Avanturín – kámen prosperity

 
Toužíte zbohatnout? Máte pocit, že vám chybí vytrvalost? Vyzkoušejte avanturín.
Avanturín je řada průsvitného křemene nebo křemence s bohatými malými inkluzemi ve tvaru desky nebo vloček. Světlo vstupující do křemene zasahuje tyto inkluze a odráží se od nich.

Účel, síla a podpora

Avanturín svému nositeli přináší prosperitu a bohatství. Často se používá k ochraně zahrad, dvorů, domů… před geopatogenními zónami. Podporuje kreativitu, vytrvalost i vnímavost. Ničí negativní pocity, myšlenky a bojuje proti depresi. Zvyšuje vnímavostvytrvalostkreativitu a inteligenci. Udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií

KOUPIT AVANTURÍN ZDE

Avanturín a jeho působení na nemoce a zdraví

Avanturín má blahodárný vliv na štítnou žlázu, metabolismus a oči. Snižuje hladinu LDL cholesterolu, tiší bolesti hlavy a údajně i brání propuknutí alergií. Lze ho doporučit rovněž všem jedincům, kteří trpí nějakou nemocí plic, srdce, nadledvinek či dutin.

Znamení zvěrokruhu

Avanturín je velmi vhodný pro tato znamení zvěrokruhu, kterým podpoří silné stránky a pomůže potlačit ty slabé:

Druhy a barvy avanturínu

Jedním z hlavních důvodů velké popularity avanturínu je skutečnost, že tento krásný kámen se vyskytuje v mnoha barevných odstínech. Mezi nejrozšířenější patří:

Avanturín a čakra

Ke každé čakře, které jsou umístěny podél dráhy mozkového kmene a míchy, je přiřazena jedna odpovídající barva. Existuje sedm hlavních čakerale pro avanturín jsou přiřazena tyto čakra:

Tvary a podoby avanturínu

Tento velmi silný minerál u nás můžete zakoupit v mnoha tvarech a podobách. Mezi nejoblíbenější patří náramky a přívěsky na krk, které na vašem těle udrží energie po celý den.

KOUPÍT AVANTURÍN ZDE

Související články, které by Vás mohly o AVANTURÍNU také zajímat:

KOUPIT AVANTURÍN ZDE

Nevíte si rady s výběrem? Poradíme Vám:

Autor článku: Svět Minerálů