Vlčí úplněk ovlivní vaši prosperitu, ale i zdraví. Najděte si v lednu čas sami na sebe

 

První úplněk letošního roku je tady. Nastane 7. ledna v 0:07 hodin a jde o čas vhodný k uvolnění nefungujících a negativních vibrací. Lednovému úplňku se říkalo vlčí - je to čas zimy, kdy tlupy hladových vlků vyli na měsíc.

Úplněk je okamžikem, kdy je celá měsíční polokoule přivrácená k Zemi osvětlená Sluncem. Lednový úplněk uzavře cyklus přibývajícího Měsíce, který započal v prosincovém novoluní. Kdy nastanou další letošní úplňky? Podívejte se do našeho kalendáře.

Najděte si čas na očistu

Vlčí úplněk je ve znamení Raka, ovlivňuje zejména žaludek a sliznice. Doba úplňku je nejlepším obdobím pro očistu, a to jak těla a duše, tak i životního prostoru. Tak si dopřejte relax a odpočinek, dojděte si třeba na masáž nebo jinou pečující proceduru, zacvičte si nebo vyzkoušejte detox. A potom se pusťte do úklidu, i když vám možná přijde, že po vánočních přípravách doma není co gruntovat.

Leden patří Rakům

Lednový úplněk je ve znamení Raka. To je velmi rodinně založený člověk, umí být dobrosrdečný, citlivý a občas i uzavřený. Touží po bezpečí a zázemí. Trvá mu však, než přijme za své změny a je vztahovačný.

KOUPIT MINERÁLY VHODNÉ PRO RAKA ZDE

Které minerály jsou vhodné pro Raka

Kamenem měsíce je granát

Energii a klid dodává kámen měsíce, jímž je granát. Má však také pozitivní vliv na milostné vztahy a spokojenost.

Hodí se v každé době, v této složité však ještě o něco víc, protože umí dodat naději a má pozitivní vliv na naši odvahu odvahu. V minulosti byl dokonce využíván jako amulet, který varoval a chránil před nebezpečím. Vhod nám může přijít i posílení sebedůvěry.

Zapomenout nelze ani na účinky granátu na naše zdraví, pomáhá s páteří, játry, zrakem, slinivkou břišní a také podporuje metabolismus.

KOUPIT GRANÁT ZDE

Které minerály podporují lásku

Zaměřte se na úspěch

Sobotní úplněk bude mít pozitivní vliv na naši prosperitu. Tak toho využijte a udělejte vše proto, aby byl letošní rok opravdu rokem hojnosti. Pomoci vám v tom velmi výrazně může třeba citrín. Je to kámen výrazné barvy, jenž se v přírodě vyskytuje jen velmi vzácně. Proto se už ve středověku vyráběl za pomocí lidského zásahu žíháním ametystu. 

Citrín je vnímán jako kámen hojnosti. Má moc uchovat v sobě sluneční energii, kterou předává tomu, kdo ho používá.

KOUPIT CITRÍN ZDE

Které minerály vám pomohou uspět

  • Související články

Málo nebo víc? Kolik krystalů mít u sebe tak, aby správně fungovaly?

Kalendář úplňků pro rok 2023

Zima je tady! Tak ji přežijte díky krystalům

Autor článku: Svět minerálů
Autor hlavního obrázku: Canva