Čekají vás báječné zítřky, jen ze sebe musíte dostat to nejlepší

Jaké vlastnosti potřebuje člověk, aby něčeho dosáhl? Řadí se mezi ně například píle, životní optimismus a rozvážné jednání. Ke všem těmto vlastnostem je přiřazen určitý kámen, takže vám teď nic nebrání věnovat 5 minut svého času, abyste zjistili, jak můžete nastartovat svou cestu za lepším já.

Citrín přináší bohatství a prosperitu

Citrín je šťastný kámen. Dodává člověku energii a zvyšuje jeho skryté schopnosti. Říká se, že svému majitele přinese bohatství a prosperitu - není taky divu, když se jedná o kámen nejvíce spojený s pílí. Nemůžete čekat, že vám bohatství spadne samo do klína, ale síla citrínu vás podpoří v tom, co děláte, abyste mohli jednou začít zářit.

citrín troml

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CITRÍNU

Jak být více optimističtí?

Opál je tak trošku bohémským kamenem. Vnáší do života spontánnost a umělecké sklony. Zesiluje také city a odstraňuje zábrany, které nám brání v rozletu. Nejvíce si na něm lidé ale cení právě sílu optimismu, kterou dokáže vlít do vašich žil. Pokud se na svět kolem sebe díváte tak trochu s růžovými brýlemi, je pro vás každá činnost mnohem příjemnější a vy jste díky tomu produktivnější. Nezapomeňte se v životě také radovat.

opál přívěsek

PROHLÉDNOUT NABÍDKU OPÁLU

Podpořte úspěch!

Avanturín dokáže posilovat řídící a rozhodovací schopnosti. Také udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií a zvyšuje vnímavost. Je totiž kamenem rozvahy a dobrého úsudku. Úspěšní lidí si často velmi dobře rozmyslí, jaké jsou jejich další kroky a dokážou se na každou situaci podívat s odstupem a bez zbytečně otupujících emocí. Zkuste příště rozhodovat moudře a rozvážně.

avanturín placička

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AVANTURÍNU