Ovzduší ve městech není zdravé. Přečtěte si, jak vám pomůže energie kamenů

Ne každý může víkendy trávit někde v lese a je také další způsob, jak si dopomoci k lepšímu zdravotnímu stavu. Existují totiž kameny, které svou energií působí přesně na tyto škodlivé vlivy. Pojďme se společně podívat, co pro vás mohou udělat.

Akvamarín je uklidňujícím kamenem odvahy. Dokáže léčit bolesti v krku, působí blahodárně na oči a také zmírňuje kašel a rýmu. Je známý tím, že má pozitivní vliv na plíce, které se polétavým prachem nejvíce zanášejí, což způsobuje další zdravotní komplikace.

Karneol dokáže regulovat činnost ledvin a tělních tekutin. Také se vám stává, že po celém dnu v práci nemůžete ani chodit, jak vás bolí nohy? Trpíte také křečovými žílami, které se stávají čím dál větším problémem? Tento kámen vám s nimi dokáže pomoci, nebo alespoň zmírnit ty nejhorší příznaky.

Achát je kamenem, který působí nebývale dobře na podporu imunity. Nejen že zlepšuje zrak, ale pomáhá i proti žaludečním vředům a potížím s koleny. Vás ale bude nejvíce zajímat jeho schopnost uzdravovat pokožku. Mnoho lidí žijících ve městech trpí nejrůznějšími ekzémy a akné - právě těm ho doporučujeme ze všeho nejvíce.