Vánoce s dárky ze Světa Minerálů! Kdy objednat s doručením do Štědrého dne?Do kdy objednat s doručením do Vánoc?

U objednávek uhrazených do 18.12. garantujeme doručení do Vánoc. Pokud objednáváte později, zvažte nákup voucherů.

Mějte na paměti, že může nastat i takový problém, že například Zásilkovna nebude moci předat balíček do Vámi zvoleného výdejního místa, jelikož mnoho výdejen už  může mít v pátek 23.12. zavřeno - doporučujeme proto  předem ověřit otevírací dobu, případně využít další přepravce jako Česká pošta nebo GLS

Tým Světa Minerálů je již nějak dobu plně ve vánočním režimu a pilně pracuje, abyste vy mohli darovat životní energii z minerálů!

achát

KOUPIT NÁDHERNÉ DEKORACE Z KAMENŮ ZDE

Máme pro Vás naskladněno mnoho nových a krásných kamenů, kterými rozzáříte Štědrý den a doplníte životní energii celé rodině. S dárky od nás nemůžete udělat chybu! Vybírejte z těchto variant:

Náramky z minerálů vybírejte podle účelu (strach, láska, nové začátky ...), znamení (Býk, Vodnář, Blíženec ..), nemoci (bolest hlavy, leukémie, kožní nemoci ..), podle čaker (čakra srdce, čakra čela..), životního čísla (1. průkopník, 3. vypravěč ...) nebo podle svého vnitřního citu.

apatit náramek

KOUPIT NÁRAMKY ZDE

Krystaly a neopracované minerály patří mezi unikátní ukázku síly, kterou příroda umí. Nejžádanější formy neopracovaných minerálů jsou drúzy a geody. Jestliže potřebujete vyčistit okolí od negativních energií, zvolte křišťálovou geodu. Největší ochrannou sílu a pomoc během stresových situací zajistí ametystová drúza.

KOUPIT DRÚZU ZDE

Šperky na zakázku

Náramky, náušnice, náhrdelníky nebo přívěsky. Všechny šperky pro Vás rádi vyrobíme přesně tak, jak si budete přát. Napište nám svůj příběh a my zhotovíme doplněk na přání takový, který bude podporovat Vaši aktuální životní situaci, přání, účel či potřebu.

na zakázku

KOUPIT ŠPERKY NA ZAKÁZKU ZDE

Gravírování

Z jakéhokoliv náramku můžete vytvořit osobní dárek, který bude vlastnit pouze obdarovaná osoba a nikdo jiný! Vygravírovat lze iniciály, písmeno nebo třeba oblíbenou číslici. Gravírujeme na světlou nebo tmavou kuličku.

KOUPIT NÁRAMKY ZDE

Šperky z minerálů 

Ozdobte se přívěskem, náhrdelníkem, náušnicemi nebo prstenem z minerálů! Vybírejte z přívěsků ve tvaru srdce, slzy, hrotu, oválu, anděla a dalších tvarů z minerálů.
Na obrázku je nádherný přívěsek ze safíru, který je už od starověku považován za silný ochranný talisman. Svému majiteli dodává sílumoudrost vnitřní klid. Podporuje lásku a věrnost.

přívesek šperk

PROHLÉDNOUT VŠECHNY ŠPERKY

Darujte na Vánoce životní energií. U nás najdete nejkrásnější a nejoriginálnější dárky pod stromeček, které na Štědrý den ohromí každého a budou Vám sloužit po celý rok.

Související články:

Autor článku: Svět minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva