7 tipů na dárek, který vždy potěší

Přemýšlíte co komu darovat? Vyberte dárek, který bude nejen krásný, ale také účinný. Máme pro Vás tipy, které zaručeně potěší a udělají radost. Možná až takovou, že si je budete chtít nechat.

1) Darujte štěstí

Štěstí potřebujeme všichni. A je správné ho podporovat. Štěstí rozhodně podporuje růženín, malachit, opál, rodonit, olivín, akvamarín, jadeit, perleť a další. Dárek může mít podobu náramku, přívěsku, dekorace nebo i sošky či meditačního doplňku

opal naramek

PRODUKTY PODPORUJÍCÍ ŠTĚSTÍ

2) Posilte zdraví

To nejdůležitější co máme je zdraví. Někomu bylo dáno do vínku pevné, někdo se neustále potýká s různými obtížemi. Posílit imunitu lze i díky minerálům jako jsou např. avanturín, ametyst, obsidián, achát, opál, turmalín aj.

ametyst srdce privesek

PRODUKTY PODPORUJÍCÍ IMUNITU

3) Duševní rovnováha a vnitřní klid

Duševní rovnováha a vnitřní klid je klíčem ke spokojenému životu. Mít v souladu mysl a tělo se odráží v našem každodenním životě. Má to vliv na naše nálady, fyzické i pracovní výkony. Klesá naše koncentrace, výkonost a i pocit spokojenosti a radosti ze života. Mezi minerály, které nám pomohou najít ten správný balanc patří například láva, bronzit, unakit, akvamarin, turmalin, ametyst, tygří oko aj.

naramek lava buddha

PRODUKTY PODPORUJÍCÍ ROVNOVÁHU

4) Nové začátky

Něco nového bývá skvělé, ale stává se, že z nových věci máme strach a preferujeme zůstat v naší komfortní zóně. Pustit do života změnu nemusí být vždy lehké. Pokud máte kolem sebe někoho, kdo se potýká s novým začátkem, ať jde třeba o novou práci, početí miminka, stěhování či cokoliv jiného. Podpořit nové začátky tou správnou energií pomůže například křišťál, amazonit, citrín, labradorit aj.

amazonit

PRODUKTY PODPORUJÍCÍ  NOVÉ ZAČÁTKY

5) Rozhodování

Každý z nás je občas postaven před situaci, kdy se musí rozhodnout. A protože naše nejlepší rozhodnutí pochází z duše, je třeba umět se řídit inuticí, srdcem a myslí. S rozhodností vám pomůže bronzit. Intuici podpoří fluorit, opál, amazonit, labradorit nebo sodalit. A řídit se správně srdcem vás navede rodochrozit

sodalit naramek wrap

PRODUKTY PODPORUJCÍ ROZHODOVÁNÍ

6) Stres

V dnešní uspěchané době bojujeme se stresem denně. Když potřebujete zpomalit a zklidnit se, sáhněte po modrém kalcitu nebo záhnědě, která navíc pomůže vyčistit auru. Je ideální na relaxaci i do dětského pokoje. Když jsme pod tlakem pomáhá také akvamarín, který dodává kuráž a sebejistotu v komunikaci. Pokud někdo hodně cestuje, určitě by měl mít na cestě pomocníky jako jsou selenit nebo černý turmalín

akvamarín náramek

PRODUKTY NA ODBOURÁVÁNÍ STRESU

7) Spokojenost

Spokojenost v životě je meta každého z nás. Pokud se v takové situaci nacházíme, snažíme si ji udržet. Hematit vám pomůže nastolit spokojenost. Akvamarín pocit spokojenosti pomáhá vyvolat a uvědomit si. Být spokojený sám se sebou znamená mít zdravé sebevědomí k tomu dopomůže achátChalcedonopál v nás probouzí harmonii. Jadeit přitahuje štěstí a přátelství, které k pocitu spokojenosti neodmyslitelně patří. 

jadeit

PRODUKTY PODPORUJCÍ HARMONII