Čeká nás "Magický úplněk ve znamení Blíženců. Čas uvolnění a nabíjení

Úplněk je období, kdy je nejlepší doba pro uvolnění a nabíjení. Vše co nefunguje nechme být. Tentokrát nás čeká Bobří úplněk ve znamení Blíženců, který začne v pondělí 30. listopadu 2020. Toto období snáší každý z nás jinak, ale určitě se shodneme na tom, že je toto období zatěžkávající zkouškou. Úplněk působí nejen na naší fyzickou, ale i na psychickou stránku.

My vám v tomto článku doporučíme minerály, které je vhodné v tomto období použít a využít tak síly mocného úplňku ve váš prospěch.

Sebepoznání

Achát je kamenem rovnováhy, sebedůvěry a odvahy.  Podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Pomáhá nám zbavit se negativních emocí jako je zahořklost, zloba, napětí i citové zklamání.Posiluje rozhodováníodvahu a upřímnost sám k sobě, lásku i odvahu k hledání lásky nové.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ACHÁTU

Prolomení vnitřních blokád

Unakit je kamenem vnímavosti, osobního růstu a rovnováhy. Zvyšuje vnímavost a je kamenem osobního růstu. Pomáhá identifikovat co člověku brání v rozvoji, nebo mu bere energii a dodává mu sílu k odstranění těchto příčin. Podporuje sebejistotu, sebedůvěru, koncentraci,
rozhodování a dosažení cíle. Uvolňuje emoce a bloky, aby následně došlo k jejich pochopení.

unakit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU UNAKITU

Posílení klidu a nalezní pravdy

Amazonit je kamenem klidu, intuice, odvahy a pravdy.  Podporuje intuici a úspěch v riskantních krocích. Pomáhá přijmout odlišné úhly pohledu a vnímat problémy obou stran. Udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii. Je průvodcem na cestě sebepoznání.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMAZONITU

Posílení hlubokých myšlenek

Ametyst je kamenem klidu a ochrany. Potřebujete-li se soustředit a přijmout nové myšlenky či se rozhodnout, ametyst by neměl na vašem stole a na ruce chybět. Navíc rozvíjí intuici a podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Posiluje věrnost a lásku.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETYSTU

Posílení moudrosti a dosáhnutí štěstí

Jadeit je kamenem lásky, radosti, prosperity a moudrosti. Je symbolem klidu míru. Přitahuje štěstípřátelství peníze. Chrání nás před neštěstím nehodamiUklidňuje mysl a pozvedává moudrost ducha. Je skvělý při obchodních jednáních. Podporuje kouzlo osobnosti, empatii, neúnavnost a usnadňuje mezilidskou komunikaci. Stimuluje k práci, podporuje ambice a realizaci nápadů

PROHLÉDNOUT NABÍDKU JADEITU

Nezapomeňte kameny a šperky očistit a nabít za úplňku, aby vám mohl předat silnou energii ve všech směrech. 

Mohlo by Vás zajímat: 
Jak nabíjet minerály a kameny za úplňku?
Kalendář úplňků pro rok 2020

 

Autor článku: Svět Minerálů