Čekají vás báječné zítřky, jen ze sebe musíte dostat to nejlepší

Jaké vlastnosti potřebuje člověk, aby něčeho dosáhl? Řadí se mezi ně například píle, životní optimismus a rozvážné jednání. Ke všem těmto vlastnostem je přiřazen určitý kámen, takže vám teď nic nebrání věnovat 5 minut svého času, abyste zjistili, jak můžete nastartovat svou cestu za lepším já.

Citrín přináší bohatství a prosperitu

Citrín je šťastný kámen. Dodává člověku energii a zvyšuje jeho skryté schopnosti. Říká se, že svému majitele přinese bohatství a prosperitu - není taky divu, když se jedná o kámen nejvíce spojený s pílí. Nemůžete čekat, že vám bohatství spadne samo do klína, ale síla citrínu vás podpoří v tom, co děláte, abyste mohli jednou začít zářit.

citrín troml

PROHLÉDNOUT NABÍDKU CITRÍNU

Jak být více optimističtí?

Opál je tak trošku bohémským kamenem. Vnáší do života spontánnost a umělecké sklony. Zesiluje také city a odstraňuje zábrany, které nám brání v rozletu. Nejvíce si na něm lidé ale cení právě sílu optimismu, kterou dokáže vlít do vašich žil. Pokud se na svět kolem sebe díváte tak trochu s růžovými brýlemi, je pro vás každá činnost mnohem příjemnější a vy jste díky tomu produktivnější. Nezapomeňte se v životě také radovat.

opál přívěsek

PROHLÉDNOUT NABÍDKU OPÁLU

Podpořte úspěch!

Avanturín dokáže posilovat řídící a rozhodovací schopnosti. Také udržuje rovnováhu mezi ženskou a mužskou energií a zvyšuje vnímavost. Je totiž kamenem rozvahy a dobrého úsudku. Úspěšní lidí si často velmi dobře rozmyslí, jaké jsou jejich další kroky a dokážou se na každou situaci podívat s odstupem a bez zbytečně otupujících emocí. Zkuste příště rozhodovat moudře a rozvážně.

avanturín placička

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AVANTURÍNU

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení