Fialová koruna osvíceného člověka. Sedmá čakra jako třešnička na dortu

Korunní fialová čakra je umístěna na temeni hlavy. I z tohoto důvodu byly vždy symbolem panovnictví velké, zlaté a drahými kameny zdobené, koruny. Všechny byly usazovány právě na toto místo, na temeno hlavy, aby utvrdily panovníkovu předurčenost k vedení lidu.

 

zdroj : nakridlechandelu.cz

S uzavřenou sedmou čakrou se může častěji dostavovat pocit odloučení, oddělenosti od plnosti bytí a mohou stále přicházet pocity strachu. S jejím otevřením a očištěním se od všech křivd, ústrků, nespravedlností, fobií a předsudků získáme klid, vyrovnanost a naplníme naše srdce láskou.

Pro její harmonizování lze použít krystaly, navyšující frekvenci. S fialovou barvou čakry je v rezonanci například ametyst.

Jak otevřít sedmou čakru?

Ametyst podněcuje činnost krční a korunní čakry. Dokáže stabilizovat duševní stav, ale neměl by se používat v případech paranoie nebo schizofrenie. Podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Po duševní stránce uklidňuje a sjednocuje, napomáhá přenosu nervových signálů v mozku. Přináší božskou lásku, nabízí vhled do skutečné podstaty člověka.

ametyst

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETYSTU

Diamant je symbolem čistoty. Jeho čiré bílé světlo pomůže vnést do vašeho života soudržnost a provázanost. Působí příznivě na uchování pevných vztahů, vyvolává lásku a dodává na průzračnosti partnerským vztahům. Po psychologické stránce patří mezi vlastnosti ztělesňované diamantem odvaha, neporazitelnost a odhodlanost.

Pročistěte a stabilizujte auru

Krystal fluoritu pročišťuje a stabilizuje auru. Fluorit uzemňuje a vstřebává duchovní energii. Díky jeho působení budete citlivější na vyšší duchovní realitu a můžete dosáhnout i rychlejšího duchovního procitnutí. Současně pomáhá soustředit mysl a spojit ji s univerzálním vědomím vesmíru. Jedná se o kámen, který dokáže zvládnout chaos a opětovně uvést do souladu tělesnou, citovou i duševní rovinu osobnosti. Po každém použití je nutné ho očistit.

fluorit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU FLUORITU

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení