8 skvělých tipů na vánoční dárky

vánoce dárky
Zdroj obrázku: Pixabay.com


Vánoce by měly být svátky klidu, míru a pokoje. Realita však často bývá úplně jiná – mimo jiné kvůli tomu, že spousta lidí nechává nákup dárků doslova na poslední chvíli a pak neví, kam dřív skočit.

Jistě nám dáte za pravdu v tom, že tyto krásné svátky lze trávit mnohem lepším způsobem, než zběsilým pobíháním po přecpaných supermarketech. Takže… proč dárky nepořešit s předstihem a pak už si jen užívat pečení cukroví, zdobení stromečku, stavění betlému a dalších vánočních aktivit? Žádný strach, poradíme Vám!

Abychom vám to usnadnili, připravili jsme pro vás přehled několik krásných dárků, které potěší opravdu každého:

1) Balíčky minerálů 

Balíčky minerálů speciálně sestavené podle účelu a podle znamení zvěrokruhu, které si zamiluje každý. Krásný dárek, který využijete k dobíjení energie, během meditace a nebo jako dekoraci na pracoviště nebo domácnosti. Pořiďte tento dárek dětem, které barevné kameny milují a mohou se tak jednoduše naučit více o přírodopisu a mineralogii.


balíček minerálů
 

2) Ukažte, že patříte sobě

Rodinné a partnerské náramky jsou dárkem plné lásky, romantiky a projevem porozumění. Dárek je vhodný pro všechny páry, které trvají krátkodobě i dlouhodobě a velmi příjemně zvýrazní lásku a úctu mezi partnery rodinnými příslušníky.

TIP: Kameny a krystaly, které Vám pomohou se otevřít lásce a štěstí
pro páry

3) Digitální detox

Speciálním dárkem nejen pro muže jsou kameny, které pomáhají s digitálním detoxem. V dnešní době, kdy jsme obkoklopování jedním elektronickým zařízením vedle druhého (mobil, počítač, televize...aj) je vhodné se správně chránit proti tomuto elektromagnetickému smogu. Po celém světě je velmi oblíbený šungit, který skvěle detoxikuje organismus, pohlcuje elektromagnetický smog a pomáhá filtrovat vodu od různých škodlivin.

Dalším tipem na digitální detox je prehnit, který je kamenem komunikace a regenace.


4) Ochrana pro budoucí maminky

Pro těhotné matky, které chtějí sebe a své dítě ochránit před všudypřítomným mobilním signálem doporučujeme šperky a doplňky z unakitu, které pomáhají chránit matku a plod během těhotenství.

TIP: Krystaly vhodné pro těhotné ženy

prehnit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU PREHNITU

5) Náhrdelník a náramek, kterým uděláte vždy radost

Ženy milují šperky! V naší nabídce máme nádherné kombinace a sety z minerálů, které jinde nekoupíte. Zvolte minerál z naší kompletní nabídky a vybírejte z krásných náramků, náhrdelníků, přívěsků a naušnic ze stejného minerálu.


Kupte tento nádherný set v moderní tmavě žluté barvě z jaspisu sezamového
jaspis

PROHLÉDNOUT NABÍDKU JASPISU

6) Darujte pozitivní energii

Během zimních měsíců potřebujeme doplňovat pozitivní energii a zároveň čistit okolí od negativní energie. Speciálním dárkem do každé domácnosti je svícen, jenž dodává citovou rovnováhu a podporuje sebedůvěru. Je to velmi vkusná a příjemná dekorace a nádherný tip na vánoční dárek.

achát svícen


PROHLÉDNOUT NABÍDKU SVÍCNŮ


7) Produkty na zakázku

Pokud máte jasno jak by měl náramek či náhrdelník vypadat. Využijte možnosti náramku či náhrdelníku na zakázku. Vyrobíme Vám náramek podle vašich představ. Ať už máte jasno v tom, jak má vypadat, nebo jaké účinky chcete darovat.

TIP: Sestavte si svůj jedinečný náramek

8) Dárkový poukaz

Využijte také možnosti nákupu dárkového poukazu a nechte své příbuzné a přátele, ať si sami vyberou to, co je nejvíce potěší. Dárkový poukaz je velmi vhodný také jako firemní dárek pro Vaše obchodní partnery a zaměstnance.
Vyberte z hodnot 300 Kč, 500 Kč, 1000 Kč, 2000 Kč

Potřebujete poradit? Napište nám!
Jsme tu pro Vás i na Facebooku a 24 hodin online na Instagramu, nebo využijte chatovacího okna v dolním pravém rohu.

Autor článku: Svět Minerálů