Modrá barva: Uvolňuje pocity klidu, podporuje komunikaci

modre kameny

Modrá barva a její význam

Modrá barva má pozitivní účinky na celé tělo i mysl. Představuje odpočinek a může způsobit, že tělo produkuje chemické látky, které uklidňují a uvolňují pocity klidu. Modrá barva je často spojována s inteligencí a komunikací.

Modré kameny

Mezi nejznámější a nejdostupnější modré kameny patří:

Kámen akvamarín

Krásný náramek z akvamarínu v nejvyšší AAA kvalitě, přináší naději a lásku. Vnáší do naší mysli pocit spokojenosti a pomáhá vysvětlit účel života.

kámen akvamarin

KOUPIT AKVAMARÍN ZDE

Kámen chalcedon

Tromlovaný kámen z chalcedonu napomáhá z našeho těla vyhnat strach, deprese a smutek. Je přiřazen Měsíci a elementu vody.

kamen chalcedon

KOUPIT CHALCEDON ZDE

Kámen apatit

Apatit ve tvaru jumbo pomáhá dobíjet "životní baterky" a pročistit energie ve vašem okolí. Zmírňuje emoce jako je hněvpodrážděnost, smutek i citovou vyčerpanost.

kamen jumbo apatit

KOUPIT APATIT ZDE

Kámen lapis lazuli

Přívěsek z lapisu lazuli přináší svému majiteli klid, mír a příjemnou ochranu. Kámen lapis lazuli působí proti depresi a rychle odstraňuje stres.

kámen lapis lazuli

KOUPIT LAPIS LAZULI ZDE

Achát modrý

Tromlovaný kámen achátu v lehkém dobarvení je velice stálý kámen, jenž nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu. Podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. 

kámen achát modrý

KOUPIT ACHÁT ZDE

Avanturín modrý

Avanturín je kamenem radosti, rozvahy a vnitřního klidu. Ničí negativní pocity, zlé myšlenky a tiší nadměrmé emoce jakou jsou hněv a vztek.

kamen avanturin srdce

KOUPIT AVANTURÍN ZDE

Korál modrý

Přívěsek z korálu ochraňuje svého majitele před násilím, nehodami a negativními energiemi. Vyhání paniku a strach z vašeho okolí.

koral modry privesek

KOUPIT KORÁL ZDE

Kámen angelit

Náramek z angelitu v nejvyšší AAA kvalitě tiší, uklidňuje a navozuje hluboký pocit klidu a míru. Pomáhá navázat kontakt s říší andělů.

kámen angelit

KOUPIT ANGELIT ZDE

Modrá barva a patá krční čakra

Pátá čakra se nachází v oblasti hrtanu a je silně napojena na modrou barvu. Máte problém s komunikací, vyjadřováním nebo častými bolesti krku a hrdla? Možná máte opravdu zablokovanou tuto čakru hrdla. 

čakra

KAMENY PRO PÁTOU ČAKRU HRDLA

Související články, které by Vás mohly také zajímat:

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva