7 tipů na vánoční dárek, který vždy potěší

 
Zdroj: Canva

Přemýšlíte co komu darovat? Vyberte dárek, který bude nejen krásný, ale také účinný. Máme pro Vás tipy, které zaručeně potěší a udělají radost. Možná až takovou, že si je budete chtít nechat.

1) Darujte štěstí

Hlavně hodně štěstí! Štěstí rozhodně podporuje růženín, malachit, opál, rodonit, olivín, akvamarín, jadeit, perleť a další. Dárek může mít podobu náramku, přívěsku, dekorace nebo i sošky či meditačního doplňku.

opal

TIP: Plnou náruč štěstí podle čínského horoskopu!

PRODUKTY PODPORUJÍCÍ ŠTĚSTÍ

2) Posilte zdraví

To nejdůležitější co máme je zdraví. Někomu bylo dáno do vínku pevné, někdo se neustále potýká s různými obtížemi. Posílit imunitu lze i díky minerálům jako jsou např. avanturín, ametyst, obsidián, achát, opál, turmalín aj.

ametyst

PRODUKTY PODPORUJÍCÍ IMUNITU

3) Duševní rovnováha a vnitřní klid

Duševní rovnováha a vnitřní klid je klíčem ke spokojenému životu. Mít v souladu mysl a tělo se odráží v našem každodenním životě. Má to vliv na naše nálady, fyzické i pracovní výkony. Klesá naše koncentrace, výkonnost a i pocit spokojenosti a radosti ze života. Mezi minerály, které nám pomohou najít ten správný balanc patří například láva, bronzit, unakit, akvamarin, turmalin, ametyst, kyanit aj.

PRODUKTY PODPORUJÍCÍ ROVNOVÁHU

4) Nové začátky

Něco nového bývá skvělé, ale stává se, že z nových věci máme strach a preferujeme zůstat v naší komfortní zóně. Pustit do života změnu nemusí být vždy lehké. Pokud máte kolem sebe někoho, kdo se potýká s novým začátkem, ať jde třeba o novou práci, početí miminka, stěhování či cokoliv jiného. Podpořit nové začátky tou správnou energií pomůže například křišťál, amazonit, citrín, labradorit aj.

křišťál

PRODUKTY PODPORUJÍCÍ  NOVÉ ZAČÁTKY

5) Rozhodování

Každý z nás je občas postaven před situaci, kdy se musí rozhodnout. A protože naše nejlepší rozhodnutí pochází z duše, je třeba umět se řídit intuticí, srdcem a myslí. S rozhodností vám pomůže bronzit. Intuici podpoří fluorit, opál, amazonit, labradorit nebo sodalit. A řídit se správně srdcem vás navede rodochrozit

PRODUKTY PODPORUJCÍ ROZHODOVÁNÍ

6) Stres

V dnešní uspěchané době bojujeme se stresem denně. Když potřebujete zpomalit a zklidnit se, sáhněte po modrém kalcitu nebo záhnědě, která navíc pomůže vyčistit auru. Je ideální na relaxaci i do dětského pokoje. Když jsme pod tlakem pomáhá také akvamarín, který dodává kuráž a sebejistotu v komunikaci. Pokud někdo hodně cestuje, určitě by měl mít na cestě pomocníky jako jsou selenit nebo černý turmalín

zádněda

PRODUKTY NA ODBOURÁVÁNÍ STRESU

7) Spokojenost

Spokojenost v životě je meta každého z nás. Pokud se v takové situaci nacházíme, snažíme si ji udržet. Hematit vám pomůže nastolit spokojenost. Akvamarín pocit spokojenosti pomáhá vyvolat a uvědomit si. Být spokojený sám se sebou znamená mít zdravé sebevědomí k tomu dopomůže achátChalcedonopál v nás probouzí harmonii. Jadeit přitahuje štěstí a přátelství, které k pocitu spokojenosti neodmyslitelně patří. 

PRODUKTY PODPORUJÍCÍ HARMONII

Pokud si nejste jistí výběrem, variantou je i darování voucheru. A jestli máte milovníka minerálu, tak lze zakoupit jako dárek i roční členství, kdy může darovaný celoročně nakupovat výhodněji. A nebo doporučujeme darovat překvapení do schránky každý měsíc po dobu jednoho roku, nebo méně - "energii každý měsíc do schránky". Proč darovat dárek jeden, když jich může být rovnou 12! Navíc uděláte radost každý měsíc:)

Autor: Svět minerálů