Fialová koruna osvíceného člověka. Sedmá čakra jako třešnička na dortu

Korunní fialová čakra je umístěna na temeni hlavy. I z tohoto důvodu byly vždy symbolem panovnictví velké, zlaté a drahými kameny zdobené, koruny. Všechny byly usazovány právě na toto místo, na temeno hlavy, aby utvrdily panovníkovu předurčenost k vedení lidu.

 

zdroj : nakridlechandelu.cz

S uzavřenou sedmou čakrou se může častěji dostavovat pocit odloučení, oddělenosti od plnosti bytí a mohou stále přicházet pocity strachu. S jejím otevřením a očištěním se od všech křivd, ústrků, nespravedlností, fobií a předsudků získáme klid, vyrovnanost a naplníme naše srdce láskou.

Pro její harmonizování lze použít krystaly, navyšující frekvenci. S fialovou barvou čakry je v rezonanci například ametyst.

Jak otevřít sedmou čakru?

Ametyst podněcuje činnost krční a korunní čakry. Dokáže stabilizovat duševní stav, ale neměl by se používat v případech paranoie nebo schizofrenie. Podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Po duševní stránce uklidňuje a sjednocuje, napomáhá přenosu nervových signálů v mozku. Přináší božskou lásku, nabízí vhled do skutečné podstaty člověka.

ametyst

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETYSTU

Diamant je symbolem čistoty. Jeho čiré bílé světlo pomůže vnést do vašeho života soudržnost a provázanost. Působí příznivě na uchování pevných vztahů, vyvolává lásku a dodává na průzračnosti partnerským vztahům. Po psychologické stránce patří mezi vlastnosti ztělesňované diamantem odvaha, neporazitelnost a odhodlanost.

Pročistěte a stabilizujte auru

Krystal fluoritu pročišťuje a stabilizuje auru. Fluorit uzemňuje a vstřebává duchovní energii. Díky jeho působení budete citlivější na vyšší duchovní realitu a můžete dosáhnout i rychlejšího duchovního procitnutí. Současně pomáhá soustředit mysl a spojit ji s univerzálním vědomím vesmíru. Jedná se o kámen, který dokáže zvládnout chaos a opětovně uvést do souladu tělesnou, citovou i duševní rovinu osobnosti. Po každém použití je nutné ho očistit.

fluorit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU FLUORITU