8 skvělých tipů na vánoční dárky

Vánoce se rychle blíží. Že ještě nemáte ani to nejmenší tušení, čím letos obdarujete své blízké? Žádný strach – poradíme vám!

Vánoce by měly být svátky klidu, míru a pokoje. Realita však často bývá úplně jiná – mimo jiné kvůli tomu, že spousta lidí nechává nákup dárků doslova na poslední chvíli a pak neví, kam dřív skočit.

Jistě nám dáte za pravdu v tom, že tyto krásné svátky lze trávit mnohem lepším způsobem, než zběsilým pobíháním po přecpaných supermarketech. Takže… proč dárky nepořešit s předstihem a pak už si jen neužívat pečení cukroví, zdobení stromečku, stavění betlému a dalších vánočních aktivit?

Abychom vám to usnadnili, připravili jsme pro vás přehled několika zajímavých produktů, které podle našeho názoru potěší úplně každého:

Šungit – mocný kámen, který skvěle detoxikuje organismus, pohlcuje elektromagnetický smog a čistí vodu od různých škodlivin.

Šungitová pyramida leštěná 3 cm – pyramidy jsou považovány nejen za akumulátory, ale také kondenzátory kosmické energie. Ty krystalové samozřejmě disponují i řadou dalších schopností.

Šungit

Ametyst náhrdelník 90 cm (extra) – ametyst zahání stres a pomáhá při meditacích. Kromě toho podporuje imunitu.

Křišťál náhrdelník 90 cm (extra) – křišťál symbolizuje světlo na Zemi. Je jedním z vůbec nejúčinnějších léčivých krystalů.

Křišťál

Kyvadlo růženín – magické kyvadlo z růženínu lze použít například k odhalování různých zdravotních problémů či předpovídání budoucnosti.

Zlatý onyx váza 20 cm – tato úchvatná váza se stane ozdobou každého interiéru. Dodejme, že energie zlatého onyxu mj. zvyšuje disciplinovanost a koncentraci.

Zlatý onyx

Orthoceras věž – fosilie Orthocerase (vymřelého hlavonožce, který žil v prvohorách) vnese do vaší domácnosti harmonii a ochrání ji před vším negativním.

Dárkový poukaz – „sázka na jistotu“. Nechte své příbuzné či přátele, ať si sami vyberou to, co je nejvíc potěší.