Boj proti akné pomocí magických kamenů

Pleť často reaguje na náš životní styl a odráží i chemický stav našeho těla. Pokud rádi holdujeme brambůrkům, hamburgerům, uzeninám a mastným jídlům všeobecně, snaží se naše tělo tyto nadbytky vyloučit. Často zvolí právě cestu skrze pleť. Tím nás i upozorňuje na to, že není něco v pořádku.

Druhý důvod je nestálá hladina hormonů v těle. Tuto příčinu můžeme pozorovat hlavně v období dospívání nebo v obdobích různých tělesných změn.

V obou případech se tělo snaží vyloučit to, co uvnitř nechce. A my mu s tím můžeme pomoci krystaly a minerály, které mají očišťující schopnosti a pomůžou z těla vyloučit ony nechtěné látky jinou cestou než tou na první pohled viditelnou.

Aktivujte lymfatický systém

Očistná síla achátu působí mocně na tělesné i citové úrovni. Čistí lymfatický systém a slinivku břišní. Posiluje krevní oběh a hojí kožní nemoci. Lze jej použít od akné přes hojící se jizvy až po lupenku. Pokud si ho člověk umístí na srdce, dokáže půobit na citovou nevyrovnanost bránící přijímat lásku.

achát troml

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ACHÁTU

Uveďte tělo do rovnováhy

Akvamarín uvádí do rovnováhy hypofýzu a štítnou žlázu regulující hormony a růst. Posiluje činnost orgánů starajících se o pročišťování těla. Dobře pomáhá od bolestí krku, oteklých žláz a problémů se štítnou žlázou. Výborně funguje při kožních potížích. Tento kámen má také celkový účinek na svaly.  Prospěšně působí na oči, čelisti, zuby a žaludek. Úspěšně funguje proti krátkozrakosti i dalekozrakosti a uklidňuje příliš bouřlivé reakce imunitního systému. Pomáhá rovněž při autoimunních chorobách, jako je například senná rýma.

akvamarín náramek

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AKVAMARÍNU

Očistěte tělo pomocí bronzitu

Mezi očistné kameny patří také bronzit. Urychluje látkovou výměnu v těle a stimuluje důležité orgány, které mají v našem těle očistnou funkci. Játra, ledviny a brzlík jsou hlavními cíli jeho vysokých vibrací. Čistí krev a nasává do sebe patogeny, které by mohly tento proces zpomalovat. Díky tomu se vaše kůže pročistí a vy získáte sebedůvěru a mramorově čistou pleť.

bronzit přívěsek

PROHLÉDNOUT NABÍDKU BRONZITU