Blíží se podzim a čas nemocí, chraňte se pomocí kamenů

Čeká nás poslední teplý víkend, po kterém už bude čím dál hůř. Dáme vám tipy na kameny, které vás ochrání před rýmou a nachlazením, abyste si mohli v klidu užívat života a nemuseli se bát nemocí.

Jak se chránit před chřipkou?

Fluorit je silný ochranný kámen pro vaši duši, ale současně velmi silně chrání před rýmou a chřipkou. Dokáže pohlcovat negativní energii a pokud naopak trpíte jejím přebytkem, je to ten pravý kámen pro vás. Stejně tak dokáže hojit střevní potíže, žaludeční problémy a svalové křeče.

fluorit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU FLUORITU

Podpořte imunitní systém

Chalcedon dokáže nejen posilovat imunitu, ale také snižuje horečku. Současně je velmi silným prostředkem pro prevenci před nachlazením, takže se v chladných měsících doporučuje mít ho stále u sebe. Pokud máte problémy s krevním tlakem, neměl by vám doma chybět.

chalcedon náramek

 

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CHALCEDONU

Získejte energii za pomoci jantaru

Jantar dodává organismu energii a chrání před infekcemi. Není to tak docela kámen, protože jde o zkamenělou pryskyřici z jehličnatých stromů. Dokáže mírnit horečky a pomáhá proti zánětům, což se vám bude hodit zejména v zimních měsících, kdy se plní ordinace lékařů lidmi se záněty dýchacích cest.

PROHLÉDNOUT

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení