Rozlučte se s rokem s dvojkou na konci a přivítejte rok 2023

 

Něco končí a něco začíná. Tahle věta je pro závěr roku asi nejpříhodnější, nemyslíte? Všichni za sebou necháváme vzpomínky, smutné i veselé okamžiky, radosti i starosti a odnášíme si zkušenosti. A napjatě čekáme, jakých dvanáct měsíců máme před sebou.

Zajíc předpovídá klid

Podle čínského lunárního kalendáře je blížící se nový rok rokem zajíce. Přichází po roku Myši, Buvola a Tygra. Rok zajíce má být poklidný a spokojený, a to by se nám všem, po dramatických letech předchozích, určitě velmi hodilo. Se zdravým a spokojeným životem vám velmi mohou pomoci i minerály. Jaké vybrat?

Myslete na to, že s přechodem do roku 2023 jsme všichni obdařeni klíči ke změnám v našich životech, máme jich k dispozici dokonce sedm. Pod sedmičkou si lze představit časový cyklus, v němž nám všem bude umožněno objevit, jaké je naše poslání.

Tak vnímejte a poslouchejte svoji duši a následujte svoji intuici. Jedním z darů sedmičky je totiž uvědomění si našeho duchovního života a zjištění, proč děláme to, co děláme, co nás k tomu motivuje a co je pro nás správné a jedinečné.

KOUPIT MINERÁLY PRO NOVÉ ZAČÁTKY ZDE 

Žijte vlastní sny

Počítejte s tím, že rok 2023 vám přinese nové sny, které se však mohou zásadně lišit od toho, co od vás očekává rodina, přátelé či obecně prostředí, v němž se pohybujete a které je vám vlastní.

To však vůbec nevadí, naopak! Usilujte o to, aby byl následující rok dobou jedinečnou, na kterou nikdy nezapomenete, nevyhýbejte se žádným výzvám, byť by měly být překvapivě kuriózní. Posunete se díky tomu o kus dál. Berte vstup do nového roku jako pozvánku do světa potenciálně nebezpečného, v němž však můžete překvapivě najít bezpečí. Nebojte se neznámého a věřte sami v sebe.

KOUPIT MINERÁLY, KTERÉ POSILUJÍ VÍRU ZDE 

Jaký je význam sedmičky

Sedmička navíc přináší do života velké změny, které, byť se jich třeba na začátku obáváte, se nakonec ukážou být správnými.

Nezapomínejte na to, že sedmička je číslem, které je často vnímáno jako šťastné, ale je to také číslo léčení. Je-li sedm vaším životním číslem, můžete mít schopnosti, o kterých možná ani nevíte, schopnosti léčitelské. Rádi hloubáte nad věcmi, nad kterými ostatní lhostejně pokrčí rameny a jdou dál, záleží vám na rozšiřování vlastních obzorů a sebevzdělávání.

Napadlo vás někdy spočítat si, jaké je vaše životní číslo? Není to nic složitého, počítejte všechna čísla v datu narození tak dlouho, dokud vám nezůstane jednociferné číslo 1 až 9.

KOUPIT MINERÁLY PODLE ŽIVOTNÍHO ČÍSLA ZDE  

  • Související články

Zapamatujte si své sny! Poradíme vám, jak na to

Nechte se vést krásným turmalínem k příjemné harmonii a vitalitě

Zima je tady! Tak ji přežijte díky krystalům

Autor článku: Svět minerálů
Autor hlavního obrázku: Canva