Čeká nás "Magický úplněk ve znamení Blíženců. Čas uvolnění a nabíjení

Úplněk je období, kdy je nejlepší doba pro uvolnění a nabíjení. Vše co nefunguje nechme být. Tentokrát nás čeká Bobří úplněk ve znamení Blíženců, který začne v pondělí 30. listopadu 2020. Toto období snáší každý z nás jinak, ale určitě se shodneme na tom, že je toto období zatěžkávající zkouškou. Úplněk působí nejen na naší fyzickou, ale i na psychickou stránku.

My vám v tomto článku doporučíme minerály, které je vhodné v tomto období použít a využít tak síly mocného úplňku ve váš prospěch.

Sebepoznání

Achát je kamenem rovnováhy, sebedůvěry a odvahy.  Podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Pomáhá nám zbavit se negativních emocí jako je zahořklost, zloba, napětí i citové zklamání.Posiluje rozhodováníodvahu a upřímnost sám k sobě, lásku i odvahu k hledání lásky nové.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU ACHÁTU

Prolomení vnitřních blokád

Unakit je kamenem vnímavosti, osobního růstu a rovnováhy. Zvyšuje vnímavost a je kamenem osobního růstu. Pomáhá identifikovat co člověku brání v rozvoji, nebo mu bere energii a dodává mu sílu k odstranění těchto příčin. Podporuje sebejistotu, sebedůvěru, koncentraci,
rozhodování a dosažení cíle. Uvolňuje emoce a bloky, aby následně došlo k jejich pochopení.

unakit

PROHLÉDNOUT NABÍDKU UNAKITU

Posílení klidu a nalezní pravdy

Amazonit je kamenem klidu, intuice, odvahy a pravdy.  Podporuje intuici a úspěch v riskantních krocích. Pomáhá přijmout odlišné úhly pohledu a vnímat problémy obou stran. Udržuje v rovnováze mužskou a ženskou energii. Je průvodcem na cestě sebepoznání.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMAZONITU

Posílení hlubokých myšlenek

Ametyst je kamenem klidu a ochrany. Potřebujete-li se soustředit a přijmout nové myšlenky či se rozhodnout, ametyst by neměl na vašem stole a na ruce chybět. Navíc rozvíjí intuici a podporuje proměnu záměrů ve skutečnost. Posiluje věrnost a lásku.

PROHLÉDNOUT NABÍDKU AMETYSTU

Posílení moudrosti a dosáhnutí štěstí

Jadeit je kamenem lásky, radosti, prosperity a moudrosti. Je symbolem klidu míru. Přitahuje štěstípřátelství peníze. Chrání nás před neštěstím nehodamiUklidňuje mysl a pozvedává moudrost ducha. Je skvělý při obchodních jednáních. Podporuje kouzlo osobnosti, empatii, neúnavnost a usnadňuje mezilidskou komunikaci. Stimuluje k práci, podporuje ambice a realizaci nápadů

PROHLÉDNOUT NABÍDKU JADEITU

Nezapomeňte kameny a šperky očistit a nabít za úplňku, aby vám mohl předat silnou energii ve všech směrech. 

Mohlo by Vás zajímat: 
Jak nabíjet minerály a kameny za úplňku?
Kalendář úplňků pro rok 2020

 

Autor článku: Svět Minerálů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení