8 skvělých tipů na vánoční dárky

vánoce dárky

Vánoce by měly být svátky klidu, míru a pokoje. Realita však často bývá úplně jiná – mimo jiné kvůli tomu, že spousta lidí nechává nákup dárků doslova na poslední chvíli a pak neví, kam dřív skočit.

Jistě nám dáte za pravdu v tom, že tyto krásné svátky lze trávit mnohem lepším způsobem, než zběsilým pobíháním po přecpaných supermarketech. Takže… proč dárky nepořešit s předstihem a pak už si jen užívat pečení cukroví, zdobení stromečku, stavění betlému a dalších vánočních aktivit? Žádný strach, poradíme Vám!

Abychom vám to usnadnili, připravili jsme pro vás přehled několik krásných dárků, které potěší opravdu každého:

1) Balíčky minerálů 

Speciálně sestavené balíčky, jsou krásným dárkem, který využijete k dobíjení energie, během meditace a nebo jako dekoraci na pracoviště nebo domácnosti. Pořiďte tento dárek dětem, které barevné kameny milují a mohou se tak jednoduše naučit více o přírodopisu a mineralogii.

vánoce
 

2) Dekorace

Projasněte domov nádhernou dekorací z minerálu. 

3) Ochrana pro budoucí i novopečené maminky

Hledáte tip na dárek pro těhotnou ženu nebo pro maminku s nově narozeným miminkem? Vyberte z těchto silných minerálů:

PROHLÉDNOUT NABÍDKU MINERÁLŮ PRO NOVÉ ZAČÁTKY

4) Originální šperky z minerálů

Šperk, to je dárek, se kterým nikdy nešlápnete vedle. Náš rodinný obchod nabízí největší výběr šperků z minerálů na českém trhu, které pochází z naší dílny na severu Čech. Prohlédněte si všechny kategorie podle účelu, pocitu nebo barvy:

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ŠPERKŮ Z MINERÁLŮ

5) Darujte pozitivní energii

Kameny jsou banka plná energie, která čistí energie kolem nás a posiluje pozitivní náladu a dodává klid. Kameny jsou vhodné pro každého a do každé domácnosti. Pomáhají uzemnit, uklidnit, regenerovat mysl, podporují při meditaci a svou barvou uklidňují nejen mysl, ale i ducha.PROHLÉDNOUT NABÍDKU KAMENŮ DO RUKY

6) Harmonizujte se

Rozšířili jsme nabídku harmonizujících vod, které jsou určené k vytvoření krystalického elixíru, harmonizující vody nebo v kombinaci s bio přírodním čajem pro příjemné osvěžení a zahřátí.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU HARMONIZUJÍCÍCH VOD

7) Produkty na zakázku

Nabízíme nejširší nabídku šperků z minerálů na zakázku na českém trhu. Všechny šperky podle vašeho přání vyrábíme ručně v naší dílně v pečlivé kvalitě. Vyrobíme Vám náramek podle vašich představ, podle Vaši aktuální situace, potřeby nebo nálady. Jak si sestavit  a objednat svůj náramek najdete zde.8) Dárkový poukaz

Využijte také možnosti nákupu dárkového poukazu a nechte své příbuzné a přátele, ať si sami vyberou to, co je nejvíce potěší. Dárkový poukaz je velmi vhodný také jako firemní dárek pro Vaše obchodní partnery a zaměstnance.
Vyberte z hodnot 300 Kč, 500 Kč, 1000 Kč, 2000 Kč


Související články, které by vás mohly zajímat:

Potřebujete poradit? Napište nám!

Autor článku: Svět Minerálů