Blíží se magické datum. Jaký je význam data 12.12. 2022?

Zbývá už jen pár dnů a máme tady magické datum. Bude 12.12.! Co znamenají dvě jedničky a dvojky v datu a jaký je význam dvanáctky? Podpořte tento den minerálem.

Den harmonie lásky a pozornosti k sobě samému, právě tak lze charakterizovat datum, které má v sobě dvě dvanáctky. Tento den bude ve znamení rovnováhy – součet prvních čtyř číslic zrcadlového data 12.12. 2022 se totiž rovná součtu druhých čtyř. Tak si udělejte čas pro sebe a vesmír vyslyší vaše žádosti a přání.

Důležité číslo

Dvanáctka je opravdu zásadní číslo, symbolizuje totiž 12 apoštolů, 12 rytířů, 12 hlavních bohů a existuje mnoho kultur, kde je dvanáctka číslem šťastným. Význam má jednička ve spojitosti s dvojkou už od starověku. Ostatně si uvědomte, jak často se s dvanáctkou v životě potkáváme? Máme dvanáct měsíců, dvanáct znamení zvěrokruhu! Co se karmických čísel týče, je dvanáctka vnímána jako dokonalé číslo, protože představuje završení cyklu.

Závěr listopadu a velký kus prosince, včetně 12.12. patří Střelcům. Ti jsou nenapravitelní optimisté, rádi si rozšiřují své obzory a nechybí jim sebevědomí. Jsou kamarádští a nadšení vším novým. Někdy nám „náš“ Střelec ale může také lézt na nervy, má totiž sklony k autoritativnímu chování, vzdorovitosti, občas ví vše nejlépe a obtížně odpouští.

KOUPIT MINERÁLY PODLE ZNAMENÍ ZDE

Které minerály jsou vhodné pro znamení Střelec

Jací jsou dvanáctkáři?

Dvanáctka však umí i pozlobit. Ti, pro které je číslo osudové, životní, mohou být velmi impulzivní a mávnou rukou nad zajímavou nabídkou, aniž by si ji pořádně rozmysleli. Špatně snášejí kritiku, bývají nervózní a neradi si nechávají poradit.

Dvě dvanáctky v datu mají také velký význam. Znamenají završení cyklu a otevření nového. Staré jednoduše necháváme za sebou a kráčíme vstříc novému.

1212 dokonce patří mezi andělská čísla. Někteří z nás věří, že se objevují v případě, že nám má být naznačeno, že si nejsme vědomi nějaké situace a vyšší moc s námi o ní chce komunikovat.

Anděl – náš ochránce

Anděl je ochránce a přesně takového ochránce můžete mít doma. Minerály je totiž možné získat i v nejrůznějších tvarech, do kterých se opracovávají. Nejde ale zdaleka jen o bytovou dekoraci, ale i možnost jak zeslabit nebo zesílit jednotlivé účinky kamenů.

Minerál ve tvaru anděla znamená ochranu před zlým a špatným. Vyjadřují štěstí a ochranu před vším špatným v životě. Anděl je symbolem naděje, osvícení a vedení po správné cestě životem. 

KOUPIT MINERÁLY PODLE TVARŮ ZDE

Jaké máte životní číslo?

Čísla jsou v našich životech důležitá. Ostatně víte, jaké je vaše životní číslo? Spočítat ho není nic složitého. Vybrat si podle něj potom můžete pro vás nejvhodnější minerál a čerpat z jeho mocné síly.

Jak tedy přijít na to, které číslo je to vaše? Sčítejte všechna čísla v datu narození tak dlouho, dokud vám nezůstane jednociferné číslo 1 až 9. Anebo volte drahé kameny podle dne v týdnu. Každý má svoji barvu, barva své minerály a ty své vlastnosti.

KOUPIT MINERÁLY PODLE ŽIVOTNÍHO ČÍSLA ZDE

  • Související články

Minerály pro každý den v týdnu: Zázračné kameny vám pomohou nalézt potřebnou harmonii v životě!

Oslavte Vánoce s magickými krystaly

Zima je tady! Tak ji přežijte díky krystalům

Autor článku: Svět minerálů
Autor hlavního obrázku: Canva