INFO LINKA
  730 165 818
Napište nám
Odběr novinek

Čekají vás báječné zítřky, jen ze sebe musíte dostat to nejlepší

Čekají vás báječné zítřky, jen ze sebe musíte dostat to nejlepší - Svět minerálů   

Jaké vlastnosti potřebuje člověk, aby něčeho dosáhl? Řadí se mezi ně například píle, životní optimismus a rozvážné jednání. Ke všem těmto vlastnostem je přiřazen určitý kámen, takže vám teď nic nebrání věnovat 5 minut svého času, abyste zjistili, jak můžete nastartovat svou cestu za lepším já.

Citrín je šťastný kámen. Dodává člověku energii a zvyšuje jeho skryté schopnosti. Říká se, že svému majitele přinese bohatství a prosperitu - není taky divu, když se jedná o kámen nejvíce spojený s pílí. Nemůžete čekat, že vám bohatství spadne samo do klína, ale síla citrínu vás podpoří v tom, co děláte, abyste mohli jednou začít zářit.

Opál je tak trošku bohémským kamenem. Vnáší do života spontánnost a umělecké sklony. Zesiluje také city a odstraňuje zábrany, které nám brání v rozletu. Nejvíce si na něm lidé ale cení právě sílu optimismu, kterou dokáže vlít do vašich žil. Pokud se na svět kolem sebe díváte tak trochu s růžovými brýlemi, je pro vás každá činnost mnohem příjemnější a vy jste díky tomu produktivnější. Nezapomeňte se v životě také radovat.

Avanturín dokáže posilovat řídící a rozhodovací schopnosti. Také udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií a zvyšuje vnímavost. Je totiž kamenem rozvahy a dobrého úsudku. Úspěšní lidí si často velmi dobře rozmyslí, jaké jsou jejich další kroky a dokážou se na každou situaci podívat s odstupem a bez zbytečně otupujících emocí. Zkuste příště rozhodovat moudře a rozvážně.