátá čakra se nachází v oblasti hrtanu a je silně napojena na modrou barvu. Máte problém s komunikací, vyjadřováním nebo častými bolesti krku a hrdla? Možná máte opravdu zablokovanou tuto čakru hrdla. 

čakra

KAMENY PRO PÁTOU ČAKRU HRDLA

Související články, které by Vás mohly také zajímat:

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení