Přírodní krystaly a cukrovka

 
Trpíte diabetem I. či II. typu? Pak si určitě přečtěte následující článek…
 

Diabetes mellitus (cukrovka) je souhrnné označení pro skupinu chronických onemocnění, projevujících se poruchou metabolismu sacharidů. Existují dva základní typy: diabetes I. typu (při kterém imunitní systém likviduje vlastní buňky produkující inzulín) a diabetes II. typu (způsoben sníženou citlivostí tkání vlastního těla k inzulinu).

Detoxikujte organismus pomocí citrínu

Existuje hned několik krystalů, které vám boj s cukrovkou mohou usnadnit (žádný ale samozřejmě nenahradí péči doktora). Jako první zmiňme citrín – krystal plný sluneční energie. Citrín má silné detoxikační účinky a blahodárný vliv na slinivku břišní.

citrín náramek

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CITRÍNU

Podpořte imunitní systém

Za pozornost stojí také heliotrop. Jak možná víte, cukrovka silně zvyšuje riziko vzniku různých infekčních onemocnění. A na ty je skvělý právě heliotrop. Podporuje činnost imunitního i lymfatického systému, odstraňuje z krve toxické látky apod.

heliotrop

PROHLÉDNOUT NABÍDKU HELIOTROPU

Stravujte se zdravěji

Špatnou volbou není ani apatit, který podněcuje ke zdravému stravování a pomůže vám tak dodržovat náročnou diabetickou dietuPodporuje tvorbu nových buněk. Potlačuje pocit hladu a zvyšuje účinnost metabolismu. Je vhodný pro lidi, kteří bojují s vysokým tlakem.

apatit
PROHLÉDNOUT NABÍDKU APATITU