8 skvělých tipů na vánoční dárky

tipy na vánoce dárek

Vánoce by měly být svátky klidu, míru a pokoje. Realita je však často zcela jiná - spoustu lidí nechává nákup dárků doslova na poslední chvíli a pak neví kam dřív skočit.

Abychom vám to usnadnili, připravili jsme pro vás přehled několik krásných dárků, které splní všechna tajná přání:

Kouzelný box plný životní energie

Speciálně sestavené boxy podle vybraného účelu budou krásným dárkem, který pomůže k duševnímu klidu, splněným přáním a skutečně potěší samotným vzhledem. Box obsahuje pečlivě vybrané velké kameny, drúzy, surové kameny nebo dekorací, které přin živoáší životní energii plnou světla a pohody.

kouzelný mystery box kameny      kouzelný mystery box kameny minerály vánoce

Kameny do ruky pro silnou podporu

Na našem e-shopu najdete opravdu širokou nabídku opracovaných kamenů. Tyto kameny vyzařují energii všemi směry a dobře ji přenáší na člověka. Svou velikostí jsou praktické a dají se nosit v kapsách, pytlících, peněžence nebo přikládat přímo na tělo. Jsou také vhodné i pro umístění do misky jako krásná dekorace, která zároveň čistí energie.

minerál kameny     kámen zoisit minerál

Balíčky kamenů

Vybrali jsme krásné kameny do balíčku tak, aby plnily daný účel a dodávaly potřebnou energii. Vánoční dárky plné životní energie podle účelů:

vánoce
 

Dekorace

Projasněte domov nádhernou dekorací z minerálu. 

kámen achát obelisk

Ochrana pro budoucí i novopečené maminky

Hledáte tip na dárek pro těhotnou ženu nebo pro maminku s nově narozeným miminkem? Vyberte z těchto silných minerálů:

PROHLÉDNOUT NABÍDKU MINERÁLŮ PRO NOVÉ ZAČÁTKY

Originální šperky z minerálů

Šperk, to je dárek, se kterým nikdy nešlápnete vedle. Náš rodinný obchod nabízí největší výběr šperků z minerálů na českém trhu, které pochází z naší dílny na severu Čech. Prohlédněte si všechny kategorie podle účelu, pocitu nebo barvy:

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ŠPERKŮ Z MINERÁLŮ

Harmonizujte se

Rozšířili jsme nabídku harmonizujících vod, které jsou určené k vytvoření krystalického elixíru, harmonizující vody nebo v kombinaci s bio přírodním čajem pro příjemné osvěžení a zahřátí.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU HARMONIZUJÍCÍCH VOD

Produkty na zakázku

Nabízíme nejširší nabídku šperků z minerálů na zakázku na českém trhu. Všechny šperky podle vašeho přání vyrábíme ručně v naší dílně v pečlivé kvalitě. Vyrobíme Vám náramek podle vašich představ, podle Vaši aktuální situace, potřeby nebo nálady. Jak si sestavit  a objednat svůj náramek najdete zde.Dárkový poukaz

Využijte také možnosti nákupu dárkového poukazu a nechte své příbuzné a přátele, ať si sami vyberou to, co je nejvíce potěší. Dárkový poukaz je velmi vhodný také jako firemní dárek pro Vaše obchodní partnery a zaměstnance.
Vyberte z hodnot 300 Kč, 500 Kč, 1000 Kč, 2000 Kč


Související články, které by vás mohly zajímat:

Potřebujete poradit? Napište nám!

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva