Už jste to slyšeli! Letos Čert naděluje místo uhlí černé minerály!

mikuláš
Zdroj obrázku: Superia.cz

Vstoupili jsme do posledního měsíce v roce, který je spojen s příchodem Mikuláše, Anděla a Čerta. Před 5. prosincem rodiče připravují balíčky pro své děti balíčky, kdy sami zhodnotí, zda byly po celý rok hodné. Dle tradice se do balíčku dává ovoce od Mikuláše, perník či sladkosti od Anděla a brambory nebo uhlí od Čerta.
Letos se Čert rozhodl, že bude hodně strašit, drnčet žetězy, hudrovat, ale místo uhlí donese černé minerály plné životní energie, podpory, harmonie a úžasné síly z přírody. Podpořte Čerty a nakupte dětem čertí energii, která je bude chránit, podporovat, potlačovat bolest a pomáhat v nelehkých situacích!

Přidejte do balíčku lávu. Je to nádherný přírodní černý ochranný kámen, který pomáhá odrážet psychické i fyzické útoky. Pomáhá při bakteriálních zánětech a posiluje zažívací trakt.

láva Mikuláš

PROHLÉDNOUT NABÍDKU LÁVY

Surový turmalín svým vzhledem připomíná uhlí, ale uvnitř je ukrytá energie, která odvádí negativní nemoce jako je úzkost, hněv a zlost. Působí příjemně při dýchacích oněmocnění a podporuje léčbu dyslexie.

turmalín

PROHLÉDNOUT NABÍDKU LÁVY

Černý onyx působí blahodárně na zuby a pomáhá při citovém vypětí. Dodává sílu během onemocnění kostní dřeně. TIP: Leukémie - doplňková léčba krystaly!

onyx

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ONYXU


Gagát,
tento ne příliš známý minerál vznikl přímo pro děti! Regeruje buňky v těle a podporuje tvorbu červených krvinek v těle. Stabilizuje výkyvy nálad a odstraňuje neopodstatněný strach.

TIP: Náramky z minerálů a krystaly, které rozzáří dětské oči! 
gagát
PROHLÉDNOUT NABÍDKU GAGÁTU

Tento kámen má úžasnou vlastnost, která umí pohlcovat elektromagnetické záření z mobilů a tabletů je dokonalým dárkem nejen pro Vaše děti do mikulášského balíčku. Šungit zároveň regeneruje, omlazuje a má pozitivní vliv na činnost jater, slinivky a ledvin.
šungit
PROHLÉDNOUT VARIANTY ŠUNGITU

Minerály jsou čistě přírodní a jsou známé pro svou nevyčerpatelnou schopnost pomáhat během nemocí, úzkostí, negativních vlastností a probouzet odvahu, lásku, rádost a hamonii.

Dodejte tuto životní energii Vašim dětem!

Autor článku: Svět Minerálů