Ametyst - mocný kámen klidu a lásky


Ametyst kámen je mimořádně mocný s obrovskou ochrannou silou v krásné fialové barvě v různých odstínech. Ametyst patří k nejoblíbenějším krystalům na trhu a to díky jeho nádherným drúzám, které vždy zaujmou a oslní svou krásou.

Nespavost

Tento kámen pomáhá uklidnit vaši mysl a zajistit kvalitní spánek v noci. Spolupracuje s vaším duchem na vysoké úrovni, v důsledku čehož můžete také v noci získat nějaké příjemné nebo intuitivní sny. Vyzkoušejte například ametystový hrot, který zahání negativní emoce a noční můry.

Úleva od stresu

Uklidňující energie Ametystu vyvažuje mysl, emoce a slouží ke snížení strachu, hněvu, smutku a úzkosti. Toto je jedna z nejsilnějších vlastností ametystu. Pouhé procházení kolem ametystové drúzy poskytuje takové uklidňující pohodlí, že můžete cítit, jak se vaše napětí rozplývá. 

Čtěte také:
Nezapomeňte své kameny nabít a očistit od negativních energií, které do sebe po celou dobu absorbují

Závilosti

Ametyst zvyšuje psychické schopnosti a intuici. Pomáhá osvobodit se od špatných návyků a omezit nepřiměřené chování. S krásným přívěskem na krku budete pod ochanou celý den.

Láska a věrnost

Amethyst pomáhá při posilování vztahů, protože dává příslib věrnosti, což v průběhu času pomáhá v hlubším spojení s vaší spřízněnou duší. Ametyst lze použít k navrácení, přivedení nebo udržení láskyplného vztahu. Pořiďte si s partnerem náramky z ametystu, které dokonale podpoří a upevní vaši lásku.

Znamení zvěrokruhu

Ametyst je velmi vhodný pro tato znamení zvěrokruhu, kterým podpoří silné stránky a pomůže potlačit ty slabé :

Nemoce

Zmírňuje bolesti hlavy, odstraňuje napětí. Pomáhá při žaludečních a dýchacích obtížích, poruchách sluchu, kožních problémech. Působí na střeva a střevní mikroflóru, na rovnováhu zažívacího traktu. Odstraňuje parazity, podněcuje produkci hormonů a činnost metabolismu. Posiluje vylučovací orgány a imunitní systém

Nevíte si rady s výběrem? Poradíme Vám:

Autor článku: Svět Minerálů