Už jste to slyšeli! Letos naděluje čert místo uhlí černé minerály!Kdy chodí Mikuláš?

Mikuláš se slaví v předvečer 5. prosince, kdy rodiče připravují pro své děti balíčky a nebo je přijde osobně navštívit Mikuláš, čert a anděl. Dle tradice se do balíčku dává ovoce od Mikuláše, perník či sladkosti od Anděla a brambory nebo uhlí od Čerta.

Co letos čerti nadělují?

Letos se Čert rozhodl, že bude hodně strašit, drnčet žetězy, hudrovat, ale místo brambor donese černé minerály plné životní energie, podpory, harmonie a úžasné síly z přírody. Podpořte Čerty a nakupte dětem čertí energii, která je bude chránit, uklidňovat, potlačovat bolest a pomáhat v nelehkých situacích!

Které kameny z minerálů vybrat?

Surový turmalín svým vzhledem připomíná uhlí, ale uvnitř je ukrytá energie, která odvádí negativní nemoce jako je úzkost, hněv a zlost. Působí příjemně při dětských oněmocnění.

turmalin surovy

KOUPIT TURMALÍN ZDE

Přidejte do balíčku lávu. Je to nádherný přírodní černý ochranný kámen, který pomáhá odrážet psychické i fyzické útoky. Pomáhá při bakteriálních zánětech a posiluje zažívací trakt.

kamen lava

KOUPIT LÁVU ZDE

Černý onyx působí blahodárně při citovém vypětí. Dodává sílu během onemocnění kostní dřeně. Pomáhá v těžkých obdobích, vyhání smutek a zvyšuje sebedůvěru a sebekontrolu. Dodává nadhled při konfrontaci. Posiluje egologické a analytické myšlení

onyx

KOUPIT ONYX ZDE

Dalším silným kamenem je gagát, který ochraňuje před vším zlým a negativním. Odstraňuje strach, tiší bolest a smutek, mírní deprese a úzkosti. Zvyšuje rovnováhu a vyrovnanost, pomáhá zapomenout.

kámen gagat

KOUPIT GAGÁT ZDE

Šungit má úžasnou vlastnost, která umí pohlcovat elektromagnetické záření z mobilů a tabletů je dokonalým dárkem nejen pro Vaše děti do mikulášského balíčku. Šungit zároveň regeneruje, omlazuje a má pozitivní vliv na činnost jater, slinivky a ledvin.

pyramida šungit

KOUPIT ŠUNGIT ZDE

Minerály jsou čistě přírodní a jsou známé pro svou nevyčerpatelnou schopnost pomáhat během nemocí, úzkostí, negativních vlastností a probouzet odvahu, lásku, radost a harmonii.

Dodejte tuto životní energii Vašim dětem!

Související články, které by vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj obrázku: Canva