Oslavte Vánoce s magickými krystaly

Vánoce jsou všeobecně považovány za svátky lásky, štěstí, klidu, míru a pohody. Pro některé nás však představují období depresí, stresu, přepracovanosti a osamělosti. Tak udělejme vše proto, abychom si svátky užili a do nového roku vstoupili plní elánu!

Tak si to pojistěte a slavte Vánoce s krystaly! Jaké jsou nejvhodnější pro období svátků? Které pomohou se smutkem, sebevědomím, které podpoří lásku a štěstí a po kterých sáhnout, když toužíte po novém začátku?

Pokud i vy patříte k těm, kteří o Vánocích potřebují trochu zvednout náladu, vyzkoušejte magické krystaly. V případě zájmu si z nich můžete například udělat originální ozdoby na stromeček nebo jimi dekorovat štědrovečerní tabuli – fantazii se zkrátka meze nekladou.

Pryč s negativním myšlením!

Chiastolit je známý jako „vílí kříž“. Posiluje víru v dobro i sebedůvěru, zahání negativní myšlenky a dodává sílu magickým rituálům. Volit ho můžete buď ve formě doplňku, třeba náramku nebo přívěsku nebo jiného šperku. Nebo vyberte neopracovaný minerál. Díky tomu získáte vedle příznivých účinku kamene i originální doplněk do domácnosti. Perfektním dárkem, který vám bude sloužit nejen v období Vánoc, jsou rodinné náramky. Ukažte, že patříte k sobě!

Avanturín oranžový je kamenem radosti, rozvahy a vnitřního klidu. Krásný přívěsek na krk ve tvaru hvězdy nebo kámen schovaný v kapse, pomůže ničit negativní pocity a myšlenky.

KOUPIT CHIASTOLIT ZDE

Které minerály pomáhají se sebedůvěrou

Otevřete svá srdce

Vsadit však můžete také na růženín, který pomůže s otevřením vašich srdcí všemu krásnému. Je navíc úžasným pomocníkem během hledání nového přátelství a lásky. Tento nádherný kámen v růžené barvě nás učí trpělivosti a dává nám sílu odpouštet.

Kalcit pomáhá s uklidněnímtygří oko vám zajistí pocit štěstí. Velké věci umí i karneol, konkrétně je dobrý pro zvýšení vaši energie, a ametyst, který v interiéru dokáže navodit velice příjemnou atmosféru, navíc disponuje obrovskou ochrannou mocí.

KOUPIT AMETYST ZDE 

Které minerály pomohou se štěstím

Najděte oporu

V době Vánoc je dobré nebýt sám, aby negativní myšlenky neměly šanci! S tím vám pomůže rodonit, který přináší citovou rovnováhu a oporu ve všech směrech. Navozuje pocit lásky a odstraňuje následky šoku a paniky.

KOUPIT RODONIT ZDE 

  • Související články

Zima je tady! Tak ji přežijte díky krystalům

Jak na bílé Vánoce? Pomůže bílý magnezit, křišťál nebo achát plný rovnováhy?

8 skvělých tipů na vánoční dárky

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva