Přílišná starost ostatních vás brzdí, staňte se sami sebou

Podobné je to ale i v partnerských vztazích nebo mezi dobrými kamarády. Přinášíme vám proto tipy na kameny, které vám pomohou na cestě za samostatností.

Dodejte tělu energii

Křišťál je velmi univerzální léčivý krystal, který je považován za nejúčinnější léčivý kámen na světě. Kromě fyzických potíží působí blahodárně i na lidskou psychiku a protože má velkou očistnou sílu, dokáže v člověku vzbudit i samostatnost a pomáhá v sebezdokonalování. Díky němu začnete více myslet na sebe v tom nejlepším smyslu tohoto slovního spojení.

křišťál

PROHLÉDNOUT NABÍDKU KŘIŠŤÁLU

Odstraňte zábrany

Malachit má v sobě velmi silnou energii a manipulace s ním se doporučuje lidem jen s tou největší opatrností. Správné zacházení ale odmění velmi rychlým léčením kloubů, zlomenin a také astmatu. Dokáže uvolnit zábrany naší psychiky a podporuje projevy emocí. Díky tomu se naučíte lépe pracovat s vlastními pocity, budete je cítit intenzivněji a dokážete se vzepřít i dobře míněnému "omezování" ze strany vašich bližních.

malachit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU MALACHITU

Buďte spokojení

Jantar je řazen mezi minerály, ale ve skutečnosti se jedná o mineralizovanou pryskyřici. Díky tomu má velmi silné spojení se zemí. Používá se jako zmírňující prostředek při horečkách, ale také při bolesti spojené s růstem zubů u malých dětí. Říká se o něm, že v sobě nese slzy, protože vznikl ze slz stromů. Přináší spokojenost a pomáhá při úzkostných stavech, spojených s vnitřním konfliktem, se kterým musíme občas bojovat v souvislosti s našimi bližními.

jantar náramek