8 skvělých tipů na vánoční dárky

tipy na vánoce dárek

Vánoce by měly být svátky klidu, míru a pokoje. Realita je však často zcela jiná - spoustu lidí nechává nákup dárků doslova na poslední chvíli a pak neví kam dřív skočit.

Abychom vám to usnadnili, připravili jsme pro vás přehled několik krásných dárků, které splní všechna tajná přání:

Máte doma malého/velkého sběratele?

Pak určitě nepřehlédněte nabídku 3 úrovní boxů, ve kterých se ukrývá pět minerálů.  Každý minerál má vlastní jedinečnou vibraci, barvutvar i silnou energii. I dnešní doba přináší různé neduhy se kterými můžete bojovat s pomocí minerálu a dosáhnout tak vnitřní harmonie.

  • JSEM ZAČÁTEČNÍK - základní kameny, které nesmí chybět žádnému milovníkovi minerálů 
  • ROZŠIŘUJI SBÍRKU - každý základ je potřeba podpořit, to platí i u minerálů
  • JSEM SBĚRATEL - "minerálů není nikdy dost", jestli slýcháte tuto větu (nebo si jí potají říkáte), volba je jasná!

kouzelný mystery box kameny      kouzelný mystery box kameny minerály vánoce

Kameny do ruky pro silnou podporu

Na našem e-shopu najdete opravdu širokou nabídku opracovaných kamenů. Tyto kameny vyzařují energii všemi směry a dobře ji přenáší na člověka. Svou velikostí jsou praktické a dají se nosit v kapsách, pytlících, peněžence nebo přikládat přímo na tělo. Jsou také vhodné i pro umístění do misky jako krásná dekorace, která zároveň čistí energie.

    

Balíčky kamenů

Vybrali jsme krásné kameny do balíčku tak, aby plnily daný účel a dodávaly potřebnou energii. Vánoční dárky plné životní energie podle účelů:

 

Dekorace

Projasněte domov nádhernou dekorací z minerálu. 

kámen achát obelisk

Ochrana pro budoucí i novopečené maminky

Hledáte tip na dárek pro těhotnou ženu nebo pro maminku s nově narozeným miminkem? Vyberte z těchto silných minerálů:

PROHLÉDNOUT NABÍDKU MINERÁLŮ PRO NOVÉ ZAČÁTKY

Originální šperky z minerálů

Šperk, to je dárek, se kterým nikdy nešlápnete vedle. Náš rodinný obchod nabízí největší výběr šperků z minerálů na českém trhu, které pochází z naší dílny na severu Čech. Prohlédněte si všechny kategorie podle účelu, pocitu nebo barvy:

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ŠPERKŮ Z MINERÁLŮ

Harmonizujte se

Rozšířili jsme nabídku harmonizujících vod, které jsou určené k vytvoření krystalického elixíru, harmonizující vody nebo v kombinaci s bio přírodním čajem pro příjemné osvěžení a zahřátí. Nyní ve vánočním balení, které dělá harmonizující vodu nejen funkčním dárkem, ale také krásně vypadá! Na dřevěné srdíčko je možné vygravírovat jméno, iniciály, datum nebo třeba šťastné číslo. Volba je na vás!

PROHLÉDNOUT NABÍDKU HARMONIZUJÍCÍCH VOD

Produkty na zakázku

Nabízíme nejširší nabídku šperků z minerálů na zakázku na českém trhu. Všechny šperky podle vašeho přání vyrábíme ručně v naší dílně v pečlivé kvalitě. Vyrobíme Vám náramek podle vašich představ, podle Vaši aktuální situace, potřeby nebo nálady. Jak si sestavit  a objednat svůj náramek najdete zde.Dárkový poukaz

Využijte také možnosti nákupu dárkového poukazu a nechte své příbuzné a přátele, ať si sami vyberou to, co je nejvíce potěší. Dárkový poukaz je velmi vhodný také jako firemní dárek pro Vaše obchodní partnery a zaměstnance.
Vyberte z hodnot 300 Kč, 500 Kč, 1000 Kč, 2000 Kč


Související články, které by vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva