Blíží se podzim a čas nemocí, chraňte se pomocí kamenů

Čeká nás poslední teplý víkend, po kterém už bude čím dál hůř. Dáme vám tipy na kameny, které vás ochrání před rýmou a nachlazením, abyste si mohli v klidu užívat života a nemuseli se bát nemocí.

Jak se chránit před chřipkou?

Fluorit je silný ochranný kámen pro vaši duši, ale současně velmi silně chrání před rýmou a chřipkou. Dokáže pohlcovat negativní energii a pokud naopak trpíte jejím přebytkem, je to ten pravý kámen pro vás. Stejně tak dokáže hojit střevní potíže, žaludeční problémy a svalové křeče.

fluorit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU FLUORITU

Podpořte imunitní systém

Chalcedon dokáže nejen posilovat imunitu, ale také snižuje horečku. Současně je velmi silným prostředkem pro prevenci před nachlazením, takže se v chladných měsících doporučuje mít ho stále u sebe. Pokud máte problémy s krevním tlakem, neměl by vám doma chybět.

chalcedon náramek

 

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CHALCEDONU

Získejte energii za pomoci jantaru

Jantar dodává organismu energii a chrání před infekcemi. Není to tak docela kámen, protože jde o zkamenělou pryskyřici z jehličnatých stromů. Dokáže mírnit horečky a pomáhá proti zánětům, což se vám bude hodit zejména v zimních měsících, kdy se plní ordinace lékařů lidmi se záněty dýchacích cest.

PROHLÉDNOUT