Tyto 3 krystaly vám pomohou během jahodového úplňku splnit přání

úplněk červen jahodový

Červnový úplněk nastane ve čtvrtek 24. června 2021. Zjistěte, proč se nazývá Jahodovým úplňkem, a které krystaly jsou pro červnová úplňková přání nejsilnější!

Co je to úplněk?

Úplněk nastává jednou za měsíc, když sluneční paprsky plně osvětlují viditelný povrch Měsíce. Při vstupu Měsíce do fáze úplňku se dostáváme do silných emocí, využíváme energie zářící romantické Luny k nabíjení těla, duše a všech kamenů z minerálů, které běžně používáme. 

Proč se mu říká Jahodový úplněk?

Názvy úplňku pocházejí z mnoha zdrojů. Tradičně se každé jméno úplňku aplikovalo podle období, ve kterém k úplňku došlo. Červnový úplněk je posledním úplňkem jara anebo prvním úplňkem léta. V tuto dobu zrají červené jahody, proto se červnovému úplňku nejčastěji říká Jahodový. Můžeme se však setkat i s názvy jako je Kukuřičný, Kvetoucí nebo Medový úplněk.

úplněk rituál kameny

Jaké znamení ovlivňuje úplněk v červnu?

Červnový úplněk, ve znamení Kozoroha, je především o úspěchu! V tomto období není vhodná odpověď "ne". Je to čas, kdy pomocí tohoto úplňku překonáte všechny překážky, kterým jste do teď čelili. Pomůžou vám k tomu tyto tři silné kameny!

Kámen labradorit

Labradorit je dokonalým společníkem k propojení energií a umožňuje otevřít bránu všem možnostem. Zamyslete se nad dlouhodobějšími záměry, které jste stanovili pro rok 2021 a vytvořte seznam kroků, které plánujete podniknout k dosažení cíle. Umístěte labradorit společně s napsaným seznamem na místo, kam se dostane i úplňkové světlo a nechte si splnit přání pomocí kouzelné energie. Nejvhodnější je placička nebo surový kámen labradoritu.

kámen labradorit úplněk

Kámen turmalín

Turmalín je známý jako šamanský kámen, který se používá pro všechny druhy obřadů a úplňkové rituály. Pomáhá realizovat naše sny, důležitá životní rozhodnutí a mít nadhled. Zvyšuje sebedůvěru a nezávislost. Uvolňuje napětí, přináší vitalitu, uvědomělost a tvořivost. Noste náramek nebo přívěsek z turmalínu po celé úplňkové období.

 náramek turmalín

Měsíční kámen

Měsíční kámen posiluje inspiraci a intuici. Je posel nových začátků, přání a splněných cílů. Nalaďte se na frekvenci Měsíce pomocí tromlovaného kamene nebo náramku z měsíčního kamene.

měsíční kámen

KOUPIT MĚSÍČNÍ KÁMEN ZDE

Související články, které by Vás mohly zajímat:

Autor článku: Svět Minerálů
Zdroj hlavního obrázku: Canva